Przegląd Modyfikacji – Mine Up! (1.8.1)

  

Normalny świat nie jest zbyt głęboki, a jak już dojdziemy do dna, to pozostaje nam tylko kopanie na poziomie bedrocka. Jednak co, jeśli zamiast spodu świata, dać wymiar Nether? I zamiast granicy nieba, dać skylands? Ten mod właśnie to robi! Czyniąc nasz świat o wiele wygodniejszym do podróży i rozbudowy.

Mine Up to modyfikacja dodająca nowy świat i jednocześnie ułatwiająca podróż między nimi. Nie jesteśmy zmuszeni do tworzenia portalu, wystarczy kopać wystarczająca głęboko, by dojść do Nether. Dodatkowo możemy odwiedzić świat Skylands, podróżując ponad granicę nieba. Nielicznie występują też, tak zwane „Skyblocks”. Są to pojedyncze kwadratowe wysepki z jednym drzewem, które możecie znać z wyzwania SkyBlock Survival. Wszystko działa dość szybko i sprawnie, można to zobaczyć zwłaszcza na filmiku poniżej. Z tym modem mamy świat o wysokości aż 640 bloków!

Modyfikacja ma dwie odmiany, które zależą od ilości modów, jakich używacie. Część z nich może nie być kompatybilna z pozostałymi. Pamiętaj, by instalować MineUp, po wrzuceniu modów takich jak: ModLoader, The Forge oraz Biospheres!

Mod jest wciąż w fazie beta i nie jest idealnie zoptymalizowany, dla pełnego poprawnego działania polecam użyć OptiFine.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=NeKlruNfkpE’]

Mine Up – Strona

Pobierz wersje z Upside Down

Pobierz wersję bez Upside Down(Bardziej kompatybilna z innymi modyfikacjami)