Skocz do zawartości
xVendrome

Admin xVendrome

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęść Boże!

 • Dyspozycyjność: tutaj bywa różnie, w tygodniu zwykle jestem dostępny po 16 do 22, czas, który mogę poświęcić dla forum zależy od ilości nauki, którą na dany tydzień mam, nie powinno być problemu z wygospodarowaniem przynajmniej pół godziny dziennie (oczywiście to takie absolutne minimum, będzie więcej), w weekendy i dni wolne praktycznie całe popołudnia jestem do dyspozycji, zwłaszcza teraz przez okres jesień-zima-wiosna kiedy ciemno robi się całkiem wcześnie
 • Czas na forum: opisałem całość linijkę wyżej, myślę, że wyczerpałem temat
 • Umiejętności: doświadczenie z silnikiem IPS, znajomość HTMLa i CSSa w stopniu dobrym pozwalająca dokonywać wszelkich poprawek w stylu itp., doskonała znajomość zarządzania uprawnieniami, kanałami i ogółem serwerem discord, umiejętność tworzenia prostych grafik (np. na fanpage'a czy do konkursów), znajomość minecrafta (tworzenie i zarządzanie serwerami) w stopniu bardzo dobrym co powinno umożliwić pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu ich problemów
 • Wnioski które umiem zrealizować: wg. https://wnioski.craftsite.pl/: jest to temat rzeka, ale jeżeli sam Libter jest zainteresowany mogę taką listę sporządzić (proszę o informację), jestem w stanie realizować większość propozycji gdzie nie będą potrzebne zbyt wysokie uprawnienia (np. wgrywanie wtyczek) lub napisanie odpowiedniej wtyczki/bota na discorda bo tego nie potrafię. Dodawanie emotikon, działów, zmiana uprawnień działów, dodawanie reakcji, dodawanie kanałów na discordzie i zabawa z ich uprawnieniami, poprawki stylu, dodawanie i nadawanie nagród nie sprawiają mi żadnego problemu.
 • Uprawnienia o które wnioskuję: uprawnienia ogólnego administratora, który pomoże utrzymać porządek, zapanuje nad discordem, poprawi styl, doda nagrody, zrealizuje propozycje dot. działów czy nagród... przyznane mi uprawnienia nie będą nigdy nadużywane, a będą zależały wyłącznie od Wielkiego Biskupa Libtera!
 • Motywacja: ogólnie no to nie będę ściemniał szukam znów zajęcia na wieczory, ze skripta zrezygnowałem bo się obraziłem (jaki był powód tego to pewnie sami wiecie, a Libter najlepiej), jednak myślę, że mam wystarczające duże doświadczenie, jestem sprawdzonym, zaufanym administratorem, który nie robi na odpierpapier tylko robi z serduchem, a forum tylko i wyłącznie zyska na moim udzielaniu się tutaj!

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania,
xVendrome

 • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do 

Cytat

Czas na forum: widełki godzin na wyłączność dla forum w całym tygodniu - np. 2 godziny dziennie czyli 14 godzin. Mowa o godzinach w 100% do dyspozycji na zadania związane z administracją

Nie jestem w stanie zagwarantować konkretnego czasu dziennego bo zależy to od liczby obowiązków do wykonania, raczej nie jest to praca tylko coś dodatkowego, coś co chcę robić w formie wolontariatu (chyba, że Szef zamierza płacić) więc czas może być różny... może być tydzień gdzie poświęcę nawet i 20 godzin, a może być taki gdzie z mojej strony będzie ich tylko 5. Jeżeli taki układ nie odpowiada proszę o zamknięcie podania bo uczę się i pracuję, nie mogę zagwarantować sztywno X godzin.

Cytat

Wnioski które umiem zrealizować: wg. https://wnioski.craftsite.pl/ - im więcej tym lepiej - dokładna lista: tylko te wnioski do których ma się pewność umiejętności realizacji, więc krótko i zwięźle. Realizacja wniosków nie może wymagać więcej niż poniższych uprawnień.

https://wnioski.craftsite.pl/BpbMbwjd
https://wnioski.craftsite.pl/BveYdxbH
https://wnioski.craftsite.pl/XRCZgvLz
https://wnioski.craftsite.pl/Gz55euLy
https://wnioski.craftsite.pl/irJLkoyh
https://wnioski.craftsite.pl/D1gYMrQg
https://wnioski.craftsite.pl/2iJbau66
https://wnioski.craftsite.pl/HlANSfzm
https://wnioski.craftsite.pl/C0YdhhHo
https://wnioski.craftsite.pl/zBwTm8aX
https://wnioski.craftsite.pl/j6GVJGyI
+wykonywanie zgłoszeń postów (moderacja)

Cytat

Uprawnienia o które wnioskuję: np. edycja stylu, tworzenie wpisów na fanpage'u - im mniej tym lepiej - trochę dziwny punkt, ale uprawnienia do wszystkiego czyli do niczego powodują z jednej strony zastój w krytycznych częściach forum, a z drugiej zajmowanie się głupotami. Tutaj również przydadzą się konkrety poparte umiejętnościami (np. chciałbym dostęp do opisywania działów oraz edycji stylów).

 • Uprawnienia do zarządzania stylami i blokami forum
 • Uprawnienia do zarządzania działami
 • Uprawnienia do zarządzania emotikonami i reakcjami
 • Uprawnienia do zarządzania i nadawania nagród (o ile kiedyś powstaną, coś na wzór tego jak na skripcie)
 • Pełne uprawnienia moderacyjne do pilnowania porządku, tworzenia konkursów
Edytowane przez xVendrome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...