Skocz do zawartości

Fegorath

Użytkownik
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Fegorath w dniu 11 Lipiec 2019

Użytkownicy przyznają Fegorath punkty reputacji!

Reputacja

64 redstone

2 obserwujących

Informacje

 • Nick z Minecraft
  Fegorath

Kontakt

 • Discord
  Fegorath #0884

Ostatnie wizyty

946 wyświetleń profilu
 1. Fegorath

  CoreProtect

  CoreProtect Do wersji 1.14 Plugin najbardziej przydający się do sprawdzenia kto komu i kiedy coś zgriefował lub użył, ale ma też i inne zastosowania. Link do pobierania: wer. 1.13 https://www.spigotmc.org/resources/coreprotect.8631/download?version=264694 wer. 1.14 https://www.spigotmc.org/resources/coreprotect.8631/download?version=276365 Uwagi:
 2. Około godziny temu youtuber o nicku Mumbo jumbo pokazał działanie Minecraft Earth w terenie. A oto link:
 3. W tym temacie można opisać skąd pochodzi Wasz nick, czy został wymyślony, może zainspirowany czymś albo po prostu skopiowany od kogoś. Skoro założyłem ten temat to i wypada bym przedstawił historię swojego nicku Mój nick powstał ponad 10 lat temu, na potrzeby gry (niestety nie pamiętam już nazwy, pamiętam tylko że jakieś mmorpg) , był to też czas masowego czytania przeze mnie fantastyki , traf chciał że byłem w trakcie czytania Silmarillonu Tolkiena. Zainspirowałem się brzmieniem niektórych imion tam występujących ale samo imię postanowiłem wymyślić samemu by po prostu było oryginalne. No i się udało bo przynajmniej w Minecraft nicku oprócz mnie nikt inny nie używa. Parę miesięcy temu za to komuś z serwera na którym grałem,chyba na tyle spodobał się mój nick że postanowił zrobić kanał z Minecraftem z nazwą zawierającą mój nick Przez jakiś czas kierowany chęcią zmiany kombinowałem nad zmianą nicku. Najdłużej używając nicku Togarian i Ternethor , inspirowane słowami celtyckimi.
 4. Fegorath

  Vault

  Vault wersja 1.13 Plugin wspierający inne pluginy od permisji, ekonomii i chatu (odpowiednik Forge dla określonych pluginów) Wspiera pluginy takie jak: Od uprawnień : Permissions 3, bPermissions, PEX, GroupManager, PermissionsBukkit, zPermission, SimplyPerms, Privileges, DroxPerms, xPerms Od ekonomii : iConomy 4,5,6, BOSEconomy 6 & 7, EssentialsEcon, 3Co, MultiCurrency, MineConomy, eWallet, EconXP, CurrencyCore, CraftConomy, AEco, Gringotts Bank wspierany w CraftConomy, CurrencyCore Od chat : Herochat, mChat, iChat, bPermissions, PEX, P3, DroxPerms Inne pluginy lub systemy ekonomii/ uprawnień mogą być także zbudowane lub wspierane przez Vault Link do pobierania: https://www.spigotmc.org/resources/vault.34315/download?version=271004 Uwagi:
 5. Fegorath

  Skript

  Skript do 1.14 Umożliwia pisanie własnych wtyczek na serwer Minecraft, nie jest przy tym potrzebna znajomość javy (choć dobrze mieć jakieś podstawowe obycie z pisaniem kodu). Link do dokumentacji i tutoriali: https://skripthub.net/docs/ oraz https://skunity.com/ Link do pobierania: https://docs.skunity.com/downloads Uwagi:
 6. ProtectionStones Od wersji 1.13 Plugin dodający cuboid oparty o bloki (postawienie określonego bloku generuje cuboid naokoło niego). Wymagania: WorldGuard, WorldEdit , Spigot 1.13.2, opcjonalnie Vault Link do pobierania: https://www.spigotmc.org/resources/protectionstones-updated-for-1-13-2-1-14-wg7.61797/download?version=281337 Spis komend: https://github.com/espidev/ProtectionStones/wiki/Commands Uwagi:
 7. Wczoraj ogłoszono iż przez najbliższe 2 tygodnie, jest szansa zagrania w zamkniętą wersję beta Minecraft Earth. Otrzymać można również darmową skórkę do gry Minecraft Earth i Minecraft Bedrock. Link do strony z rejestracją poniżej: https://earth.minecraft.net/pl-pl/sign-up
 8. Fegorath

  ChestShop

  ChestShop wersje 1.13+ Plugin pozwalający zakładać sklepy przez graczy, oparty o tabliczki i skrzynki. Link do pobierania: https://dev.bukkit.org/projects/chestshop/files/latest Uwagi: Do działania ,,dodatków'' do tego pluginu najprawdopodobniej potrzebny Vault. Sprawa do sprawdzenia przez czytelników Biblioteki.
 9. Fegorath

  WorldGuard

  WorldGuard do wersji 1.14.3 Plugin pozwalający dodawać zabezpieczenie na dany obszar, także dodający dodatkowe zasady do zastosowania na serwerze jak np. zablokowanie rozprzestrzenianie się ognia. Link do pobierania: https://dev.bukkit.org/projects/worldguard/files/latest Link do dokumentacji: https://worldguard.readthedocs.io/en/latest/ Uwagi: Na najnowszych wersjach tj.1.14+ może być lekko zbugowany
 10. AuthMe Reloaded Najprawdopodobniej do 1.13 Plugin odpowiadający za zabezpieczenie serwera przed niekontrolowanym wejściem. Zawiera: Link do pobierania: https://dev.bukkit.org/projects/authme-reloaded/files/latest
 11. UltimateEconomy wersje 1.13 o 1.14.2 Obszerny plugin pozwalający rozbudować ekonomię serwerową, zawiera w sobie: Wymagania: plugin wymaga Vault Link do pobierania: https://dev.bukkit.org/projects/ultimate_economy/files/latest Uwagi:
 12. Fegorath

  QuestWorld

  QuestWorld Do wersji 1.14.1 Plugin pozwalający dodawać zadania do wykonania przez gracza. Szczególnie przydatny na serwerach RPG. Link do pobrania: https://github.com/ezeiger92/QuestWorld2/releases/download/v2.8.0-RC1/QuestWorld-2.8.1-SNAPSHOT.jar Uwagi: Jest to najnowsza wersja gdyż ,,stary skład'' porzucił ów plugin na wersji 1.12 , stąd może mieć trochę bugów.
 13. Fegorath

  WorldEdit

  WorldEdit Do wersji 1.14.3 Plugin służący zazwyczaj głównie do terraformingu świata. Link do pobierania: https://dev.bukkit.org/projects/worldedit/files/latest Uwagi:
 14. Poszukałem dalej rozwiązania tego, ale zazwyczaj były to pluginy od kolorów na chat (ale za pomocą osobnych komend najczęściej), albo próby załatwienia tego pisaniem skryptu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...