Skocz do zawartości

boleknowak

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez boleknowak

 1. chciałbym nadmienić, że nie zawsze trzeba głosów, (to akurat skript.pl) teraz ktoś powie "to jest drobna poprawka", to dlaczego to tu jest, a nie w odpowiednim dziale? jeśli już tak bardzo tu ma to być to dlaczego można na to głosować?
 2. boleknowak

  Hello world!

  nie Hello World! ^ html LUL
 3. zacznijmy od tego, że nikt nie czyta regulaminów
 4. @XNT mówiłem, @Hevbis ma racje. Nie warto, co z tego że będziemy chcieli usunięcia tego - Libter i tak tego nie zrobi. Dałbym pewnego screena na to, ale nie chce wojny - mogę dać Ci @XNT na pw jeśli chcesz.
 5. oczywiście się z tym zgadzam. Ja jak mu to mówiłem w przypadku skript.pl to jedyne co zrobił to powiedział, że narzekam, obraził mnie no i potem zbanował na skript.pl za coś podobnego. Tak samo było w przypadku usunięcia zbędnych ikonek to nic nie zrobił, a jak ktoś inny to zaproponował to od razu to zrobił. Jestem za propozycją, ale wątpię że to się uda.
 6. trochę lipa, bo oferujecie VIPa za takie stanowisko, poprzez marketing tak na prawdę serwer się napędza i generuje zyski, czemu nie dostaje on pieniędzy?
 7. jakby był normalny system: użytkownik -> wątek -> ocenianie, a nie jakaś strona -> tworzenie wniosku -> dodawanie (a raczej zaśmiecanie) na forum. Po co sobie tak utrudniać życie?
 8. ja to bym w ogóle tego bota wywalił, ale niech będzie... co to za różnica? bot nie jest człowiekiem, więc nie zależy mu na lajkach. ok
 9. ehe, na pewno chcesz tej mojej pomocy. 21 708 postów to dużo, a wspomniałem o tym, bo Twoja ostatnia aktywność była tam w poniedziałek.
 10. boleknowak

  przemoc

  Cześć Candy
 11. Dużo tu niedopatrzeń jeśli chodzi o wygląd strony.

  1. Hevbis

   Hevbis

   Heretyku, Liptur mówi, że ładnie. Libtur nigdy się nie myli.

  2. boleknowak

   boleknowak

   wychodzi na to, że nie widzi błędów w swoich projektach, a to źle.

 12. Nie chce mi się czytać takiej sciany tekstu, ale widziałem wzmiankę o tych minecraftowych forach, nie zapomnij o skript.pl
 13. No hejka najlepszy użytkowniku

  1. Haskell

   Haskell

   No cześć! o/

 14. w Windowsie także mogę wszystko zmienić to co mi się podoba na to co akurat potrzebuje. Linux jest strasznie topornym systemem operacyjnym. Śledzenie? wow, bo przecież Google, Facebook czy nawet jakieś losowe forum takie jak to nie śledzi, nie nie nie... "Updating... 1% Don't turn off your computer." ja mam "Aktualizowanie... 1% Nie wyłączaj komputera" - o co chodzi?
 15. wow, straszne. Zamknięty kod, katastrofa!
 16. oczywiście, że tak. jakoś nie przekonają mnie argumenty że coś Ci nie działa, bo to tak naprawdę wina użytkownika, a nie systemu.
 17. Windows jest bardzo dobrym systemem operacyjnym.
 18. Straszna ankieta, brak szczegółowych pytań, czytając miałem wrażenie, że 3 ostatnie pytania się powtarzają.
 19. starczy, nie potrzebnie dodałeś "minigry" (to moja opinia zrobiona z Twojej)
 20. No, a potem Libter zabiera ten kolorek bo ktoś wskazuje błędy jakie robi, a on teto nie przyjmuje do wiadomości. Dużo wolnego czasu? Prosze Cię, dostaniesz jakąś rangę typu zasłużony i po kilku miesiącach ją stracisz. "Wiem, że społeczności trzeba czegoś więcej niż zwykłych konkursów" chciałeś powiedzieć "autorskich corów" i większej ilości serwerów na 1.8? "Na większości forów w dzisiejszych czasach, niestety, administratorzy i moderatorzy są bardzo źle postrzegani" ciekawe dlaczego? hmmm... może dlatego, że zachowują się jak na skript.pl? edit: o, cześć @PanCake
×
×
 • Dodaj nową pozycję...