Skocz do zawartości

PATYrek

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez PATYrek

 1. Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej. Dołącz do nas, tworząc zarazem niepowtarzalne community. Pozdrawiamy ekipa: ScreSkill.com Strona główna: https://screskill.com Forum: https://screskill.com/index.php Portal: https://screskill.com/portal.php Sklep: https://screskill.com/sklep Bany: https://screskill.com/bany Nasze serwery: CS:GO Mod - gomod.screskill.com Areny 1vs1 - go1vs1.screskill.com Survival+Działki - sd.screskill.com TeamSpeak3 - ts.screskill.com Discord - discord.gg/ZvpnGxj Mamy zaplanowane jeszcze wiele projektów do różnych gier. Nasz czas można powiedzieć dopiero nadchodzi ;). Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z różnymi firmami, również na wymianę bannerów z większymi forami.
 2. @krzmaciek Po prostu piszemy prawdę, jeżeli ktoś nie wierzy lub nie chcę mu się skonfrontować z faktycznymi realiami bezpośrednio na serwerze. No to niestety na to nic nie poradzimy... Pomijając już fakt braku jakiegokolwiek odniesienia, do ewentualnie błędnych danych zawartych rzekomo w naszej prezentacji. Popartych rzecz jasna konkretnymi dowodami bezpośrednio z serwera, obecnie zaś Twoja wypowiedź jest jedynie formą spekulacji bez przełożenia. @Archez Umyślnie i z pełną premedytacją użyliśmy tego typu wyrażenia w prezentacji, gdyż większość serwerów jest oparta na zasadzie zarobków bezpośrednio do konta wirtualnego na serwerze typu: "/money /konto" itp. Zaś ekonomia na naszym serwerze jest w postaci przedmiotu, który to spełnia funkcję o której napisałem nieco wyżej. Przenosząc to na życie realne... Zachodzimy do sklepu i płacimy gotówka, zaś ktoś inny płaci dajmy na to np. "bit coinem" i czy formę płatności tego typu określmy w ten sam sposób? Owszem można było to zapisać nieco inaczej, chociaż by "materialna waluta" może wtedy nikt nie miał by wątpliwości o co chodzi.
 3. Co wyróżnia serwer? materialna ekonomia, gadżety do odblokowywania, artefakty do kupienia za ScreCoinsy, wiele możliwości zdobycia rangi VIP (automatycznie), pośmiertne groby, generator własnych bannerów, menu serwera zawarte w postaci gui jak i też klasycznie, niestandardowy generator świata, krew z graczy/mobów, siedzenie na schodach, meble, system zgłoszeń i nagród, niestandardowe utwory /music, oldschoolowy mcmmo, system małżeństw, głosowania, trady (wymiany), randomowy teleport /rtp, działki na tym samym świecie co spawn, I wiele wiele więcej... Informacje dodatkowe: Nie jest to serwer na zasadzie "szybkich edycji", więc gracz nie musi się martwić utratą swych przedmiotów czy też działki z miesiąca na miesiąc. Przeprowadzanie nowych edycji na tym serwerze, zaplanowane jest na 1 określony termin w ciągu roku od startu poprzedniej edycji. WAŻNE! - O wszelkich zamiarach wprowadzenia nowej edycji, będziemy informować państwa z dużym uprzedzeniem czasowym! Więc PAMIĘTAJ! To administracja jest najwiarygodniejszym źródłem informacji, dotyczącym danego serwera. Serwer został stworzony z myślą o niezmiennym trybie, oraz wtrąceniem nutki oldschoolu do rozgrywki jak i też nowoczesności. Jesteś nieco starszym graczem? Więc z pewnością pamiętasz stare dobre czasy serwerów survival, gdzie działki przydzielała administracja. Chcesz poczuć na nowo ten oldschoolowy klimat, wraz z zupełnie nowymi możliwościami? Jeżeli tak, to nie mogłeś/aś trafić lepiej... A może jesteś nieco młodszym graczem, chcącym po prostu pobudować i miło spędzić czas? Na Ciebie również czeka masa ciekawych rzeczy... Jako że system niematerialnej ekonomii w tej grze jest bardzo powszechny, postanowiliśmy wprowadzić walutę materialną na nasz serwer w postaci (ScreCoinsów). Co to oznacza i co to ta waluta materialna? Jest to coś w postaci realnej gotówki, którą to zwykle najczęściej posługujemy się co dnia. Wprowadzenie tego typu waluty na serwer, uniemożliwi tworzenie sklepików z materiałami do zakupu. Przez co formę zakupów w sklepikach, przejmą wymiany pomiędzy graczami oraz tzw "giełda" serwerowa. » IP serwera: sd.screskill.com » Wersja serwera: 1.14.4 » Typ serwera: Survival + Działki » lość slotów: 50 (może ulec zmianie) » Whitelista: Nie » Autoryzacja: Premium/Non-Premium Wracamy z zupełnie nowym serwerem! Start serwera już dziś godz 15:00 [09.11.2019] (o wszelkich zmianach będziemy informować) !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...