Skocz do zawartości

Ranking polubień


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 01/25/19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Podejście do potencjalnego klienta jest żałosne.
 2. 3 punkty
  Dostaliśmy snapshot 19w04a a w nim: Stonecutter -Od teraz ma swoje funkcje, służy do tworzenia różnych kamieni np.płyty -Wykonuje go się z 3 kamieni i 1 sztabki żelaza -W grze nazywa się "przecinarka" -W craftingu nadal można tworzyć schody itp. tyle że w stonecutter wykazuje większą wydajność -Cutterstone obsługuje bloki kamienia, kwarcu, grafitu, diorytu, piaskowca, bruku, czerwonego piaskowca, endstona, pryzmatu, netherowej cegły i purpuru Naprawiono błędy Poprawiono wydajność https://minecraft.net/pl-pl/article/minecraft-snapshot-19w04a
 3. 2 punkty
  Minefox był, jest i będzie gównem lel. Od 2014 kiedy zagrałem tam pierwszy raz do początku 2018 nie zmieniło się tam prawie nic.
 4. 1 punkt
  Kiedy grałem z kolegą, co nie ma kupionego MC, dostałem bana na serwerze zwanym "hypixel.pl". Post, bo nie ma galerii
 5. 1 punkt
  Mimo wszystko od wstępnego 100 złotych do około 30 droga daleka. Uspokój się. Ciężko wróżyć Tobie szybkiej transakcji biorąc pod uwagę twoje zachowanie. Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Cubixora i rozumiem. że niestety jest to równoznaczne z byciem bezmózgiem. Takie obrażanie potencjalnych klientów zamiast podjęcia negocjacji jest nierozsądne.
 6. 1 punkt
  Człowieku, za 100 zł to sobie można kupić nowego minecrafta. Minecraft z pelerynką jest warty max 40 zł
 7. 1 punkt
  Największa wada: design, gdy tylko zobaczyłem to rzygłem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...