Skocz do zawartości

Archez

Użytkownik
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Archez w dniu 13 Grudzień 2019

Użytkownicy przyznają Archez punkty reputacji!

Reputacja

24 coal

O Archez

 • Tytuł
  Uczestnik Rewolucji Libterowskiej

Informacje

 • Nick z Minecraft
  Arrchez

Kontakt

 • Discord
  Archez#0398

Ostatnie wizyty

1492 wyświetleń profilu
 1. Kolejne ,,autorskie" urozmaicenia, chociaż były widziane na x serwerach? >profesjonalny serwer >EasyHC wybierz jedno
 2. ,, materialna ekonomia " nie wiedziałem, że ekonomia dotyczy rzeczy materialnych. Co to za wyrażenie?
 3. mhmm anarchia..... ograbianie skrzynek graczy offline bo nie ma zabezpieczeń.
 4. Czym jest serwer? Serwer jest symulatorem politycznym, na którym możesz zostać biznesmenem posiadającym fabrykę samochodów, wytrawnym politykiem, prezydentem państwa, czy fanatycznym liderem organizacji . Przywódcy państw sami sobie ustalają zasady prowadzenia państwa tzn. - mogą zarządzać nim tak jak sami chcą. Jednak muszą oni być ostrożni, gdyż co jakiś czas państwa będą nawiedzać katastrofy takie jak tsunami, kryzys finansowy. Na serwerze funkcjonuje także ONZ - organizacja, która stara się utrzymać pokój. Jak zostać prezydentem, bądź przedsiębiorcą? Będąc biznesmenem musisz zarejestrować firmę na naszym Discordzie .i to w zasadzie tyle z formalności. Jeżeli nie masz gdzie wybudować swoją fabrykę, możesz wykupić działkę na spawnie i tam kontynuuować rozwój firmy. Możesz zadbać o reklamę swojego przedsiębiorstwa poprzez kupowanie ogłoszeń na billboardach lub reklam na Discordzie. Jak zostać prezydentem? To już nieco skomplikowane. Wpierw musisz przesłać uzupełniony formularz administracji (jest na discordzie). Następnie założyć państwo komendą /f create. UWAGA! Musisz mieć 50 000$! Co wyróżnia nasz serwer? różne możliwości zarobków poprzez np. firmie, czy telewizji duża swoboda działania chętnie słuchamy graczy, gdy Ci mają jakiś problem, bądź sugestię wiele sposobów odgrywania akcji RP zmienione recepturki na np. pojazdy Kilka zdjęć: 1 zdjęcie 2 zdjęcie Na serwerze istnieją już media! Są to m.in - radio - Night City Radio - gazeta - The Area Times, Polish Federation Paper - telewizja - AreaTV Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu! Nasz serwer Discord: https://discord.gg/NhEcQth Start w czwartek (19.12.2019) o 19.00!
 5. Te źle wyskalowane zdjęcia....
 6. Witaj Szanowny Graczu! Chcę Tobie zaprezentować mój projekt. Jest to serwer z trybem Political RP. Oznacza to, że na serwerze będzie dyplomacja pomiędzy państwami graczy. Czym jest serwer? Serwer jest symulatorem politycznym, w którym możesz zostać biznesmenem posiadającym fabrykę samochodów, wytrawnym politykiem, czy prezydentem państwa. Przywódcy państw sami sobie ustalają zasady prowadzenia państwa tzn. - mogą zarządzać nim tak jak sami chcą. Jednak muszą oni być ostrożni, gdyż co jakiś czas państwa będą nawiedzać katastrofy takie jak tsunami, kryzys finansowy. Jak zostać prezydentem, bądź przedsiębiorcą? Będąc biznesmenem musisz zarejestrować firmę na naszym Discordzie .i to w zasadzie tyle z formalności. Jeżeli nie masz gdzie wybudować swoją fabrykę, możesz wykupić działkę na spawnie i tam kontynuuować rozwój firmy. Możesz zadbać o reklamę swojego przedsiębiorstwa poprzez kupowanie ogłoszeń na billboardach lub reklam na Discordzie. Jak zostać prezydentem? To już nieco skomplikowane. Wpierw musisz przesłać uzupełniony formularz administracji (jest na discordzie). Gdy administracja zaakceptuje Twój wniosek, przeleje Tobie na konto wymaganą ilość pieniędzy do założenia państwa. Uwaga W trakcie ubiegania się o założenie państwa musisz mieć w portfelu pewną ilość $ (jako wpłata własna do założenia państwa) ☆Zainteresowany projektem?☆ Nasz discord ---> https://disboard.org/pl/server/541260195754410004
 7. Czy Państwo płacicie za godzinę pracy, czy za konkretne zlecenia?
 8. Smutne czasy nastały, że trzeba dopisywać, że drop z rudy.
 9. Taki serwer modowany techniczny+ bronie i frakcje... umm
 10. ,,Serwer dla wymagających" to jest zbyt duże nadużycie... Tani chwyt marketingowy... Co do trybów, misz masz totalny. Reklama osobiście mnie nie zachęciła, a ,,Bardziej myślę ze jesteś z konkurencyjnego klanu i tu szerzysz defetyzm by zniechęcić potencjalnych graczy do wchodzenia na prezentowane serwery. Nie ładnie tak z twojej strony! Wyglądasz mi na dywersanta albo szmalcownika." pokazuje "profesjonalizm" właściciela, a tekst na screenie jest nie stosowny w pewnej części.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...