Skocz do zawartości
Azure

Rekrutacja Azure

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, tu Azure! (Proszę nie porównywać do Microsoftu, nie wiedziałem że to ich platforma xD)

Więc już zaczynam opowiadać:

• Dyspozycyjność: Niestety nie określę dokładnie ile czasu mogę poświęcić serwerowi. Zapewne będą to godziny od 15 do 22 w tygodniu. Jest to spowodowane szkołą i nauką, ale oczywiście zawsze będę próbował być dostępny na zawołanie. W weekendy jestem prawie dostępny przez cały czas, tak samo jak i w dni wolne. Jeżeli wymagana jest jakaś norma spędzenia czasu na serwerze lub forum, z pewnością uda mi się ja wyrobić.
  • Czas na forum: Podobnie jak wyżej, może i nawet więcej czasu gdyż mogę zajmować się forum na telefonie.
  • Umiejętności:
  1. Konfiguracja serwera minecraft oraz pluginów (Nie pisanie pluginów)
  2. Doświadczenie z silnikiem MyBB (To chyba się nie przyda, ale to też umiejętność)
  3. Doświadczenie z serwerem TeamSpeak 3
  4. Zaawansowana obsługa PhotoShop
  5. Umiejętność używania Secure Shell
  6. Doświadczenie z silnikiem IPS (Głównie moderacja)
  7. Doświadczenie z serwerem Discord
  8. Znakomita znajomość Minecrafta
  9. Znajomość HTML
  • Wnioski które umiem zrealizować: wg. Wnioski: Hmm, przeglądając większość wniosków, dałbym radę je wykonać. W razie problemów będę próbował zdobywać większą wiedzę, by podołać danemu zadaniu. Wszystkie propozycje będę starał się wykonać szybko i staranie, bez błędów.
  • Uprawnienia o które wnioskuję: To już bardziej zależy od właściciela, co mam wykonywać i czym się zajmować. Pierw chciałbym zdobyć zaufanie i wtedy prosić o uprawnienia. W większości sieciach serwerów posiadałem wysokie uprawnienia, gdy zajmowałem się prawie wszystkim, to co umiem i znam najlepiej.
  • Motywacja: Nie będę kłamał, nudzę się trochę i chciałbym znów wrócić do minecrafta. Doświadczyłem uczucia, bycia w administracji i bycia kimś odpowiedzialnym za serwer czy też forum. Spodobało mi się to i chciałbym znów do tego wrócić. Lubię patrzeć jak gracze świetnie się bawią i dogadują na stabilnym serwerze minecraft i nie tylko. Byłem technikiem na pewnej sieci serwerów minecraft, wprowadziłem parę zmian i poprawiłem błędy, taka jakby rewolucja. Nagle z setki graczy zrobiło się ponad 300 (oczywiście nie w jeden dzień "P ). Świetnie mi się tam pracowało, lecz odszedłem z powodu głównego zarządcy, któremu zależało na pieniądzach, a nie na graczach. Więc mam spore doświadczenie i myślę że mogę pomóc wam w rozwoju serwera.

Edit:

I to na tyle, jeśli chcecie coś wiedzieć możecie się ze mną skontaktować przez forum lub discorda.
Dzięki za danie mi szansy,

Azure

Edytowane przez Azure
Poprawa wymaganych informacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Azure napisał:

gracze świetnie się bawią i dogadują

Dobry żart :kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Reedzev_ napisał:

Dobry żart :kappa:

No dobra, masz rację. Jedynie młodsi gracze potrafią się dobrze bawić. Zwlaszcza na serwerach typu działki/creative, gdzie zakładają "rodziny" lub poprostu RP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler
19 godzin temu, Azure napisał:

Edit:

Poprawa wymaganych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Azure napisał:

Dostęp do FTP z możliwością przesyłania grafiki

Spoiler

kappalul.png

Ogólnie ten fragment pokazuje że raczej odpada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Ixidi napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

kappalul.png

Ogólnie ten fragment pokazuje że raczej odpada. 

Tutaj głównie mi chodzi tylko o folder z grafiką. Wolę przesłać ją na serwer craftsite niż wykorzystywać inne, publiczne hostingi.

Oczywiście to uprawnienie nie jest wymagane, właściciel musi sam zdecydować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Azure napisał:

Tutaj głównie mi chodzi tylko o folder z grafiką. Wolę przesłać ją na serwer craftsite niż wykorzystywać inne, publiczne hostingi.

Oczywiście to uprawnienie nie jest wymagane, właściciel musi sam zdecydować. 

Takie coś jest dostępne z poziomu acp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Ixidi napisał:

Takie coś jest dostępne z poziomu acp.

Nie każdy jest profesjonalistą IPS, więc zamiast wytykać komuś że coś można zrobić w ACP, wystarczy zwyczajnie pouczyć, to że poprosił o dostęp do FTP nie jest powodem do skreślania kogoś z góry, ponieważ po tym prostym wytłumaczeniu jest w stanie nadal wykonywać swoją prace.

Osobiście uważam że Azure nie nadaje się na to stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Nicku napisał:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Nicku napisał:

Nie każdy jest profesjonalistą IPS, więc zamiast wytykać komuś że coś można zrobić w ACP, wystarczy zwyczajnie pouczyć, to że poprosił o dostęp do FTP nie jest powodem do skreślania kogoś z góry, ponieważ po tym prostym wytłumaczeniu jest w stanie nadal wykonywać swoją prace.

Oczywiście, masz rację, sam wiele razy czegoś nie wiem czy to w ips czy to w innych sprawach i wtedy pytam. Aczkolwiek myślę, że post pod rekrutacją nie jest dobrym miejscem do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.