Skocz do zawartości

Zaytehh

Użytkownik
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 cobble

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. » IP serwera: IronAge.PL » Serwer dostępny 24/7 » TeamSpeak3: ts3.mchusi.pl » Discord: https://discord.gg/nWz5pT3 » Autoryzacja: NoPremium / Premium Dodatki: ■ Aukcje ■ Realistyczne spadanie drzew ■ StatTracki ■ Zlecenia ■ Prace ■ Umiejętności ■ Możliwość siadania na schodkach ■ Ekonomia ■ Możliwość zakupu Fly na określony czas za walute serwerową! Rozbudowany system miast "Towny". Plugin pozwala na stworzenie swoich miast, ustalanie podatków, sprzedaż gruntów, tworzenie nacji i dużo więcej!
  2. Wcześniej serwer był przygotowany na małą liczbę osób, rekord na serwerze wynosił 78 graczy online ( na dropie z rud) jednak dołączyliśmy do sieci JeżaTritsusa i zdecydowaliśmy wprowadzić drop z kamienia. Na 1.14 otworzę taki sam serwer z dropem z rud.
  3. Opis królestw znajduje się na serwerze Na serwerze od początku był drop z kamienia (ponad 2lata) jednak wkraczamy w głębsze wody gdzie drop z rud nie przejdzie Jednak gdy wyjdzie wersja 1.14 otwieramy podobny tryb, bez dropu z kamienia
  4. Serwer z pasją. JeżTritsus na swoim kanale zajmuje się vlogami oraz grą Minecraft. Youtube to jego pasja od 2011 roku oraz hobby, które rozwinęło się do naprawdę ogromnych rozmiarów. » Oficjalne otwarcie: Sobota(9 marca) 9:00 » IP serwera: SkyHeroes.PL » FanPage: https://www.facebook...om/GoldAgePL/ » Serwer dostępny 24/7 » TeamSpeak3: ts3.skyheroes.pl » Discord: https://discord.gg/yn2mh8H » Autoryzacja: NoPremium / Premium » Maszyna! Do dyspozycji mamy teraz 64GB RAM DDr4 Amd-Ryzen 2700X i gigabitowe łącze! » Nasze Serwery: Królestwa ╚ SkyBlock Królestwa: » Wersja serwera: 1.13.2 » Realistyczne spadanie drzew » StatTrack na kilof » Innowacyjny system królestw(frakcji) » Zlecenia » Nowe potwory jak i Bossy Król Artur: Twierdza jest położona na zimowym biomie, a samej twierdzy strzeże przyboczny korpus Króla i czarodziej » Drop z kamienia (0.2%-1.1%) » Możliwość siadania na schodkach » Targ z unikatowymi przedmiotami » Nowe biomy Serwer jest dostępny dla graczy 24/7 jednak nie jest to oficjalna edycja.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...