Skocz do zawartości

Ranking polubień


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 26.02.2019 w Odpowiedzi

 1. 6 punktów
  Użytkownik @HelloDoggo dodał nowy wniosek: Odśnieżenie głównej Ze względu na to, że na forum pojawiło się wiosenne tło, to przydałoby się ten śnieg zastąpić czymś innym np. trawą. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. 6 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Usunięcie reputacji botowi wnioskowemu Botowi od ogłaszania wniosków nie jest potrzebna reputacja. Tyle w temacie. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. 6 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Odrzucone
 4. 6 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Chat się popsuł Chat się popsuł. Nie da się pisać? https://youtu.be/txWrRlr7e1E OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. 6 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Odrzucone
 6. 5 punktów
  Użytkownik @Calem dodał nowy wniosek: Dodanie paru różnych gier, produkcji na forum w nowej kategorii zamiast wątku "Inne gry" Dodałbym osobną kategorię "Inne gry" w której znajdowały by się gry takie jak: - Tibia - World of Warcraft - League of legends - Może jakiś kącik na linki odnośnie okazji na darmowe gry? W miarę rozwoju kategoria była by rozwijana (Zależne od propozycji użytkowników). Myślę że to są w pewnym sensie jedne z bardziej znanych gier i pewnie każdy z was je kojarzy (Jakaś część pewnie nawet posiada konta, grywa w nie). Na pewno znalazły by się osoby które chciały by coś sprzedać, kupić w grze (Przedmioty, postacie czy nawet całe konta) więc po co tacy użytkownicy muszą przenosić się na inne forum aby złożyć ofertę? Tak samo ustawianie się na wspólną rozgrywkę czy jakiekolwiek inne rozmowy na temat tych właśnie gier. Tak, wiem że to jest forum poświęcone Minecraft jednak, kontent Minecrafta jest mocno wyczerpany (Jak pewnie niektórzy zauważyli) i wałkowanie jednego i tego samego milion razy nie przyniesie żadnego efektu albo i odwrotny do tego który chcemy uzyskać. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. 5 punktów
  Użytkownik @Archez dodał nowy wniosek: Zmiana organizacji pracy administracji CS Proponuję ,by administracja CraftSite podzieliła się na tzw. zarządy.Odpowiadały by one za medium takie jak Youtube,czy Fanpage na Facebooku ,a władzę sprawował jeden ,,zwierzchnik" forum.Zarządy podlegałyby temu liderowi forum.Zarządy byłyby np. ds. Youtube,ds.Forum.,ds.Fanpage etc.Moim zdaniem ten system,by rozwinął forum,poprzez dodanie właściwych ludzi do właściwego zarzadu. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Odrzucone
 9. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Zablokowanie reputacji botowi wnioskowemu Wywalcie mu tą reputację bo ciągle ma lajki których mieć nie powinien. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 10. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 11. 5 punktów
  Użytkownik @nikdomi255 dodał nowy wniosek: Błąd w odmianie rzeczownika "budowle" https://craftsite.pl/forum/68-budowle/ Opis działu "budowle" brzmi: "Dział poświęcony minecraftowym budowlą." , kiedy powinien brzmieć: "Dział poświęcony minecraftowym budowlom". Innymi słowy, zaszła pomyłka w deklinacji rzeczownika. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 12. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 13. 5 punktów
  Użytkownik @nikdomi255 dodał nowy wniosek: Forum w zakładce "profil" wyświetla nick z minecrafta i discorda jako "Array" Jak w tytule <usuńcie ten wymóg 50 znaków w opisie, proszę> OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 14. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 15. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Za jasne tło/za jasna czcionka Wszystko widać idealnie na tym walącym w oczy, białym tle! Dowód: https://i.imgur.com/jSPL7gb.png OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 16. 5 punktów
  Użytkownik @nikdomi255 dodał nowy wniosek: Odświeżone logo, odświeżony błąd Wraz z odświeżeniem loga doszło do odświeżenia usuniętego już błędu "Najlepsza polska społeczność minecraft!" figurującego w grafice Craftsite ("Minecraft" powinno być napisane z wielkiej litery, gdyż jest to nazwa własna). Zauważył to już wcześniej użytkownik forum nickiem smurfsky, błąd został wtedy poprawiony (w zimowej wersji), acz jak widzę - powrócił. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 17. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 18. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 19. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 20. 5 punktów
  Użytkownik @Archez dodał nowy wniosek: Zakończenie gównoburzy dot. Bota. Jak w temacie.Proszę o zaprzestanie kłócenia się o bota.On też się narobi i jedynym szczęściem dla niego są te lajki.Powoli robi się to się irytujące,gdyby nie było ważniejszych tematów... OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 21. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Inne gry i Hytale - zakładka, dział itd. Nie wiem czy to forum jest o Hytale. Jeśli chcecie robić multiforum o różnych grach, to może lepiej cała kategoria, zamiast działu "Inne gry". Był o tym wniosek - https://craftsite.pl/temat/406-linuxlepszy Ewentualnie wywalcie tą zakładkę u góry i dajcie Hytale do "Innych gier". OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 22. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Błąd na stronie z regulaminem Błąd na stronie z regulaminem: https://i.imgur.com/z9v3crS.png OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 23. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 24. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 25. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 26. 4 punkty
  Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu Wszyscy kochają bota tak bardzo, że wygrywa wszystkie rankingi polubień. Polubienia powinny być wyłączone dla jego profilu lub połączone na zasadzie polubienie tematu bota = polubienie wniosku, bo niestety ale niektórzy mylą to i dlatego niektóre wnioski mimo dużych reakcji na temat we wniosku mają ledwie 2 glosy mimo iż w temacie tych polubień jest nawet 4 czy 5 ... :P OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 27. 4 punkty
  Użytkownik @Spitfire dodał nowy wniosek: Craftsite Wiki Proponuję utworzyć wiki Craftsite, najlepiej na silniku MediaWiki, w celu zastąpienia starej, zasadniczo martwej Craftsite Wikia. Byłby to dobry sposób na zebranie informacji o forum i jego historii oraz o użytkownikach. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 28. 4 punkty
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 29. 4 punkty
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 30. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 31. 4 punkty
  Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Błąd w statusach na forum Na forum pojawiły się dwa puste statusy, które pustymi nie są po kliknięciu w nie. Przydała by się informacja "Aby zobaczyć treść kliknij". W przypadku linków do tematów na forum w statusach i nie tylko aby zobaczyć cokolwiek na stronie głównej forum należy kliknąć w status i nie ma w ogóle informacji, że po kliknięciu w status cokolwiek tam będzie. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 32. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 33. 4 punkty
  Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Spolszczenie reputacji użytkownika Przydałoby się spolszczyć reputację użytkownika, obecnie po wejściu w profil jeśli ktoś ma przyznane punkty reputacji to mamy coś takiego jak "Excellent", w przypadku nowego użytkownika jest to "Neutral". Ogólnie jest to drobna poprawka, ale przydałoby się to poprawić ;) OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 34. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 35. 4 punkty
  Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Przemianowanie zakładki i działu Redakcja na Blog lub na Newsy Myślę iż przydałoby się przemianować zakładki, a także dział Redakcja na Blog albo Newsy. Takowa zmiana lepiej sugeruje jaka jest treść zakładki i czego tam się spodziewać. Nazwanie tego Redakcja mało co mówi nowemu, a nawet myślę iż staremu użytkownikowi również. Wchodzisz na stronę widzisz Blog i wiesz co tam znajdziesz, a obecnie wchodzisz widzisz Redakcja i można tam się spodziewać wszystkiego od ekipy redaktorów po coś jeszcze innego ;) OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 36. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 37. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 38. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
 39. 4 punkty
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Możliwość używania Markdown __Spróbujcie to zrobić__ - *Markdown* to najbardziej `zaje**sty` sposób na **formatowanie tekstu** na ***świecie***! ```py print("Czyż nie?") ``` OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 40. 4 punkty
  Użytkownik @Tosteł dodał nowy wniosek: Sortowanie wniosków - Od najnowszego - Od najstarszego - Od najlepszych - Od najgorszych - Wnioski, na które użytkownik jeszcze nie zagłosował. Pomoże to w przejrzystości wniosków jak i z frekwencją głosowań. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 41. 4 punkty
  Użytkownik @Xanter dodał nowy wniosek: Propozycje odnośnie działów na forum Wiem, że to dopiero zarys działów, ale myślę że dział Serwery Minecraft powinien być w Kategorii Minecraft, a nie jak obecnie w Projektach użytkowników. W projektach użytkowników można dać dział Strony Internetowe/CMS i Aplikacje/Programy i ewentualnie Inne jeśli nic do tego by nie pasowało. Odnośnie kategorii Minecraft, na starym forum nawet nie wprowadzono poprawki z nazewnictwem wersji i rozbito Bedrock Edition na kilka sprzętowych konfiguracji - XBOX, Pocket Edition, PlayStation Edition mimo iż obecnie jest to wspólna gra nazywa Bedrock Edition zatem proponuję dać dział Dyskusja o grze i podzielić go na Java Edition i Bedrock Edition. Dodatkowo stworzyć dział Problemy z Grą, a nazewnictwo Minecraft (serwer) zmienić na Problemy z Serwerem czy coś w tym stylu. Na pewno musi też być w kategorii Minecraft dział związany z Poradnikami, Modami, Shaderami i twórczością graczy. Żeby nie było bałaganu można też dodać do kategorii Minecraft dział Zagrajmy razem, w którym można by było umawiać się na wspólną rozgrywkę. Myślę iż to wszystko co chciałem przekazać:) Liczę, że wprowadzone zmiany ulepszą te forum :) OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 42. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 43. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
 44. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 45. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 46. 4 punkty
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Emotki z CP Wszystkie emotki z CS, takie jak :oO:, :kappa:, :xd: - mamy do nich sentyment :) OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 47. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 48. 4 punkty
  Użytkownik @IceMelt dodał nowy wniosek: Błąd dotyczący reakcji "Śmieszne" Witam bardzo serdecznie, reakcja śmieszne albo nie działa, albo nie ma obrazka. https://i.imgur.com/whYFavb.png https://i.imgur.com/ixcml5t.png Libter napraw. Pozdrawiam o/ *woosh* OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 49. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane Zakładki ogarnę jutro razem z ich opisami.
 50. 4 punkty
  Użytkownik @Tosteł dodał nowy wniosek: Usprawnienie wniosków -Pokazanie ilości głosujących -Pokazanie procentów ludzi na tak, może z jakąś graficzną prezentacją (jak np. pasek like'ów/dislike'ów na YT) -Formatowanie jak na forum, wraz z paskiem funkcyjnym (czyli tym: https://i.imgur.com/fimgUGd.png ) -Dodanie zakładki "Planowane", aby oczyścić sekcję "Otwarte" OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...