Skocz do zawartości

Yankesowskyy

Partner
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 cobble

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. -każdy indywidualny gracz posiada dwie wyspy (domyślną - overworld, oraz netherową, którą może stworzyć tylko i wyłącznie poprzez przejście przez portal) -możliwość zmiany biomu wyspy -możliwość regeneracji wyspy bez jej usuwania -na wyspach spawnują się agresywne oraz pasywne moby -na standardowej wyspie jest drop rud występujących w wymiarze overworld z generatora cobblestone -na netherowej wyspie jest drop bloków występujących w netherze z generatora -ulepszenia i boostery do wysp za kryształy -kryształy otrzymuje się za wykonanie misji na wyspie -możliwość wspólnej gry na jednej wyspie -możliwość tworzenia warpów na wyspie oraz odwiedzania wysp innych graczy -czysty i przejrzysty graficzny sklep podzielony na kategorie -ogólny bank wyspy oraz swój własny portfel -dwie waluty -zaproszenie: https://discord.gg/gD2KkxD -nitro boost (Darmowy VIP dla wszystkich którzy zarejestrują się na naszym forum. Więcej informacji w tym temacie Kliknij!)
 2. Aby uzyskać darmowego VIP'a 7 dni na serwerze wystarczy rejestracja na tym forum i dodanie diaxa pod tym linkiem https://listaserwerowmc.pl/server.php?id=4300 (dowod w postaci Ss). Odpowiedzi w innych tematach niż ten lub tworzenie nowych tematów o darmowym VIP'ie nie będą brane pod uwagę Wzór: Nick (z gry): Ss(z dodanego diaxa):
 3. Nick: Dlaczego uważasz, że powinieneś zostać odbanowany?: Screeny(opcjonalnie):
 4. Twój nick z gry: Nicki osób posądzonych: Najdokładniejsza data zdarzenia: Opis zdarzenia: Dowody: Sugerowany wymiar kary:
 5. Zasady składania skargi 1. Jeżeli nie mamy dowodów na popełnione wykroczenie przez osobę oskarżoną, skarga jest nieważna. 2. Jeżeli nie znamy sprawy, nie wypowiadamy się w temacie skargi. 3. Zdjęcia lub inny dowód umieszczamy od razu przy zakładaniu skargi w załącznikach, które są opisane. Przykładowo: <tu link zdjęcia> - <tu opis zdjęcia> 4. Skarga musi być napisana według wzoru. 5. Jeżeli dowody obciążają też osobę składającą skargę, powinna się ona liczyć z możliwą karą. 6. Obowiązuje kultura wypowiedzi, wyzywanie kogoś od głupków i idiotów będzie karane! 7. Wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu będą karane! 8. Skarga nie powinna dotyczyć zniszczenia budowli. Grief zgłasza się bezpośrednio w grze komendą /helpop Zasady składania prośby o odbanowanie 1. Jeżeli nie znamy sprawy, nie wypowiadamy się w temacie! 2. Prośba musi zostać napisana według wzoru. 3. To administracja decyduje czy osoba zasługuje na odbanowanie, można ten proces przyśpieszyć kupując UNBAN'a u jednego z głównych administratorów. 4. Wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu będą karane!
 6. $1 Zasady użytkowników z kontem VIP 1. ViP SuperViP są to konta PREMIUM na naszym serwerze. Każdy gracz ma prawo je zakupić i żaden gracz nie jest do tego zmuszany. 2. Za kupno konta ViP SuperViP gracz dostaje specjalne przywileje i komendy które ułatwią mu grę na serwerze. 3. Vip nie może przekazywac/udostępniać własnych przedmiotów innym graczom, nawet po utracie rangi, jest to zabronione. VIP nie będzie działał na szkodę serwera oraz innych graczy. Karą jest utrata konta VIP, a nawet ban konta. 4. Zakaz używania przywileju *fly* tam gdzie jest zabroniony. Np. walki pvp, Karą jest utrata konta VIP. 5. Konto VIP/SVIP działa na okres 30 dni. Po tym czasie automatycznie się wyłącza. 6. W przypadku naruszenia powyższego regulaminu użytkownik może utracić status Vip/SVip. 7. Koszt usługi jest jednorazowy. Nie ma możliwości zrezygnowania z usługi po jej zamówieniu.
 7. $1 Regulamin rozgrywki 1.Na serwerze jeden gracz może posiadać 1 wyspę na danej mapie. 2.Zakaz przeklinania oraz ubliżania innym graczom, 3.Zakaz spamowania, 4.Zakaz reklamowania innych serwerów (przykładowo, podawanie adresów IP, nazw itp.), 5.Nie popieramy griefowania/kradzieży, 6.Zakaz używania cheatów oraz modyfikacji na serwerze. ( optifine, Rei minimap itd.. są dozwolone ), 7.Zakaz wykorzystywania bugów gry, 8.Handel z graczami odbywa się na własne ryzyko, 9.Zakaz tworzenie warpów w niebezpiecznych miejscach (np.: w lawie, na dużej wysokości gdzie gracz po upadku/zalaniu ginie), 10.Zakaz podawania się za członka administracji serwera oraz powoływania się na znajomości przez nieuprawnionych graczy.), 11.Zakazane są: nękanie innych graczy oraz groźby nie związane z grą, 12.Zakaz latania na arenach (areny pvp), na całym świecie pvp oraz podczas eventów, 13.Zakaz pisania nagminnych próśb do administracji o itemy, teleportacje do innych graczy oraz o tworzenie warpów, 14.Zakaz nadużywania dużych liter (Caps Lock), 15.Zakaz uzywania zegarków z redstona 16.Admin ma zawsze racje.
 8. $1 Regulamin ogólny 1.Każdy Gracz zarejestrowany na serwerze ma obowiązek przestrzegania regulaminów włączając w to regulamin serwisu craftsite.pl. 2.Każda zarejestrowana, nie łamiąca regulaminu osoba ma prawo do gry na naszym serwerze oraz korzystania z forum. 3.Wszystkie błędy gry należy zgłaszać członkom Administracji. 4.Zabrania się używania modów/programów/tekstur które w znacznym stopniu ułatwiają rozgrywkę. 5.Administracja ma prawo karać za czyny nie uwzględnione w regulaminie, które działają na szkodę serwera 6.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 7.Obowiązują ogólnie pojęte zasady dobrego wychowania, ograniczonego zaufania, netykiety i normy socjalne. 8.Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego do członka administracji . 9.Każdy gracz wiedzący o istnieniu błędu gry/pluginu ma obowiązek zgłosić to natychmiast do członka administracji w grze lub na forum, ZAWSZE poprzez chat prywatny (komenda /msg w grze lub Prywatna Wiadomość na forum), 10.Każdy gracz ma obowiązek wykonywać polecenia administracji, 11.Obowiązkiem każdego jest przestrzeganie regulaminu, 12.Każdy gracz może korzystać z jednego konta (multikonta będą banowane, istnieje możliwość grania np. z bratem po wcześniejszym powiadomieniu administracji) $2 Postanowienia końcowe 1. Prośby oraz Skargi mogą zostać odrzucone bez podania powodu, 2. Zakaz propagowania faszyzmu, rasizmu oraz treści erotycznych, 3. Każdy członek administracji ma prawo do usunięcia budowli niecenzuralnych (np.: swastyka), 4. Nie zastosowanie się do regulaminu skutkuje wydaleniem osobnika z serwera na czas bliżej nieokreślony, 5. Wszystkie kary wymierzane są według nieokreślonego taryfikatora.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...