Skocz do zawartości

Rohen Tahir

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Rohen Tahir

 1. Rohen Tahir

  Craftsite Wiki

  Ja mam rangę biurokrata a więc najwyższą możliwą lokalną rangę (co na FANDOMie sprowadza się do "sysop ale może awansować ludzi na sysopów i modyfikować JS strony pod warunkiem że admin globalny wyrazi zgodę"). Nikt inny bo brak aktywności = brak ludzi do awansowania z użytkownika do admina.
 2. Rohen Tahir

  Craftsite Wiki

  Użytkownik FemYO został zbanowany na wiki a strona przywrócona.
 3. Temat ogólny dotyczący wiki. Komunikacja z adminem, wnioski itd. INB4 ankieta dotycząca silnika niedługo.
 4. Rohen Tahir

  Craftsite Wiki

  Bo pomysł był przez miesiąc zakopany bez dyskusji?
 5. Czytałem trochę o trackerach zwykle umieszczanych w takich paskach i rzeczywiście w większości są one wykrywane przez uMatrix (w tym craftportal, wszelakich strony gazet). Nie sprawdziłem okienka tego rozszerzenia tutaj i widocznie zmarnowałem czas pisząc wniosek - zewnętrzne połączenia w tematach nie noszą znamion śledzenia poza wszechobecnym i tak google analytics, którego usunięcia domagać się nie będę, gdyż jest to walka z wiatrakami. Jedyne połączenie śledzące na stronie to link do fejsbuka na głównej. Również walka z wiatrakami. Do zamknięcia.
 6. Ujrzałem przerażającą wizję w misce z owsianką.
 7. Nie lubi słowa "czcionka".
 8. Facebook zbiera informacje niezależnie od posiadania konta.
 9. Rohen Tahir

  Craftsite Wiki

  Jak tak to proszę, oto kilka bardzo aktualnych informacji o naszym wielkim przywódcy Lipturze zapamiętanych z czasów ankapa: Edit: Zepsułem przez przypadek spoilery, więc post nie wygląda do końca tak jak powinien.
 10. Przycisk FB jest właśnie najbardziej szkodliwym - pobiera informacje o użytkowniku i wysyła zapisuje w przeglądarce użytkownika śledzące cookie i supercookie.
 11. Rohen Tahir

  Craftsite Wiki

  Nie wyrażam zgody na przeniesienie wiki na maszynę craftsite.pl w celu utrzymania niezależności wiki od administracji obydwu forów i braku argumentów przemawiających za migracją.
 12. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. HelloDoggo

   HelloDoggo

   aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

×
×
 • Dodaj nową pozycję...