Skocz do zawartości

Ranking polubień


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 27.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Nie widzę sensu w tworzeniu nowej wiki dla tej strony. Przynajmniej przy obecnej aktywności ¯\_(ツ)_/¯ Zwłaszcza w dość brutalny sposób Cała akcja to zbędne pajacowanie, które raczej nie pomoże temu forum.
 2. 1 punkt
  Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu Wszyscy kochają bota tak bardzo, że wygrywa wszystkie rankingi polubień. Polubienia powinny być wyłączone dla jego profilu lub połączone na zasadzie polubienie tematu bota = polubienie wniosku, bo niestety ale niektórzy mylą to i dlatego niektóre wnioski mimo dużych reakcji na temat we wniosku mają ledwie 2 glosy mimo iż w temacie tych polubień jest nawet 4 czy 5 ... :P OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Czas najwyższy wziąć się za sprzątanie polskiego EasyHC. Jeśli zrobią czystkę to istnieje szansa, że dzieciaki będą zmuszone do gry na Survivalach czy innych serwerach.
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Mi tam wystarczy FunnyGuilds napisany w Logomocji jako zapłata.
 8. 1 punkt
  Jak jest się botem, to nie można mieć lajków? Co za botofoby....
 9. 1 punkt
  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Dodanie emotki :kappa: No ten, tą emotkę fajną dodajcie bo czemu nie. Jak wam się nie chce szukać to macie tu: http://bit.ly/kappaemote OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 10. 1 punkt
  W sumie, to nie postowałem jeszcze tego tutaj, więc...
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  Bot Wnioskowy jest taki joł, że zasługuje na lajki!
 16. 1 punkt
  Problemem jest to, że chcąc wyszukać jakiś wniosek z tego działu widzi się jedynie ład i nie porządek, co mi po tym, że tematy zamknięte skoro dalej są w dziale wnioski i przekopanie się do wniosków otwartych, zablokowanych czy bez aktywności jest bardzo ciężkie. Większość wniosków leży tutaj od miesiąca, bo nikt ich nie widzi, albo nie chce się ich szukać, albo nie wchodzi ten ktoś na osobną witrynę i tu powinny zajść poważne zmiany w organizacji tego działu na forum, ale wniosek o to już jest i jakże .... zniknął w czarnej dziurze zwanej dział wnioski :v
 17. 1 punkt
  Wielka akcja polubień dla bota W ten świąteczny czas warto zrobić coś dla innych, oddać im cząstkę siebie! W związku z tym, zachęcam wszystkich użytkowników tego świetnie zaprojektowanego HQ forum, do like'owania wpisów naszego ulubionego bota. Pokażmy mu, że jest istotnym członkiem naszej skromnej społeczności! Do dzieła! Like'i dla bota! Pozdrawiam z serduszka, Wasz Bebis.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...