Skocz do zawartości

krzmaciek

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana krzmaciek w dniu 28 Grudzień 2019

Użytkownicy przyznają krzmaciek punkty reputacji!

Reputacja

2 cobble

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ogłoszenie Nowa edycja już dziś, 1 Lipca godz. 17:00! Do zmian należą: Dodanie działek w piekle (netherze), ze względu na ilość nowo dodanych rzeczy na pewno więcej osób chciałoby w nim zamieszkać (lub coś tam zbudować). Usunięcie możliwości sprzedaży papieru z kantoru, nie ma już stałego stosunku ceny papieru do złota. Zamiana możliwości sprzedawania złota na sprzedawanie rud złota. Zablokuje to możliwość zarabiania waluty serwerowej na farmach. Zmiana nazwy serwera z 4Fun Survival na 4Fun Cuboids, bo nowa edycja będzie miała mniej wspólnego z przetrwaniem jak poprzednia oraz zmiana loga serwera. Zniesienie ograniczenia czasowego (cooldown) teleportacji (/tpa). Nowa wersja - 1.16.1. Nowa wygenerowana za pomocą OTG główna mapa Zapraszamy do gry, ekipa 4Fun Cuboids
 2. Prezentacja jak i same aktualizacje wyglądają w porządku i trzymają się jednego stylu. Kolejny raz wspomnę o nie środkowaniu tekstu, który zawiera wiele linii, ponieważ jego czytanie jest mniej przyjemne Strona internetowa natomiast stara się wyglądać dobrze. Dlaczego? Spójrzcie na zbyt gruby pasek nawigacji, niepasujące do siebie kolory, krój czcionki również nie wygląda zbyt dobrze. Strona spełnia swoją rolę, ale jeszcze wymaga jeszcze dopracowania. Na plus to, że nad serwerem regularnie są prowadzone prace. Jak to wygląda w praktyce? Nie mogę powiedzieć, dlatego że jeszcze nie miałem okazji tam gościć. Moją uwagę przykuła nazwa "trybu", jaką jest FreeBuild, a może być mylona ze zwykłym trybem przetrwania.
 3. Prezentacja w porządku, czytelna i schludna, lecz po uprzednim otworzeniu w nowej karcie i przybliżeniu - to do poprawy. Można się jeszcze doczepić do wyśrodkowania tekstu składającego się z wielu linijek, co utrudnia czytanie. Może wspomnianych nowatorskich rozwiązań tu nie ma, ale serwer wydaje się być prostym i ciekawym miejscem do spędzenia swojego czasu (moja wypowiedź wynika z samej prezentacji, ponieważ jeszcze go nie odwiedzałem). @avaterys Jeśli się nie mylę serwer działa na wersji 1.15.2 i ma jakąś kompatybilność wsteczną? Innymi słowy jak uzyskaliście przedział wersji? EDIT: Serwer obecnie działa na wersji 1.14.4, a więc nie jest to obiecywana najnowsza wersja.
 4. Skoro każdy pisze te same rzeczy, po co w ogóle cokolwiek pisać? Przecież na każdym serwerze mogę się spodziewać tego samego, więc to nie ma już tak dużego znaczenia, jak rzeczy, które was wyróżniają (co ciekawe sama sekcja się tak nazywa, a przecież nie zawiera tego co powinna). " formą spekulacji bez przełożenia. " a w którym miejscu napisałem, że tak nie jest? Proszę nie odbierać mojej wypowiedzi jako ataku, nie neguje natomiast po prostu pewnie są ciekawsze rzeczy, które możecie tam wypisać
 5. Duża część rzeczy wpisanych w te, które wyróżniają wasz serwer, nie wyróżnia go. dorosła oraz odpowiedzialna administracja profesjonalne podejście do użytkownika profesjonalne forum ogólnotematyczne serwer postawiony na vpsie ovh elastyczność komunikacyjna dopracowane detale serwera wiele ciekawych dodatków brzmią po prostu jak tanie teksty, a to nie o to chodzi. Oba banery/grafiki serwera nie mówią o niczym konkretnym.
 6. Uprzejmie informuję was, użytkowników Craftsite, że projekt VoidCraft został wznowiony! Zapraszam na discorda (LINK: https://discord.gg/GDaH7ZE), tam czeka na was więcej informacji.
 7. A wiedzieliście, że Atherion to rodzaj ryb z rodziny aterynowatych (Atherinidae) Powodzenia w rozwijaniu serwera, chętnie na niego wpadnę jak już powstanie.
 8. Wszystko i nic... nie skupia się na konkretnym trybie, dlatego nie ma nic unikalnego i godnego uwagi do zaoferowania. Po co tworzyć serwer jak nie ma się nic konkretnego.... jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... tak, chodzi o pieniądze. Dodatkowo - Inne ciekawe rzeczy jak i urozmaicenia! Czekamy na Ciebie, Wbijaj i Graj! tego typu nagłówki są tylko zapychaczami, dodawanymi jak już nie ma o czym powiedzieć, albo nie chce się myśleć. Polecam się także zastanowić nad sensem "ałtorskich" pluginów, które zwykle są gorsze od tych, które można znaleźć w internecie -- rozwijanych przez doświadczone osoby, lub grupy osób. Jeśli danej mechaniki rzeczywiście ktoś dobrze nie zaimplementował, wtedy warto napisać taki plugin oczywiście. Jeśli chodzi o ocenę, z samej prezentacji serwer oceniam na 4/10, nic szczególnego --- te same tryby mógłbym stworzyć kupując gotowy template serwerowy (zwykle angielski -- chodzą po kilka dolków) i tłumacząc jego zawartość na polski.
 9. W tym wątku dzieje się naprawdę mało rzeczy, ale za to na naszym discordzie aktywność jest ponadprzeciętna, dlatego bardzo zachęcamy do dołączenia --> [ZAPROSZENIE] <-- póki co na nim skupia się cała aktywność dot. serwera. Można na nim znaleźć: informacje ogłoszenia głosowania info dot. rekrutacji changelog poradniki galerię serwerową i osoby do rozmowy Ze świeższych informacji -- niedługo wchodzi wersja 1.0.0 serwera, na której też będzie zresetowany jego świat oraz dodane wiele rzeczy. Wersja zostanie wprowadzona w dniu zakończeniu roku szkolnego -- 19 czerwca, bardzo serdecznie zapraszamy do gry. Na naszym discordzie można dowiedzieć się więcej o planowanych zmianach i zadecydować o kilku z nich. Pozdrawiam, krzmaciek P.S. Ekipo craftsite, polecam dodać obrazki również na szyfrowanym połączeniu...
 10. Praca deaphuza nie wygląda zbyt dobrze, cienie powinny być takie same. Nadal uważam, że obecne logo przebija wszystkie tu obecne. Czy nie lepiej zająć cenny czas czymś co rzeczywiście jest potrzebne?
 11. ^^^^^^^^^^^^^^ dokładnie, po co nowe, jak obecne jest GIT majonez?
 12. Zapraszam na serwer mc.voidcraft.pl.

 13. Ja postawiłem serwerek @XNT i na razie ma się dobrze Nie zarabiam z niego na razie, ale nie jest to serwer po to, bym zarobił. Będę się cieszył jak sam się utrzyma, lecz pewnie i to jest za dużym wymaganiem.
 14. Bardzo dziękuje(my) za miłe słowa Parę zdjęć z galerii serwera, zdjęcia będą dodawane co jakiś czas
×
×
 • Dodaj nową pozycję...