Skocz do zawartości

Ranking polubień


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 08.12.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 20 punktów
  Manifest rewolucyjny CraftSite.pl My, użytkownicy dawnego forum craftsite.pl i innych społeczności z zaniepokojeniem obserwujemy powolny upadek polskiego Minecrafta. Upadek ten można tłumaczyć na wiele sposobów, jednak ciężko zaprzeczyć iż jedną z jego głównych przyczyn jest powolny rozkład niegdyś najaktywniejszych społeczności jak minecraft.pl, craftportal.pl czy bukkit.pl. Kipiące życiem serwisy przez brak zainteresowania ich właścicieli stały się mało aktywne, wymarłe lub trwale zniknęły ze sceny polskiego Minecrafta. W szczególności kieruję te słowa w kierunku craftportalu, który pomimo rozbudowanej społeczności i wielu inicjatyw z jej strony był przez lata i nadal jest powoli duszony przez agresywne i niezrozumiałe działania administracyjne lub ich całkowity brak. Dlatego kilka lat temu zakupiłem opcję na domenę craftsite.pl, wiedząc że prędzej czy później nie zostanie ona przedłużona i gdy tylko tak się stało uruchomiłem pod nią "Discord Miłośników Marki CraftSite" co przypłaciłem utratą konta na craftportalu. Dokładnie tak - konto, z którego przez lata odbywała się zarówno pomoc użytkownikom jak i wsparcie moderacyjne zostało zablokowane i wyczyszczone bez ostrzeżenia za sam fakt utworzenia Discorda znanej i lubianej marki... Był to ostateczny sygnał, że jako resztki społeczności nie możemy dalej pozwolić na takie traktowanie i rewolucja błyskawicznie rozpoczęła się! W ciągu doby pod domeną craftsite.pl zostało otwarte nowe forum, oparte na czterech filarach: Rozwój - nie stoimy w miejscu i cały czas wdrażamy nowe pomysły od społeczności. Inicjatywa - doceniamy każdą inicjatywę i współpracujemy z osobami, które ją wykazują. Dialog - wolimy rozmawiać niż banować za każdy cień sprzeciwu i doceniamy konstruktywną krytykę. Łagodność - staramy się prowadzić łagodne działania moderacyjne i edukować zamiast karać. Z pewnością będą pojawiać się pytania - co dalej? Czy rewolucja upadnie jak wszystkie poprzednie? Nie wiadomo. Na razie bądźmy jednak dobrej myśli. Jeśli się uda mamy szansę uratować społeczność Minecrafta w Polsce, a jeśli nie... no cóż - przyspieszy to tylko nieuniknione. Podpisano: @Libter, @Somka, @Ewald, @Spitfire, @Archez, @stefanik11, @Chińska Cebulka (McKoxu), @xVendrome, @JanekJaran, @LloydPL, @Evoken, @HelloDoggo, @XNT, @Wayneern, @Haskell, @Hevbis, @Cubixor, @Grzesiek11, @Reedzev_, @Ksenik, @BrixNW, @zrdzn, @Michuuu, @sopher, @Egzequtor, @fullfun, @Nelson, <miejsce na Twój podpis - napisz posta pod tematem jeśli popierasz>
 2. 8 punktów
  Użytkownicy! Patrzę na obecnych kandydatów do administracji i stwierdzam tyle: wybór któregokolwiek z nich byłby po prostu wyborem mniejszego zła. Niektórzy, tak jak Reedzev_ mają nawet racjonalne podejście, ale reszta startuje w wyborach „dla beki”. A jeśli nie, to dostajemy od nich kolesiostwo i same slogany. Jednakże, Reedzev_ skupia się przede wszystkim na aspektach technicznych. A najważniejsza przecież, jak powszechnie wiadomo, jest społeczność graczy, twórców, jak i legend craftsite. Nie podoba mi się również podejście kandydatów do moderatorów jako osób, którym zależy przede wszystkim na randze. Wręcz przeciwnie - ten „kolorek” w rzeczywistości kosztuje moderatorów bardzo dużo wolnego czasu. Powinniśmy docenić to, że moderatorzy w ogóle chcą kandydować za darmo i coś robić. Bo to, a nie przywileje są najważniejsze. Aby zachować kompromis między rozwojem społeczności a rozwojem technicznym forum - proponuję siebie jako kandydata na administratora. Jestem obecnie moderatorem forum skript.pl, redaktorem craftportalu, byłem redaktorem pluginymc.pl, toteż bardzo dużo miałem okazji do kontaktów ze społecznością. Jeśli zostanę wybrany, zrezygnuję z rangi na skript.pl na rzecz pracy tutaj, a na craftportal dawno nic nie pisałem, ale ranga mi magicznie została. Wiem, że społeczności trzeba czegoś więcej niż zwykłych konkursów. Więcej niż tylko poszanowania jej opinii. Otóż potrzebuje ona, by ekipa się z nią integrowała. Na większości forów w dzisiejszych czasach, niestety, administratorzy i moderatorzy są bardzo źle postrzegani. Właśnie z tego powodu. Czas to zmienić - zadbam o to, by ekipa forum się integrowała z resztą społeczności. Żebyście po prostu przestali myśleć, że my wszyscy patrzymy na Was z góry. Oczywiście nikogo do niczego nie zmuszam. Jeśli chodzi o rozwój techniczny forum - mam pewne doświadczenie, jeśli chodzi o podstawowe czynności administracyjne, takie jak edycja stylu czy też poprawianie języku. Planuję w ekipie umieścić dwie osoby zajmujące się rozwojem technicznym społeczności. Jedną - zajmującą się przede wszystkim forum. Drugą - przede wszystkim rzeczami na zewnątrz forum, np. Discord, aspektami technicznymi organizacji eventów (Minecraft) itd. Stawiam przede wszystkim na społeczność, ale dodatków technicznych zabraknąć nie może Mam pewien wkład finansowy w to forum. Jednak chcę być Waszym administratorem - z Waszej woli, a nie z woli Libtera. Dziękuję za każdy głos w następnych wyborach. Dla dobra społeczności, z woli społeczności. JanekJaran
 3. 8 punktów
 4. 8 punktów
  Witam, Użyszkodnik I ♥ Libter rejestrował się relatywnie niedawno, a już zdążył drastycznie naszkodzić temu forum. Jego przewinienia to: Spamming Pisanie bez sensu Pisanie czcionką powiększoną, zakłócającą harmonie strony Zdradzieckie zachowanie, odkryte przez użytkownika HelloDoggo Pedofilia i handel narkotykami Apeluję o natychmiastową banicję i usunięcie postów tego użyszkodnika. Dziękuje z góry, Toster.
 5. 7 punktów
  awatar kradziony, plakat kradziony, no nie mogę po prostu xD
 6. 6 punktów
  Apeluję o stworzenie regulaminu wyłącznie dla HelloDoggo
 7. 6 punktów
  Codzienny randomowy fakt: nic nie jadłem od rana bo forum samo się nie zrobi.
 8. 5 punktów
  Co do bycia spamerem, to się z Grześkiem zgadzam.
 9. 5 punktów
  Spotkalem się z dziewczyną z mc. I to jest w 100% prawdziwe
 10. 4 punkty
  Użytkownik @Hevbis dodał nowy wniosek: Zmiany w motywie strony. Aktualnie wszystkie elementy składające się na motyw strony są białe, brakuje im kontrastu np. main zlewa się z wszelkimi zakładkami lub wpisami na forum a oddziela je jedynie cienka, szara linia. Fajnie jakby znalazły się tu jakieś minecraftowe elementy np. tekstura kamienia lub wełny w tle tytułów zakładek. Może trochę więcej kolorów? OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 11. 4 punkty
  Jak głosi nazwa tematu - możemy tu pisać ciekawe i być może zabawne fakty o nas samych. Start! Cześć! Nazywam się Paweł i hoduję kaktusy. Szanuję autora tego mema i nie szanuję tych poprzednich słabych memiarzy.
 12. 4 punkty
  A tutaj też się pochwalę moją machinimą z minecrafta. Może zrobię machinimę na temat rewolucji craftsajtowej
 13. 4 punkty
  Na miejscu Libtera zbanowałbym go od razu na serwerze discord.
 14. 4 punkty
 15. 4 punkty
  Jestem za w opór. Jedna lub dwie reklamy między działami nie zaszkodzi, a będzie z tego jakiś profit i fundusz na ewentualny rozwój forum.
 16. 4 punkty
 17. 4 punkty
  Hej wszystkim! Na stanowisko administratora zgłosiło się już wiele osób. Ja jestem nieco większym realistą - chętnie przytuliłbym posadę moderatora. Z resztą, nikt przecież nie powiedział, że do ekipy forum może dołączyć jedynie jedna osoba. Dlaczego ja? Spędziłem na Craftportalu mnóstwo czasu, byłem jednym z najaktywniejszych użytkowników, doskonale znam tą społeczność. Z przyjemnością poświęcę swój wolny czas na moderowanie tego przybytku (cleaning działów, przeglądanie wątków, warnowanie zbrodniarzy, innymi słowy "brudna robota"). Potrafię obiektywnie podejść do sporu. Jestem w stanie zająć się prostymi pracami graficznymi. Pozdrawiam cieplutko, Wasz Bebis.
 18. 4 punkty
 19. 3 punkty
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Diaxxy Może i są bezużyteczne, ale tak czy siak dają jakiś obraz użytkownika. No i dotacje były c00l. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 20. 3 punkty
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Tła pasków Moim zdaniem te paski ze śniegiem powinny być zamienione na paski dirtu/trawy ze śniegiem. Takie tło powinien mieć też ten nijaki pasek na górze (ten z zakładkami). OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 21. 3 punkty
  Witam serdecznie wszystkich czytających ten temat. Ostatnio postanowiłem otworzyć blog o tematyce związanej z Minecraftem i oto jest. Aktualnie nie ma na nim za dużo tematów, ale w przyszłości pojawią się wszelkiego rodzaju nowinki, ciekawostki, poradniki oraz twórczość graczy. Każda osoba ma możliwość komentowania wpisów. Blog będzie stale ulepszany. Adres: https://mcblog.cf Discord: https://discord.gg/6zQVWfK Facebook: https://fb.me/MCBlogPolska Forum: https://forum.mcblog.cf/
 22. 3 punkty
  Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Forumowe nagrody Proponuję dodać system forumowych nagród. Nie mówię, że teraz, ale może kiedyś. Problemem jest tutaj cena wtyczki - 25$ i 8$ co 6 miesięcy za przedłużenie. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 23. 3 punkty
  Użytkownik @pandax dodał nowy wniosek: Nieprzetłumaczone opisy. Opis reputacji użytkownika nie został przetłumaczony. https://imgur.com/gallery/IOYn55O OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 24. 3 punkty
 25. 3 punkty
  Jednocześnie powołując "Community menagera" bo nie wiesz jak się zarządza forum, przykro mi - po prostu tak jest. Jeśli nie chcesz pomóc, to spoko - jestem pewien że Libter coś na to zaradzi, nie będzie to koniec świata. Tymi postami pokazujesz tylko swoją niedojrzałość, co jako Administrator nie powinno mieć miejsca. Odmawiasz rangi, bo ktoś kogo "nie popierasz" będzie wyżej, okej - pokazujesz w ten sposób że twoim jedynym celem jest władza i to poczucie że jesteś "królem", a nie rzeczywiste działanie na dobro forum. Jeśli chcesz zachowywać się jak księżniczka, proszę bardzo - na moje to po prostu brak profesjonalizmu i szczerych intencji. Moim sukcesem na dzisiaj jest argumentacyjna polemika z tobą, a nie tylko "strzelanie" na discordzie gdy główny zainteresowany jest nieobecny. Dziękuję za poświęcony czas
×