Skocz do zawartości

Ranking polubień


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 07/15/20 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Dodam jeszcze SuperExtraElita jak trochę zmądrzejesz.
 2. 1 punkt
  To znajdź mi tu elementy survivalu... Freebuild, bo są sklepy gdzie można kupić dużo rzeczy, nie muszą być działki na serwerze, ważne że nie ma tu walki o przetrwanie i można się skupić na budowaniu co się chce. Kiedyś nie było mody na nazywanie pseudo-survivali survivalami, ale twój serwer to nie survival. Na spawnie są spawnery świn (rzeczywiście hardkorowy survival trudno zdobyć jedzenie trzeba budować farmy i hodowle), poziom trudności to łatwy, bo pewnie obawiasz się że gracze będą płakać po śmierci o itemy. Survival 11/10
 3. 0 punktów
  Czy jeżeli nazwę świnię ptakiem to ona będzie mogła latać?
 4. 0 punktów
  Nie wydaje mi się. Tryb freebuild posiada rozbudowaną ekonomię i działki. Ale niektórzy użytkownicy tego forum są wszechwiedzący i lepiej się ich słuchać.
 5. 0 punktów
  Ja jeszcze doprecyzuję, że to nie jest serwer survival, tylko freebuild.
 6. 0 punktów
  A gdzie są kity ElitaElity, SuperElita oraz MegaUltraElitarnaElita?
 7. 0 punktów
 8. 0 punktów
  Może byś opowiedział coś o serwerze zamiast lać wodę o rangach?
 9. 0 punktów
  Bardzo czekam na ten serwer, niestety większość serwerów jakie są na polskiej scenie to g#wno. Brakuje takich perełek jak zapowiadana Enkyria.
 10. 0 punktów
  Łooo... To już któryś serwer, który jest ,,MOIM centrum rozrywki"
 11. 0 punktów
  TheFallingDevil to mój znajomy, współpracowałem z nim kiedyś. to świetnie Pozdrawiam.
 12. 0 punktów
  Ja nie prowadzę tego serwera, nie należę do administracji MineRP.
 13. 0 punktów
  Nie polecam serwera. Jest to rozpacz, totalna rozpacz. Po wejściu na ich Discorda poinformowałem właściciela o braku permisji do czytania historii chatu, ten odparł, że mi są niepotrzebne (na ogólnym chacie, lol?), potem dostałem zaproszenie na discorda na ss poniżej. Jeden administrator miał profilowe z filmów xxx, Discord strasznie niestetyczny, IP skopiowane od minerp.pl. Właściciel to troszkę kłamczuszek bo twierdzi, że to jedyny taki serwer RP (gdzie? w Polsce? w Galaktyce?), stosuje metodę wyparcia i mówi, że jego jest najlepszy. Otóż wymienię przykłady serwerów RP - - Emporium - w.w. MineRP - czy serwery SAMP (PTS), gothicowe (bo autor nie napisał gdzie ,,jest najlepszy" serwer ) O chatach OOC i IC chyba nie słyszeli. Za wytykanie błędów zostałem nazwany sztywniarzem i irytującym (XD). Loga nie będę komentował. Pozdrawiam i życzę ekipie tego serwera bardziej profesjonalnej pracy.
 14. 0 punktów
  Fajny sposób na podglądanie czyjegoś pulpitu
 15. 0 punktów
  Kolejne ,,autorskie" urozmaicenia, chociaż były widziane na x serwerach? >profesjonalny serwer >EasyHC wybierz jedno
×
×
 • Dodaj nową pozycję...