Skocz do zawartości

Bot Wnioskowy

Użytkownik
 • Zawartość

  310
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Zawartość dodana przez Bot Wnioskowy

 1. Użytkownik @Somka dodał nowy wniosek: Aktywność na forum Proponuję zmienić tabelkę z najaktywniejsi w tygodniu na najaktywniejsi w dniu, tak jak kiedyś było. Aktywność na forum znacznie się poprawiła, a wyświetlanie najaktywniejszych w tygodniu jest obciachowe. Do tego tabelka byłaby bardziej dynamiczna i pokazywałaby konkretnie kto i jak bardzo był aktywny ostatnio. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @Archez dodał nowy wniosek: Specjalny kanał dla bota(Discord) Bot każdy wpis przekazuje na #forum, gdzie również odbywają się dyskusje forumowiczów. Jest to irytujące, gdy bot w środku dyskusji wysyła owe powiadomienia. Proszę o utworzenie coś w stylu #wpisy. Oddzielny kanał dla tego typu wiadomości z wyłączoną możliwością pisania dla forumowiczów. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Zakończenie dyskusji w sprawie bota Bot jest w śpiączce klinicznej, trzeba szykować się na najgorsze. A na serio: Apeluję o zakończenie dyskusji w sprawie bota. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. Użytkownik @HelloDoggo dodał nowy wniosek: Przydzielenie Botowi nowego stanowiska Ze względu na fakt, iż planowane jest stworzenie systemu wniosków opierający się o ankiety użytkowników (a tym samym Bot "Wnioskowy" może stracić pracę), to myślę, że dobrym pomysłem byłoby zatrudnienie Bota na nowe stanowisko. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. Mam nadzieję, że będziecie mnie odwiedzać na emeryturze.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. HelloDoggo
  3. XNT

   XNT

   Chyba śnisz. On ma umrzeć bolesną śmiercią.

  4. MrDanieh

   MrDanieh

   @XNT STOP botofobii!

 6. Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Podwójna weryfikacja Proponuję dodać podwójną weryfikację do logowania na forum. Opierałaby się ona o kody Google Authenticator. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Użytkownik @Ixidi zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 8. Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Zmiana wyglądu systemu wniosków Jak już ulepszamy wygląd forum nadając mu przezroczystości, to proponuję te same przezroczystości zrobić na wnioskach a także w planowanej liście serwerów. Oto mój koncept: https://imgur.com/L79nYwf OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 9. Użytkownik @Hezqu dodał nowy wniosek: Dodatkowe rzeczy w edycji profilu. Proponuję dodanie do "edycji profilu" takich dodatków do napisania jak: - Link do konta Steam - Link do Kanału YouTube. - IP twojego serwera Na więcej pomysłu nie mam. Jak będzie ktoś chciał, to może od siebie dopisać, co tam jeszcze dodać do edycji profilu. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 10. Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Nazwa i błąd w webhooku na Discordzie Chodzi o webhooka, który nazywa się "Craftsite bot". Pierwsza rzecz, że grafiki z Galerii robią mu kuku. Po drugie, "Craftsite bot [BOT]" dziwnie wygląda. Mógłby się nazywać "CraftSite" (drugi wyraz z wielkiej) i mieć dopisek "[BOT]" z Discorda. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 11. Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Tła w systemie wniosków Chyba się popsuły... https://i.imgur.com/iUDQerb.png OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 12. Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Zmiana motto Motto trzeba zmienić, bo w końcu jest ze Skripta, a Skript to nie Craftsite (mam nadzieję). Więc skoro uniezależniliśmy się od teł (dobrze napisałem?) ze Skripta, może czas na motto? Skoro i tak zmieniamy logotyp. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 13. Użytkownik @Grzesiek11 dodał nowy wniosek: Nazwa własna małą literą Motto Craftsite "Najlepsza polska społeczność Minecraft" w tagu <title> jest zapisane jako "Najlepsza polska społeczność minecraft" - gdzie Minecraft napisany jest małą literą, a przecież jest to nazwa własna. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 14. Użytkownik @jedenastka dodał nowy wniosek: Dark mode Proponuję dodać możliwość włączenia tzw. dark mode na forum, w systemie wniosków i powstającej liście serwerów. Białe tło niektórych (w tym mnie) boli w oczy, jesteśmy więc zmuszeni do używania wtyczek typu Dark Reader, które często psują coś w układzie strony. W dodatku ciemne tło oszczędza baterię w telefonie. Nie jestem pewien czy był już taki wniosek, ale miesiąc z pewnością minął, więc punktów raczej nie dostanę :) OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 15. Użytkownik @Ersanek dodał nowy wniosek: Uzupełnienie/usunięcie zakładki nagrody https://i.imgur.com/YSvHn4T.png Zakładka obecnie jest pusta. Warto ją uzupełnić lub usunąć. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 16. Użytkownik @Ixidi zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 17. Użytkownik @Ixidi zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 18. Użytkownik @Vin dodał nowy wniosek: Tytuły użytkowników Mam dla forum pewną propozycję, która z pewnością poprawi funkcjonalność i w jakimś stopniu przyczyni się do tego, aby użytkownicy pisali więcej postów lub tworzyli nowe tematy. Mianowicie polecam dodać tytuły użytkowników, które będą automatycznie nadawane za napisanie określonej liczby postów. Jeżeli jesteście zainteresowani to mam na komputerze stary system z mojego forum, które upadło. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 19. Użytkownik @Hezqu dodał nowy wniosek: Poddział "Pytania i problemy" Proponuję dodanie do tego działu https://craftsite.pl/forum/10-projekty-u%C5%BCytkownik%C3%B3w/ poddziału "Pytania i Problemy", gdyż po prostu nie ma gdzie się spytać o coś konkretnego - do spraw discorda, czy też na przykład stron WWW, bo w "Dyskusje i pytania", gdzie głównie jest tematyka MC nie spytamy się chyba o discorda... OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 20. Użytkownik @Vin dodał nowy wniosek: Znak interpunkcyjny "Tutaj trafiają stare ale warte zachowania tematy." To jest opis działu "Archiwum" i zauważyłam, że brakuje tam przecinka przed słowem "ale". Mały błąd, ale jednak rzuca się w oczy. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 21. Użytkownik @Vin dodał nowy wniosek: Interlinia Hej, mam wrażenie, że interlinia tylko przeszkadza w pisaniu tematów. Justowanie treści jest troszkę nieprzydatne skoro i tak, żeby nasz temat ładnie wyglądał musimy pisać od lewej do prawej, ponieważ po wciśnięciu klawisza "enter" tekst przeskakuje nam dużo niżej niż podczas pisania ciągłego tekstu. Mnie to osobiście drażni i sądzę, że jest to nieprzydatne, ponieważ, jeżeli chcielibyśmy zrobić większą przerwę, to możemy kliknąć dwa razy "enter". OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 22. Użytkownik @Archez dodał nowy wniosek: Aktulizacja forumowego Discorda Witajcie! Składam wniosek z propozycją przebudowy/aktulizacji forumowego Discorda, mianowicie: - dodanie kanałów typu: #pomoc #memy coś w stylu #changelog (informowanie społeczności o zmianach dokonanych na forum.) Dodanie owych kanałów sprawi ,że Discord będzie ładnie posortowany,a np. content z memami będzie w jednym miejscu ,aniżeli walać się po innych kanalach + łatwe będą w znalezieniu. Taki przykład. Drugą moją propozycją jest dodanie bota administracyjnego takiego jak DynoBot ,czy YAGPDB. Oferują one szeroki wachlarz możliwości w moderowaniu np.: - AntySpam -Przeciwdziałanie wysyłania zaproszeń discordowych przez nachalnych reklamatorów. Boty ułatwią prace moderatorów Discorda. Ostatnią propozycją (opcjonalną) jest dodanie botów rozrywkowych , typu ,,Fun". Uważam ,że rozruszają atmosferę i zamiast ciągle gadać o Libterze ,to ludzie będą mieli czym się zajmować. Do takich botów można zaliczyć Tatsumaki,Yggdrasil Bot czy Rythym bot (do puszczania muzyki) Pozdrawiam cieplutko Archez OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 23. Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Sklepik CraftSite.pl Powinien powstać Sklepik CraftSite.pl w którym można by było kupić podpięcie prezentacji serwera, jego promocję, złoty nick na forum itd. Sklepik pozwoli finansować forum i je utrzymać. W sklepiku można by było płacić przez SMS Premium i PayPal i ewentualnie PaySafeCard, którego administracja weryfikowałaby ręcznie :) OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 24. Użytkownik @JanekJaran zmienił status wniosku na: Odrzucone
 25. Użytkownik @XNT dodał nowy wniosek: Ucinanie podglądu linku w statusach Tak jak pod linkiem https://imgur.com/1dWfXBt blablabla, bo wymaga ode mnie więcej literek xD OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...