Skocz do zawartości
Libter

Manifest rewolucyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się czytać takiej sciany tekstu, ale widziałem wzmiankę o tych minecraftowych forach, nie zapomnij o skript.pl 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, boleknowak napisał:

Nie chce mi się czytać takiej sciany tekstu, ale widziałem wzmiankę o tych minecraftowych forach, nie zapomnij o skript.pl 😉

Offtopic: Biorąc pod uwagę, że niedługo przebije 200k postów zastanowiłbym się nad sensem tej wypowiedzi. Ale jak masz świeże pomysły to zapraszam do współpracy - przydadzą się 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ehe, na pewno chcesz tej mojej pomocy.
21 708 postów to dużo, a wspomniałem o tym, bo Twoja ostatnia aktywność była tam w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NoobSlowpoke podpisuje się pod tym długo po czasie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tak ciężko zrozumieć, że Minecraft zdycha nie tyle co przez samo Community co Microsoft, który próbuje wypompować z tej marki najwięcej jak się da. Dwa nawet chłopaki z Mojangu pracują pod butem, już wg. nich nie jest to ta "fajna gra", nad którą pracowali wiele lat temu.

Co do społeczności, nie ma co się dziwić, że społeczności forumowe umierają, stawiając DISCORDy nie pomagacie forom tylko je zabijacie. Drugim faktem potwierdzającym obumieranie społeczności jest brak hype-u na Minecrafta. Tak samo było z CS:GO, był hype to i fora CS-owe przeżywały swoją młodość, hype się skończył i fora CS-owe padają.

Trzecią sprawą upadku Minecrafta w Polsce to opinia, która zaczyna się przypinać do Minecrafta, że to gra dla Dzieci.

Czwarta sprawa to mega słabej jakości serwery tworzone przez społeczność, które nie raz powtarzają jeden i ten sam schemat, ile można? 

Jeszcze dochodzi kwestia updateów, które wprowadzają wiele nieciekawych rzeczy, albo rozwijają koncepty, które już dawno powinny być rozwinięte.

Naprawdę uważam, że nie ma co tutaj szukać winy upadku Minecrafta w samej społeczności, co spojrzeć na same fundament, które od samego początku zdradzały, że był to kolos na glinianych nogach. Szczerze mówiąc, jest to moja personalna opinia ale tworzenie kolejnego forum o Minecraftcie w zasadzie nic nie da, jak większość starych wyjadaczy i osób, które serio chciały coś robić dla sceny Minecrafta w Polsce już dawno się wykruszyła. Zostały świeżaki, którzy Minecrafta znają tyle co od wersji finalnej. 😄 

Z pozdrowieniami od osoby która siedzi przy Minecraftcie od początków jego powstania czyli Czerwca 2009. 🙂 

PS. Bardzo proszę o nie mienie bólu tylnej dolnej części ciała o to, że wyrażam swoją opinię i swój pogląd na całą sytuację.

Edytowane przez hsky
  • Polubienie 3
  • Śmieszne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten manifest powinien zniknąć z otchłani internetu. Powinno się z niego wycofać.

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...