Skocz do zawartości

Archez

Moderator
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Archez w dniu 15 Maj

Użytkownicy przyznają Archez punkty reputacji!

Reputacja

12 stone

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W sumie takiego ,,BOOM" nie ma. Wspomniane uatrakcyjnienia były znane wcześniej. Po prostu pluginy znane z innych trybów zostały złożone w jeden serwer.
 2. Ketchup i znak wodny Ceneo? Łoooo
 3. Nie miałem (na szczęście) okazji doświadczyć, powiedzmy wprost.. dzieciarni rodem z EasyHC ,gdyż obracałem się wokół społeczności serwerów modowanych. Uważam ,że modyfikacje ratują poniekąd tą grę, trochę szkoda, że nie są popularne. Praktycznie trzeba od nowa odkrywać wszystko;craftingi,mechaniki etc. Z moich obserwacji mogę powiedzieć, iż nawet community na takich serwerach jest dojrzalsze,można spotkać tzw. ,,Starą Gwardię". Niestety ze względów technicznych, mody są wymagającą opcją spędzania czasu w Minecraftcie. Zgadzam się z @XNT w kwestii EasyHC. Moim zdaniem to youtuberzy zaczęli niszczyć społeczność, promowaniem wówczas nowych serwerów EasyHC( wiadomo,suby i pieniądze muszą się zgadzać) Z tego co widzę teraz zaczyna się odwracać wszystko, społeczność dojrzewa, powoli ludzie odchodzą od tego typu serwerów (EasyHC). Oby tak pozostało...
 4. Z tego co wiem Bedrock będzie chodził lepiej,płynniej niż Java (w końcu to C++, aniżeli zasobożerna Java), więc to jakiś plus tej wersji.
 5. Archez

  Hearts of Iron 4

  RT56 jest bardzo fajne, mnóstwo technologii, nowych drzewek, opcji politycznych. Szkoda ,że w pewnych momentach płacimy za to stabilnością, ale cóż.. Nie można mieć wszystkiego.
 6. No fajnie fajnie, ale zaciekawiła mnie jedna rzecz, skoro sam czysty Forge to co jest w zamian np. Auth Me?
 7. Jestem pod wrażeniem rozbudowanej prezentacji serwera.
 8. na 1.7.10, 1.12.2 jest ComputerCraft @mekva
 9. Archez

  Hearts of Iron 4

  Lubię grać na modern day.
 10. Bardzo mnie zaintrygował ten projekt.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...