Skocz do zawartości
zeber

Kerbal Craft Program

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólny post o Kerbal Space Program

Zapraszam do chwalenia się swoimi osiągnięciami, pytaniem o mody, pokazywaniem swoich najlepszych rakiet itd. Krótko mówiąc, wszystko o kerbalach.

Żeby rozkręcić temat to zadam pytanie. Co sądzicie o nowym regulaminie wprowadzonym przez Take Two? Chodzi mi konkretnie o zmianę gry w swoistego spyware.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do zebera to umie dolecieć na Muna jedynie na kodach, bo inaczej braknie mu paliwa (potwierdzone info, grałem z nim na multi)

Spoiler

tak było xdd

A jeśli chodzi o mody - jedyny, z którego przez dłuższy czas korzystałem to Kerbal Engineer Redux

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.12.2018 o 20:03, Murshtin napisał:

Co do zebera to umie dolecieć na Muna jedynie na kodach, bo inaczej braknie mu paliwa (potwierdzone info, grałem z nim na multi)

Pokaż ukrytą zawartość

tak było xdd

A jeśli chodzi o mody - jedyny, z którego przez dłuższy czas korzystałem to Kerbal Engineer Redux

jaki mod na multi i jak to działa? 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam BDArmory, jest mnóstwo wyposażenia wojskowego - można wtedy budować myśliwce, działa przeciwlotnicze, czołgi, i tak dalej. Bardzo dużo ciekawych rzeczy do roboty. Można też powalczyć z kimś na multi, jeśli również posiada tego moda. Bardzo dużo zabawy. O ile pamiętam, z pluginem zintegrowany jest również system AI dla pojazdów, dzięki czemu jesteście w stanie robić bitwy powietrzne pomiędzy swoimi pojazdami, sprawdzając ich efektywność. Dodam jednak, że nie grałem z BDArmory jakoś od ponad 2 lat, więc mogło się sporo zmienić.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...