Skocz do zawartości

artur9010

Użytkownik
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 cobble

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. "Czyli ekipa csrv zamiast wywalić źle działającą bazę lub zrobić nową, bazującą na serwisach, na które wrzucane są aktualne wersje pluginów, po prostu to tak zostawia, a ty na to, że "problem miej do twórców"?" Przecież baza działa dobrze. "Czyli w Twojej opinii serwer z pluginem DynMap staje się "niepoprawnie skonfigurowany", bo tak?" DynMap jest strasznie gównianym pluginem mimo wszystko, niestety nie ma dla niego za bardzo alternatywy. "Ponadto, craftserve jest to pułapka dla nowych adminów i nie polecam jej nikomu." Bo baza pluginów w panlu jest oparta o bukkit deva xD? Po 8 latach siedzenia w klockach raczej nie mogę się nazwać nowym adminem, ale u mnie wszystko działa i nie sprawia żadnych problemów. A bo ludzie żyją, meh.
  2. "baza pluginow jest oparta o dev.bukkit.org - to nie nasza wina, ze sa tam nieaktualne wersje" No tak, daje Ci najnowsza wersje z dev bukkita. Problem miej do twórców, że nie aktualizuja wersji tam. "Jaka szkoda, że nie są skorzy do pisania o takowym w swojej ofercie" Jak to nic nie zmienia, tak jak powiedziałem. Limit służy temu by żaden serwer nie doprowadził do sytuacji gdy backup (jednego serwera) będzie trwać pół nocy i żaden POPRAWNIE skonfigurowany serwer do limitu dobić nie powinien. "Tak, szczególnie, kiedy chcesz przywrócić backup serwera, bo oczywiście user nie ma takiej opcji." Zawsze można robić backup we własnym zakresie. Nawet jest do tego taki fajny skrypt https://motyka.pro/2019/03/12/craftserve-pl-python-backup-script
  3. No dobra. "Na odpowiedź ich helpdesku trzeba czekać stanowczo za długo." Ym, nie? 48h to jest dość mało, tym bardziej że helpdesk jest zalewany pierdołami przez ludzi, wystarczy zajrzeć na discorda gdzie community dość szybko jest w stanie pomóc. "Ponadto warto nadmienić, że posiadają oni "bazę pluginów", która jest niczym innym jak pułapką na nowych adminów - pluginy, które się tam znajdują, są przestarzałe i potrafią posypać serwer." To trzeba kierować skargi do twórców pluginów a nie hostingu. Hosting nie ingeruje w ta liste a ta jest generowana automatycznie przez bodajże spigeta. "Dynmapy też nie wgrasz - posiadają oni "limit plików" zrobiony tylko pod to, aby nie działał plugin DynMap" Nie. Wygeneruj sobie 30 tysięcy malutkich plików i spakuj je do zipa. Zobaczysz ile to trwa. A teraz pomyśl że masz kilka tysięcy takich serwerów. Żaden poprawnie ogarnięty serwer mc nie powinien tej granicy przekroczyć, żale miej do twórców pluginów oraz mojangu że nie generują osobne malutkie pliczki dla każdej osoby która wchodzi na serwer zamiast po prostu trzymać tego w jakimś sqlite.
  4. Motyw dawnego forum pewnego bardzo dobrego serwera SkyBlock :kappa: Do pobrania za darmo, bez zoobowiązań. Trzeba tylko naprawić przyciski w edytorze bo nie mają odstępu. Download (klik)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...