Skocz do zawartości

Ranking polubień


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.04.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Nie wiem czy tak ciężko zrozumieć, że Minecraft zdycha nie tyle co przez samo Community co Microsoft, który próbuje wypompować z tej marki najwięcej jak się da. Dwa nawet chłopaki z Mojangu pracują pod butem, już wg. nich nie jest to ta "fajna gra", nad którą pracowali wiele lat temu. Co do społeczności, nie ma co się dziwić, że społeczności forumowe umierają, stawiając DISCORDy nie pomagacie forom tylko je zabijacie. Drugim faktem potwierdzającym obumieranie społeczności jest brak hype-u na Minecrafta. Tak samo było z CS:GO, był hype to i fora CS-owe przeżywały swoją młodość, hype się skończył i fora CS-owe padają. Trzecią sprawą upadku Minecrafta w Polsce to opinia, która zaczyna się przypinać do Minecrafta, że to gra dla Dzieci. Czwarta sprawa to mega słabej jakości serwery tworzone przez społeczność, które nie raz powtarzają jeden i ten sam schemat, ile można? Jeszcze dochodzi kwestia updateów, które wprowadzają wiele nieciekawych rzeczy, albo rozwijają koncepty, które już dawno powinny być rozwinięte. Naprawdę uważam, że nie ma co tutaj szukać winy upadku Minecrafta w samej społeczności, co spojrzeć na same fundament, które od samego początku zdradzały, że był to kolos na glinianych nogach. Szczerze mówiąc, jest to moja personalna opinia ale tworzenie kolejnego forum o Minecraftcie w zasadzie nic nie da, jak większość starych wyjadaczy i osób, które serio chciały coś robić dla sceny Minecrafta w Polsce już dawno się wykruszyła. Zostały świeżaki, którzy Minecrafta znają tyle co od wersji finalnej. Z pozdrowieniami od osoby która siedzi przy Minecraftcie od początków jego powstania czyli Czerwca 2009. PS. Bardzo proszę o nie mienie bólu tylnej dolnej części ciała o to, że wyrażam swoją opinię i swój pogląd na całą sytuację.
 2. 3 punkty
  @Somka @Ersanek Prosiłbym was abyście nie przelewali swoich wywodów wględem siebie tutaj w temacie. Dzięki
 3. 3 punkty
  Komuś chyba focus nie załapał
 4. 3 punkty
  Chyba muszę sobie kupić okulary bo ten dirt trochę niewyraźny
 5. 2 punkty
  Witajcie Mam pewną propozycję dla was. Co byście powiedzieli aby stworzyć serwer jakieś gry? Factorio? Terraria? Starbound? Coś innego? Na serwerze moglibyśmy wspólnie zagrać, pogadać poprzez discord craftsite.
 6. 2 punkty
  Celowy zabieg artystyczny XDDDDDDDD
 7. 2 punkty
  To co, kolejny tygodnik po wakacjach?
 8. 2 punkty
  Pewnie nie którzy z was słyszeli o Terrari. Co to za gra? O co w tym chodzi? Terraria jest grą 2d przez nie których nazywaną "Minecraftem w 2d". Teoretycznie te właśnie osoby miały by racje... Jednak że w praktyczne Terraria zawiera sama w sobie o wiele więcej przedmiotów, bossów, wszelakiej maści potworów a sam świat jest również o wiele okazalszy w surowce, trawy, drzewa etc. Odwiedzając podziemia możemy natrafić na różne struktury, stare pokoje z różnymi figurkami oraz meblami, stare tory prowadzące po setki klocków w mrok podziemi, pułapki z zatrutymi strzałami, kamiennymi wielkimi kulami które są dla nas śmiertelne a nawet podłożony dynamit który rozszarpie nas na strzępy!Sama rozgrywka rozpoczyna się w losowo wygenerowanym świecie. Otrzymujemy podstawowe przedmioty i ruszamy w świat. Tak samo, jak w minecrafcie może nas noc podczas której pojawiają nas całe chmary potworów. A więc przydałoby się zbudować jakiekolwiek schronienie. Głównym aspektem gry są npc - osoby, które po spełnieniu wyżej postawionych warunków postanawiają u nas zamieszkać. Można u nich kupić nie kiedy unikatowe przedmioty, których nie da się normalnie zdobyć w grze (Poprzez crafting, drop z potworów)Sama rozgrywka jest z góry ustalona przez twórców i jeżeli nie zabijemy pierwszego bossa nie odnajdziemy, nie stworzymy nowych przedmiotów oraz nie wykopiemy nowych surowców. Jednak dopiero gdy dotrzemy do piekła i zniszczymy mieszkającego tam bossa rozpoczyna się prawdziwa rozgrywka. Sam świat staje się o wiele bardziej agresywny (Możemy umrzeć również w dzień), noce są o jeszcze cięższe do przetrwania. Jednak są również pozytywy tego procesu. W świecie generują się nowe surowce, których wcześniej nie można było spotkać a co za tym idzie możemy otrzymać lepszy ekwipunek, ładniejsze materiały na budowę dla naszego domku a tym samym rozbudować go i czekać na nowych gości w naszym domostwie.Screen pokazujący moment wrzucenia lalki przewodnika do lawy. To tak właśnie przywołujemy Ścianę mięsa. Bossa zamieszkującego piekło.To tylko bardzo duży skrót rozgrywki. Jesteś zainteresowany grą ? Chciałbyś spróbować swoich sił w Terrari? Terraria w steam: https://store.steampowered.com/app/105600/Terraria/?l=polish Więcej zdjęć z terrari: Możemy wybudować dowolnej wielkości, kształtu oraz z dowolnych materiałów dom. Jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia! Odwiedzające nas postacie nie są zwykłymi AI jak w minecrafcie. Mogą np. pokłucić się z innym mieszkańcem, mieć jakieś wymagania względem swojego pokoju lub nawet obchodzić urodziny! Patrz screen i czapeczki u każdej z postaci. Jeżeli któraś z naszych postaci umrze (Zostanie zabita przez potwory, wyjdzie z domu i utopi się w pobliskim jeziorku itp) musimy poczekać aż znajdzie się chętny aby zająć jego miejsce (Nie musi być to ten sam rodzaj postaci co poprzednia!)
 9. 2 punkty
 10. 2 punkty
  szanuję followup do tempa ekipy pierwowzoru :kappa:
 11. 1 punkt
  >coś wygląda chujowo >"to celowy zabieg" xD?
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Dział "Galeria" Proponuję dodać dział "Galeria" tymczasowo zamiast zwykłej galerii. Prosty i IMHO dobry workaround. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 14. 1 punkt
  Wiele większych serwerów nie dało rady wprowadzić wersji 1.13, a tu już jest 1.14.
 15. 1 punkt
  Kolego jak podajesz change logi, to nie zapominaj o dodawaniu id bugów z JIRy które są na mc.net
 16. 1 punkt
  Minecraft i Terraria to zupełnie inne gry i porównywanie ich mija się z celem. Jedna to adventure RPG z destrukcją otoczenia, drugie to rozbudowany sandbox.
 17. 1 punkt
  Dobrze, to jak wy się kłócicie o Factorio to ja powiem że Satisfactory (Factorio 3D) jest też nawet fajną grą, pod koniec maja ma się pojawić ogromna aktualizacja bo gra jest w early acces'ie. Wadą jest niestety sklep na którym jest sprzedawana a tym sklepem jest Epic Gówno Store a nie na Steam'ie
 18. 1 punkt
  Somka jest psychofanem mindustry i zagorzałym przeciwnikiem factorio. Zalecam nie próbować dyskutować z nim na te tematy, ponieważ i tak ciężko spodziewać się by użył sensownej argumentacji w tych kwestiach, a Somka lubi przywoływać mindustrowe trolle.
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  Zdajesz sobie sprawę z faktu, że ludzie grający w Minecraft grają również w inne gry?
 21. 1 punkt
  Dobrego jajka i smacznego sans granie Wam życzę!
 22. 1 punkt
  Ustaw na takie wartości: autoRegister: true secondAttemptCracked: false nameChangeCheck: true
 23. 1 punkt
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_Dunninga-Krugera
 24. 1 punkt
  Forum umarło, ale Bot Wnioskowy pozostanie z nami na wieki.
 25. 1 punkt
  Co prawda nie jest to budowla, z której można być szczególnie dumnym (widywałem znacznie lepsze konstrukcje), to nie chciałbym, żeby ten dział stał pusty - tak więc postanowiłem zaprezentować tutaj swój wieżowiec (dokładniej jeden swój projekt, którego używałem kilkukrotnie). Jeśli ktoś zaś potrafi budować, prosiłbym go o zwrócenie mi uwagi co zrobiłem źle podczas budowy tegoż budynku.
 26. 1 punkt
  Strona internetowa: https://lsmc.pl Najczęstsze pytania odnośnie listy serwerów można znaleźć w FAQ na stronie. Na resztę pytań chętnie odpowiem na naszym serwerze Discord lub w tym temacie. Zalety listy serwerów: wsparcie rekordu SRV przy dodawaniu serwera do listy serwerów weryfikowanie serwerów przy użyciu: dodanie rekordu TXT do DNSów domeny (zalecane) - weryfikowanie serwera odbywa się bez potrzeby edytowania serwera oraz jego wyłączania chwilowa zmiana MOTD serwera - zalecane tylko i wyłącznie kiedy nie masz dostępu do rekordów DNS wsparcie pluginów Votifier i NuVotifier, które przy odpowiedniej konfiguracji pozwalają dawać nagrody graczom za głosowanie na Twój serwer (zalecane jest użycie pluginu NuVotifier z wyłączeniem starego protokołu) możliwość ustawienia opisu serwera przy użyciu Markdown dodanie reCaptcha v2, która uniemożliwia stworzenie bota dającego fałszywe głosy serwerowi głos na serwer można oddać raz dziennie statystyki oraz motd w profilu serwera super emotikonki w stylu panda WŁAŚCICIEL ROBI DOBRE BURGERY Wymagania stawiane liście: pomoc serwerom w zdobywaniu graczy pomoc techniczna serwerom, aby były bardziej odporne na wszelkie ataki pomoc serwerom w szybkim starcie REALIZOWAĆ WSZYSTKIE WYMAGANIA
 27. 0 punktów
  Tak jak pan wyżej powiedział, m.in grafika. Factorio jak dla mnie jest nudne i monotonne. Badania są okropne, gdyż tylko sztucznie przedłużają czas gry. W dodatku twórcy tej gry kopiują wszystko co znajduje się w mindustry. Mindustry>factorio
 28. 0 punktów
  Jak można grać w factorio...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...