Skocz do zawartości

Ranking polubień


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 03/05/19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Usunięcie reputacji botowi wnioskowemu Botowi od ogłaszania wniosków nie jest potrzebna reputacja. Tyle w temacie. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. 6 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Odrzucone
 3. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Błąd na stronie z regulaminem Błąd na stronie z regulaminem: https://i.imgur.com/z9v3crS.png OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Inne gry i Hytale - zakładka, dział itd. Nie wiem czy to forum jest o Hytale. Jeśli chcecie robić multiforum o różnych grach, to może lepiej cała kategoria, zamiast działu "Inne gry". Był o tym wniosek - https://craftsite.pl/temat/406-linuxlepszy Ewentualnie wywalcie tą zakładkę u góry i dajcie Hytale do "Innych gier". OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. 5 punktów
  Użytkownik @Calem dodał nowy wniosek: Dodanie paru różnych gier, produkcji na forum w nowej kategorii zamiast wątku "Inne gry" Dodałbym osobną kategorię "Inne gry" w której znajdowały by się gry takie jak: - Tibia - World of Warcraft - League of legends - Może jakiś kącik na linki odnośnie okazji na darmowe gry? W miarę rozwoju kategoria była by rozwijana (Zależne od propozycji użytkowników). Myślę że to są w pewnym sensie jedne z bardziej znanych gier i pewnie każdy z was je kojarzy (Jakaś część pewnie nawet posiada konta, grywa w nie). Na pewno znalazły by się osoby które chciały by coś sprzedać, kupić w grze (Przedmioty, postacie czy nawet całe konta) więc po co tacy użytkownicy muszą przenosić się na inne forum aby złożyć ofertę? Tak samo ustawianie się na wspólną rozgrywkę czy jakiekolwiek inne rozmowy na temat tych właśnie gier. Tak, wiem że to jest forum poświęcone Minecraft jednak, kontent Minecrafta jest mocno wyczerpany (Jak pewnie niektórzy zauważyli) i wałkowanie jednego i tego samego milion razy nie przyniesie żadnego efektu albo i odwrotny do tego który chcemy uzyskać. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. 5 punktów
  Użytkownik @Archez dodał nowy wniosek: Zakończenie gównoburzy dot. Bota. Jak w temacie.Proszę o zaprzestanie kłócenia się o bota.On też się narobi i jedynym szczęściem dla niego są te lajki.Powoli robi się to się irytujące,gdyby nie było ważniejszych tematów... OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Za jasne tło/za jasna czcionka Wszystko widać idealnie na tym walącym w oczy, białym tle! Dowód: https://i.imgur.com/jSPL7gb.png OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. 5 punktów
  Użytkownik @HelloDoggo dodał nowy wniosek: Odśnieżenie głównej Ze względu na to, że na forum pojawiło się wiosenne tło, to przydałoby się ten śnieg zastąpić czymś innym np. trawą. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 9. 5 punktów
  Użytkownik @nikdomi255 dodał nowy wniosek: Odświeżone logo, odświeżony błąd Wraz z odświeżeniem loga doszło do odświeżenia usuniętego już błędu "Najlepsza polska społeczność minecraft!" figurującego w grafice Craftsite ("Minecraft" powinno być napisane z wielkiej litery, gdyż jest to nazwa własna). Zauważył to już wcześniej użytkownik forum nickiem smurfsky, błąd został wtedy poprawiony (w zimowej wersji), acz jak widzę - powrócił. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 10. 5 punktów
  Użytkownik @Archez dodał nowy wniosek: Zmiana organizacji pracy administracji CS Proponuję ,by administracja CraftSite podzieliła się na tzw. zarządy.Odpowiadały by one za medium takie jak Youtube,czy Fanpage na Facebooku ,a władzę sprawował jeden ,,zwierzchnik" forum.Zarządy podlegałyby temu liderowi forum.Zarządy byłyby np. ds. Youtube,ds.Forum.,ds.Fanpage etc.Moim zdaniem ten system,by rozwinął forum,poprzez dodanie właściwych ludzi do właściwego zarzadu. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 11. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Odrzucone
 12. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Zablokowanie reputacji botowi wnioskowemu Wywalcie mu tą reputację bo ciągle ma lajki których mieć nie powinien. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 13. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 14. 5 punktów
  Użytkownik @nikdomi255 dodał nowy wniosek: Błąd w odmianie rzeczownika "budowle" https://craftsite.pl/forum/68-budowle/ Opis działu "budowle" brzmi: "Dział poświęcony minecraftowym budowlą." , kiedy powinien brzmieć: "Dział poświęcony minecraftowym budowlom". Innymi słowy, zaszła pomyłka w deklinacji rzeczownika. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 15. 5 punktów
  Użytkownik @nikdomi255 dodał nowy wniosek: Forum w zakładce "profil" wyświetla nick z minecrafta i discorda jako "Array" Jak w tytule <usuńcie ten wymóg 50 znaków w opisie, proszę> OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 16. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 17. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 18. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 19. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 20. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 21. 5 punktów
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Chat się popsuł Chat się popsuł. Nie da się pisać? https://youtu.be/txWrRlr7e1E OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 22. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Odrzucone
 23. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 24. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 25. 5 punktów
  Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 26. 4 punkty
  Użytkownik @BrixNW dodał nowy wniosek: Błędy w skalowaniu. Treść strony ucieka jakoś na bok. https://i.imgur.com/8kdrStq.png Telefon to Xiaomi Redmi 5 plus 5.99" Przeglądarka Google Chrome, tryb komputerowy, na skripcie jest okej. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 27. 4 punkty
  Użytkownik @Hevbis dodał nowy wniosek: Zmiany w motywie strony. Aktualnie wszystkie elementy składające się na motyw strony są białe, brakuje im kontrastu np. main zlewa się z wszelkimi zakładkami lub wpisami na forum a oddziela je jedynie cienka, szara linia. Fajnie jakby znalazły się tu jakieś minecraftowe elementy np. tekstura kamienia lub wełny w tle tytułów zakładek. Może trochę więcej kolorów? OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 28. 4 punkty
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Zablokowanie reputacji botowi wnioskowemu Jest mu ona absolutnie niepotrzebna, bo to tylko kilkulinijkowy skrypt. Tak naprawdę to najlepiej byłoby go wywalić, ale cusz. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 29. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 30. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 31. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 32. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 33. 4 punkty
  Użytkownik @sт   dodał nowy wniosek: Dodanie kategorii "Posty" Propozycja dodania do strony głównej forum, kategorii "Posty" pokazującej najnowsze posty oraz użytkownika, który go napisał. Zmienienie przy tym także sposobu działania kategorii "Tematy", które pokazywałyby najnowsze napisane tematy, a nie jak teraz - ostatnio napisany post/temat oraz autora tematu. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 34. 4 punkty
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Ikonka bota Bot Wnioskowy wciąż ma starą ikonkę. Wypadało by dać nową. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 35. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 36. 4 punkty
  Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Ikony w górnym pasku nawigacji Proponuję dodać ikonki zakładkom znajdującym się na górze forum, np. wnioskom. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 37. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 38. 4 punkty
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: O mnie na stronie głównej profilu Osobna zakładka jest po prostu nieintuicyjna. Jakieś zdanie żeby zapełnić 50 znaków. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 39. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 40. 4 punkty
  Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Dodanie wiadomości o każdym wątku Proponuję dodać wiadomość na discordzie/shoutboxie o każdym nowym wątku na forum, jak to było kiedyś. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 41. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
 42. 4 punkty
  Użytkownik @Haskell dodał nowy wniosek: Reklamy Jestem za wprowadzeniem reklam. Forum nie jest darmowe a $$ zaowocują w dodatki na forum OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 43. 4 punkty
  Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Regulamin forum Proponuję ustanowienie regulaminu forum. Propozycje punktów i zapisów w dyskusji propozycji mile widziane. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 44. 4 punkty
  Użytkownik @Maszynista dodał nowy wniosek: Głowy - Minecraft Dzień dobry. Chciałbym zaproponować dodanie pod awatarem w postach danego użytkownika jego nick wraz z głową Minecraft (nick można by ustawić w edycji profilu) Pozytywy: - ładniejszy wygląd posta Negatywy: - nie dostrzegam OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 45. 4 punkty
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Emotki z CP Wszystkie emotki z CS, takie jak :oO:, :kappa:, :xd: - mamy do nich sentyment :) OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 46. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
 47. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 48. 4 punkty
  Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Dodanie ikony bota z wnioskami na discordzie Proponuję ustawić ikonę bota na discordzie na tę, którą bot ma na forum. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 49. 4 punkty
  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane Zakładki ogarnę jutro razem z ich opisami.
 50. 4 punkty
  Użytkownik @Tosteł dodał nowy wniosek: Usprawnienie wniosków -Pokazanie ilości głosujących -Pokazanie procentów ludzi na tak, może z jakąś graficzną prezentacją (jak np. pasek like'ów/dislike'ów na YT) -Formatowanie jak na forum, wraz z paskiem funkcyjnym (czyli tym: https://i.imgur.com/fimgUGd.png ) -Dodanie zakładki "Planowane", aby oczyścić sekcję "Otwarte" OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...