Skocz do zawartości

pandax

Patron
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 cobble

Ostatnie wizyty

217 wyświetleń profilu
 1. pandax

  cubix rzondzi

  ćwiekowy
 2. Jest warunek, aby były one przedstawione w wygodnej formie dostępnej dla wszystkich. Jakoś nam się to udaje
 3. Pozwolę sobie wstawić fragment tekstu z jednej z moich wypowiedzi: Tak jak pisze powyżej nie chcielibyśmy ujawniać tejże informacji ze względów bezpieczeństwa. Możliwe, że jakaś osoba skapnie się czytając regulamin serwera i będzie zapisywała dane oraz je analizowała. Nie wiadomo co się może zdarzyć. Próbujemy naszych całych sił, aby dane nie zostały przejęte przez inne osoby.
 4. Dokładamy wszelkich starań, aby nic nie szkodziło danym które przechowujemy. Czy można przeczytać cel powyższej dyskusji? Nie wiem do czego dążysz.
 5. Nie, ale nie chcemy ujawniać naszych operacji w których pozyskujemy dane.
 6. Aby dowiedzieć się więcej dodaj mnie na Discordzie: pnx#8943
 7. Cześć @PanCake! Okej! Już się za to bierzemy. Nie możemy jawnie przedstawić listy serwerów. Dodam, że wchodząc na serwer gracz jest o tym informowany. Zostaje wtedy włączony minutnik, jeżeli gracz nie zgodzi się w ciągu podstawionego mu czasu - dla nas oznacza to jako zielone światło do pobierania danych. Nie przetwarzamy danych osobowych. Szanowny Panie @PanCake, jeżeli nie uświadczyłeś powyższej sytuacji, oznacza to że dane nie zostały od Ciebie pobierane. Dane są przetrzymywane na osobnych serwerach. Obecnie na stronie znajdują się tylko dane o ilości wyświetleń. Najważniejsze dane przetrzymujemy fizycznie. Chronimy nasze dane przed wszelkiego rodzaju wyciekami, czy atakami. Jak można przeczytać z naszej Polityki Prywatności (kliknij): Nie przetrzymujemy danych jako wartości, które można łatwo rozszyfrować i od razu zidentyfikować serwer, lub gracza z którego zostały pobrane dane. Zapisujemy unikalne ID w zamian nickname'u gracza. Wszystkie dane zostają ujawnione na stronie. Zgodnie z definicją (kliknij) tworzymy swojego rodzaju Big Data. Oh, śmieszna sytuacja. Po prostu mi się przejęzyczyło (albo coś innego, uh). Widzę, że już drugiej osobie przeszkadzają nazwy "divów". Dzisiaj zostaną one zmienione. Mamy nadzieję @PanCake, że pomogłem w rozwiązaniu Twojego problemu. ~pndx z OpenData @Edit: Zdecydowaliśmy przedstawić Tobie źródła, z których skorzystaliśmy (dot. punktu ósmego i piątego) 1. Dane z punktu ósmego zostały ustalone przy pomocy list serwerów Minecraft. Wszystkie dane przeanalizowaliśmy i doszliśmy do jasnego wniosku. Aktywnych serwerów mniej więcej jest 1560. Liczba może się różnić ze względu na informacje zawarte w listach. 2. Tak, dane zostały przedstawione szacunkowo zwracając uwagę na liczbę ostatnich serwerów, które upadły. Nie mogę szczegółowo wyjaśnić tego punktu. Jak dodałem - dane są szacunkowe i mogą okazać się nieprawdą.
 8. @nikdomi255 Nowe statystyki już są dostępne. Tylko na http://opendatastats.eu/
 9. Na stronie jest obecny brak treści, ponieważ prowadzimy w tym samym czasie wiele badań. Mamy nadzieję, że pojawią się do przyszłego tygodnia. Co do statystyk dot. rangi VIP to tutaj chodziło bardziej jaki wpływ mają rangi premium na serwer, co wskazuje sama nazwa. Rzeczywiście, są niektóre statystyki dla wybranych. Aby osiągnąć takowy dostęp trzeba stale współpracować z OpenDATA. Dziękujemy za Twoją opinię. Jeżeli masz pytania eg. prywatności proszę pisać, śmiało odpowiem! ------------------------------------------------ @nikdomi255 Widzę duży popyt na statystyki odnośnie informacji o rangach premium. Momentalnie prace nad statystykami ruszyły. Można się ich dzisiaj spodziewać.
 10. OpenDATA to ogólnodostępna baza danych statystycznych. Tworzymy dane dla stron internetowych i serwerów Minecraft. Serwerom Minecraft jest potrzebna usługa OpenDATA Dane twórcom rozwiniętych serwerów Minecraft nie są jeszcze znane. Jest to całkowita nowość. Twórcy często zmagają się z trudnymi decyzjami. Często badają, czy na przykład zaimplementowana przez nich nowa funkcja, czy usługa na sprzedaż jest opłacalna. OpenDATA w całości rozwiązuje wszystkie problemy twórców. Dzięki tej usłudze możemy tworzyć nowe usługi i zarządzać serwerem tak, aby były atrakcyjne dla gracza. Wejdź na naszą stronę: https://opendatastats.eu/ Obecnie statystyk jest mało. Obiecujemy, że wkrótce to się zmieni. Kolejne badania już teraz są przeprowadzane na serwerach Minecraft. Doceniamy Twoją cierpliwość.
 11. pandax

  Hello world!

  echo "Hello World!"; print(); w sumie też może być, PHP
 12. jestem na tak from all my heart
×
×
 • Dodaj nową pozycję...