Skocz do zawartości

Bot Wnioskowy

Użytkownik
 • Zawartość

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez Bot Wnioskowy

 1. Bot Wnioskowy

  Ostatnio aktywne tematy

  Użytkownik @Cubixor dodał nowy wniosek: Ostatnio aktywne tematy Proponuję dodać na głównej rubrykę ostarnio aktywne tematy. Inaczej odświeżanje tematów jest trochę bezsensowne bo powoduje tylko że są przenoszone na samą górę działu, a przydałoby się aby pojawiły się też na głównej bo takie tematy są po prosty częściej klikane. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Bot Wnioskowy

  Strona główna (newsy)

  Użytkownik @Cubixor dodał nowy wniosek: Strona główna (newsy) Proponuję aby stroną główną nie było forum ale osobna strona z newsami jak na craftportal. Obecnie newsy są schowane w dziale "Redakcja" co według mnie jest słabym pomysłem. Dobrze byłoby aby nie była to jedynie lista tematów w dziale redakcja tylko tak jak na cp - miniaturka i kawałek tekstu. Jeśli wolicie aby stroną główną było forum można zrobić to samo tylko pod zakładką newsy. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. Bot Wnioskowy

  Diaxxy

  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Diaxxy Może i są bezużyteczne, ale tak czy siak dają jakiś obraz użytkownika. No i dotacje były c00l. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. Użytkownik @Ersanek dodał nowy wniosek: Zwiększenie zawartości zakładki ,,Serwery" Obecnie zakładka ta zawiera jedynie ,,Katalog klubów" -klubów jest obecnie tylko trójka. Uważam, że niemniej istotne dla użytkowników są inne zawartości działu ,,Serwery Minecraft". Wydaje mi się intuicyjne, że np. lista prezentacji serwerów lub sam odnośnik do tego działu powinien znajdować się w zakładce ,,Serwery". https://imgur.com/OoOOnVe https://imgur.com/mTa2IBt OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu Wszyscy kochają bota tak bardzo, że wygrywa wszystkie rankingi polubień. Polubienia powinny być wyłączone dla jego profilu lub połączone na zasadzie polubienie tematu bota = polubienie wniosku, bo niestety ale niektórzy mylą to i dlatego niektóre wnioski mimo dużych reakcji na temat we wniosku mają ledwie 2 glosy mimo iż w temacie tych polubień jest nawet 4 czy 5 ... :P OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Bot Wnioskowy

  Dział "Galeria"

  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Dział "Galeria" Proponuję dodać dział "Galeria" tymczasowo zamiast zwykłej galerii. Prosty i IMHO dobry workaround. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Bot Wnioskowy

  Zmiany w motywie strony.

  Użytkownik @Hevbis dodał nowy wniosek: Zmiany w motywie strony. Aktualnie wszystkie elementy składające się na motyw strony są białe, brakuje im kontrastu np. main zlewa się z wszelkimi zakładkami lub wpisami na forum a oddziela je jedynie cienka, szara linia. Fajnie jakby znalazły się tu jakieś minecraftowe elementy np. tekstura kamienia lub wełny w tle tytułów zakładek. Może trochę więcej kolorów? OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. Bot Wnioskowy

  Dodanie emotki :kappa:

  Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Dodanie emotki :kappa: No ten, tą emotkę fajną dodajcie bo czemu nie. Jak wam się nie chce szukać to macie tu: http://bit.ly/kappaemote OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 9. Użytkownik @Hevbis dodał nowy wniosek: Wrzucanie emoji do wniosków robi silnikowi kuku xD Wrzucanie emoji do wniosków robi silnikowi kuku xD OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 10. Bot Wnioskowy

  Wrzucanie emoji do wniosków robi silnikowi kuku xD

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 11. Bot Wnioskowy

  Wrzucanie emoji do wniosków robi silnikowi kuku xD

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 12. Bot Wnioskowy

  Spolszczenie reputacji użytkownika

  Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Spolszczenie reputacji użytkownika Przydałoby się spolszczyć reputację użytkownika, obecnie po wejściu w profil jeśli ktoś ma przyznane punkty reputacji to mamy coś takiego jak "Excellent", w przypadku nowego użytkownika jest to "Neutral". Ogólnie jest to drobna poprawka, ale przydałoby się to poprawić ;) OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 13. Bot Wnioskowy

  Spolszczenie reputacji użytkownika

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 14. Bot Wnioskowy

  Błąd w statusach na forum

  Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Błąd w statusach na forum Na forum pojawiły się dwa puste statusy, które pustymi nie są po kliknięciu w nie. Przydała by się informacja "Aby zobaczyć treść kliknij". W przypadku linków do tematów na forum w statusach i nie tylko aby zobaczyć cokolwiek na stronie głównej forum należy kliknąć w status i nie ma w ogóle informacji, że po kliknięciu w status cokolwiek tam będzie. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 15. Bot Wnioskowy

  Usprawnienie statusów

  Użytkownik @Tosteł dodał nowy wniosek: Usprawnienie statusów Obecnie statusy na głównej nie działają jak należy. Między innymi: -Aby skomentować należy wejść w profil, co jest dość męczące. -Linki do youtube i obrazy nie wyświetlają się na głównej, przez co niektóre statusy na pierwszy rzut oka wyglądają na puste lub bezsensowne. -Co do linków, nie można ich kliknąć z głównej. -Na głównej pokazują się wszystkie ostatnie statusy, przez co można to okienko zaspamować swoimi statusami. -Przydałby się też przycisk do wszystkich statusów wysłanych na forum. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 16. Bot Wnioskowy

  Błąd w statusach na forum

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
 17. Bot Wnioskowy

  Dodanie zakładki w dziale minecraft pt. twórczość

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 18. Użytkownik @Evoken dodał nowy wniosek: Dodanie zakładki w dziale minecraft pt. twórczość Dodanie takiej zakładki bardzo by się przydało ponieważ w minecraftcie można robić nie tylko modyfikacje, paczki zasobów oraz mapy, ale też między innymi: -opowiadania -filmy bądź jakieś serie, np. serie poradników -poradniki do redstone'a oraz command blocka -budowle (Tak wiem, że jest dział mapy, ale np. samego zamku raczej nie nazwiemy "mapą" ;) ) -skiny/paczki skinów i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy które da się podpiąć jako twórczość w minecraftcie OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 19. Bot Wnioskowy

  Dział do przywitań

  Użytkownik @MrKisiel dodał nowy wniosek: Dział do przywitań Jeśli do społeczności mają dołączać nowe osoby to wypadało by dać im możliwość przedstawienia się. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 20. Bot Wnioskowy

  Dział do przywitań

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 21. Bot Wnioskowy

  Dodanie zakładki w dziale minecraft pt. twórczość

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 22. Bot Wnioskowy

  Zmiana struktury strony głównej.

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 23. Bot Wnioskowy

  Zmiana struktury strony głównej.

  Użytkownik @Hevbis dodał nowy wniosek: Zmiana struktury strony głównej. Bliższe craftsite'owemu rozłożenie elementów strony: - statusy na samej górze paska bocznego, - zakładka "najnowsze tematy" pod statusami, - zakładka "najnowsze wpisy" pod "najnowsze tematy", - Discord oraz Fanpage na samym dole paska bocznego. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 24. Bot Wnioskowy

  Dział do przywitań

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 25. Bot Wnioskowy

  Spolszczenie reputacji użytkownika

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
×