Skocz do zawartości

xxjaroxx

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 cobble

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam , chciałbym zapowiedzieć nowo powstający serwer minecraft . Dokładnie to ma być serwer inny niż dotychczas , na którym nie kupisz vipa i nie będziesz kosić wrogów w diax secie z pakietu . Na wszystko będziesz musiał/a ciężko zapracować i zyskać wiele dostępnych uprawnień/glejtów . Razem ze społecznością serwera , możecie przekroczyć barierę standardowego serwera survival frakcje/miasta. Razem z ekipą ruszcie na podbój krainy Enkyria ! . Kto wie może to wasz Kraj będzie rządzić krainą ?. Dokłądnie o serwerze: Wersja: 1.15.2 Typ: Survival,RP,RPG,Państwa-Miasta Opis: Przygodę rozpoczniemy wszyscy równo i na czysto tzn: Nie będzie początkowego królestwa/miasta/państwa/wsi itd. Zakładanie miasta nie będzie takie proste gdyż do osiągnięcia statusu miasta daleka droga od startu . Prowadzenie notatek z transakcji , spis ludności i inne administracyjne sprawy ... Do tego będziesz potrzebował/a urzędników oraz odpowiednie budynki . W naszej krainie również trzymamy się Zasad i wskazówek umieszczonych w kodeksach (których po jednym egzemplarzu otrzymają założyciele). Aby było ciekawiej i trudniej , założenie miasta rozpoczyna się od fazy osady , gdy spełnione zostaną dane wymagania można ubiegać się o wyższe tytuły. Co uprawnia ciebie jako założyciela/ke do ubiegania się o status państwa !. Oto krótki spis tytułów do zdobycia w twojej osadzie Osada-->Wieś-->Małe Miasto-->Miasto-->Stolica-->Nowe Królestwo Każdy tytuł ma swoje wymagania . Ekonomia W Naszej krainie , ekonomia budowana będzie przez obywateli . Rp/Rpg Z zasad RP , wymagamy aby pracując jako np. kupiec , starać się odegrać jego rolę . Czaty ICC/OCC nie są wymagane , ale mile widziane . Aby urozmaicić rozgrywkę u nas , w późniejszym etapie postaramy się dodać Questy ,customowe itemki oraz wiele ciekawych bajerów związanych z RPG. Na Serwerze będą spawnować się Potężniejsze odmiany mobów , bossy oraz inne stworki ... Aktualnie jest to tylko Krótka , uboga zapowiedź . Lecz gdy wszystko stanie na nogi , myślę że będziemy wszyscy zadowoleni !
 2. Dziekuję za opinie wszystkim ankietowanym . Wyniki są prawie równe we wszystkich kategoriach . Zdecydowałem połączyć 2 kategorie . Serwer na najnowszym wydaniu Mc, Survival , miasta , ekonomia itp. Tworzony wspólnie z graczami od czystej mapy oraz Serwer RP/RPG Survival miasta państwa , ekonomia współpraca , oraz również budowa z graczami od podstaw Biorę sie za konfigurację pluginów i szukanie dobrego przystępnego cenowo hosta . Temat uważam za gotowy do Zamknięcia !
 3. na godzinę 15:36 mam tylko dwa głosy , oddanie głosu w ankiecie nic nie kosztuje i nie zarabiam na tym , liczy się dla mnie tylko opinia . Żebym nie wydał pieniędzy na host w błoto.
 4. Witam chciałbym przeprowadzić krótką ankietę dotyczącą rodzaju serwera MC , jaki wybralibyście abym stworzył . Poniżej podaje link do mojej ankiety google . https://forms.gle/RDfKFZA1xcrJWAoPA Ankietę chciałbym zakończyć dnia 9.05.2020 do godziny 22:00
 5. Poszukuję odpowiedzialnej i w miarę doświadczonej ekipy do rozwoju serwera minecraft : O jakim serwerze mowa: Zmodyfikowany serwer minecraft , myślę że wersja 1.7.10 lub inna , będzie to survival , miasta (plugin:towny) , i trochę rp , nie będzie to serwer typu p2w utrzymanie serwera będzie składać z dobrowolnych dotacji i czasem z mojego portfela . Więcej info będzie dla wtajemniczonych. Stanowiska które są wolne : -Budowniczy 0/6 -Technik 0/2 -Pluginer/skrypter* 0/2 -Administrator 0/2 ==Aktualnie rekrutacja na to stanowisko wstrzymana do czasu ukończenia projektu w 70%== -Support 0/4 ==Aktualnie rekrutacja na to stanowisko wstrzymana do czasu ukończenia projektu w 70%== -mod 0/2 ==Aktualnie rekrutacja na to stanowisko wstrzymana do czasu ukończenia projektu w 70%== -Designer 0/2 Wzór podania (podania proszę kierować na pw) Wiek: Czy masz mikrofon?: Czy masz discorda(Bez discorda odrzucam): ile czasu mogę poświecić na pomoc: doświadczenie(programowanie,skryptowanie,design,budowanie itp , i na jakim poziomie jestes od 0-5) : obeznanie z komendami(world edit,world guard,essentials): obeznanie z voxelsniper: Wszystkie podania złożone do mnie na pw , pozostaną prywatne . Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...