Skocz do zawartości

Egzequtor

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Egzequtor w dniu 14 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Egzequtor punkty reputacji!

Reputacja

18 coal

O Egzequtor

 • Urodziny 23 Maj

Ostatnie wizyty

82 wyświetleń profilu
 1. Witajcie! Mam wam do zaprezentowania krainy naszego kochanego serwera - Zaplecza. Krainy różnią się od siebie powierzchnią, biomami, a w związku z tym zwierzętami i roślinami które można tam rozmnażać. Krainy pomagają także w komunikacji i określaniu swojego położenia. Krainy Zaplecza, prezentują się następująco:
 2. Ogłoszenie Ogłaszam, że jutro, czyli w ten poniedziałek, czyli 14.01.19 r. o godzinie 20:00 odbędzie się ceremonia koronacyjna. Koronacja odbędzie się w państwie Dargerian w mieście stołecznym SwampShore na placu głównym obok dużego dębu. Po ceremonii zapraszam oficerów Dargerianu oraz obywateli na obrady w ratuszu. Po obradach zapraszam wszystkich do karczmy, gdzie będziemy świętować, pić i bawić się do białego rana! Pozostałe informacje na PW. Wszyscy są mile zaproszeni.
 3. Egzequtor

  Event - Walka w ruinach Nevaleftu.

  Będzie się działo.
 4. Egzequtor

  [1.13.2][Towny] Zaplecze.org - wracamy z IV edycją!

  Ogłoszenie Ogłaszam, że w ten poniedziałek, czyli 14.01.19 r. o godzinie 20:00 odbędzie się ceremonia koronacyjna. Koronacja odbędzie się w państwie Dargerian w mieście stołecznym SwampShore na placu głównym obok dużego dębu. Po ceremonii zapraszam oficerów Dargerianu oraz obywateli na obrady w ratuszu. Dziękuję za uwagę. ~Egzequtor, przyszły król Dargerianu.
 5. Egzequtor

  Manifest rewolucyjny

  Popieram!
 6. Egzequtor

  [1.13.2][Towny] Zaplecze.org - wracamy z IV edycją!

  Gram i polecam. Porządny serwer z zasadami, na wersję 1.13.2 i na Survivalu z Towny. Jest to z pewnością to czego szukałem. Pozdrawiam.
 7. Szkoda że są działki. Serwer mógłby być dużo lepszy gdyby był to Prawdziwy Classicsurvival : )
 8. Egzequtor

  Lsmc.pl - Lista serwerów Minecraft

  Wygląda zacnie, dotyczy się tylko polskich serwerów?
 9. Egzequtor

  Boxcraft - Klasyczny serwer z nutką nowości

  Wielka szkoda, że zrobiłeś cubboidy, mówiłem, że średnio się to przyjmie. No nic, cały pozostały serwer wyszedł świetnie, tylko te cubboidy..
 10. Egzequtor

  [1.7.10][Mody][PVE] KryngTeam

  Także polecam serwer, jest naprawdę dobry. Szkoda tylko, że mam taki sprzęt a nie inny... Tak to bym z wami pogrywał, a nie mam za bardzo jak.
 11. Egzequtor

  [1.7.10][Mody][PVE] KryngTeam

  Byłem i średnio polecam. Modów jest około 80, więc tylko gracze z dobrym sprzętem mogą sobie pozwolić na grę.
 12. Prędzej dzieci które będą grały 2h dziennie przez 2 tygodnie i odejdą z nudy. Dzisiaj nolife-ów już się nie spotyka..
 13. Kolejny amatorski Serwer Skyblock, którego właściciel twierdzi że ma jakieś szanse. Znowu będzie tak, że serwer będzie zbyt wielkim wyzwaniem, w momencie gdy kasa się przestanie zgadzać i wszyscy zamkną biznes. Czekam z niecierpliwością. Serwery SkyBlock są strasznie naciągane.
 14. Egzequtor

  Hytale - Gra przypominająca Minecrafta od twórców Hypixela

  Wszyscy promują Hytale. Znowu będzie wielki szał, a potem rychły upadek. Mam nadzieję, że Hytale będzie wielką innowacją, która postawi dawnych weteranów Minecraft z powrotem do gotowości gry.. Mimo przegranych lat w Minecrafta będę gotowy stawić czoła Hytale. Trzymam kciuki.
×