Skocz do zawartości

Jqmey

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 cobble

Ostatnie wizyty

412 wyświetleń profilu
 1. Z okazji Świąt Wielkanocnych cena została obniżona o 55%! Promocja ważna do 22.04.2019.
 2. Tak. Jak już wspominałem, porównywanie ceny tego konta do cen innych kont bez rangi MVP+ na Hypixelu nie ma sensu.
 3. Z okazji walentynek cena została obniżona o 50%! Promocja ważna do 14.02.2019.
 4. Chociaż jestem w stanie zrozumieć, iż fakt, że doszło do zwiększenia ceny w ofertach zamieszczonych na innych forach może powodować niepotrzebny napływ złych emocji uważam, że określanie przekazanej przeze mnie informacji, że konto to sprzedaję to od dzisiaj jako nieprawdziwą jest nieuzasadnione - zwłaszcza, że wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o ofertę zamieszczoną na tym forum. Bardzo mi przykro z tego powodu. Przytoczę tutaj cytat Ericha Maria Remarque'a:
 5. Konto to sprzedaję od dzisiaj, inne fora to inne fora i dyskusje związane z ofertami na nich wystawionymi zalecam jednak poruszać na nich, a nie tutaj. Wartość 210 zł odnosi się do łącznej wartości rangi MVP+ i peleryny OptiFine oferowanych jako tzw. "gratisy" do konta. Chociaż kod ten wystawiłem dla użytkowników innego, konkurencyjnego forum gdzie wystawiłem podobną ofertę to oczywiście w wypadku gdyby jakiś użytkownik tego forum chciał go wykorzystać do zakupu konta także go uznam.
 6. Sprzedam: Konto Minecraft (dowód posiadania) - wartość: 100 zł Ranga MVP+ na serwerze Hypixel - wartość: 170 zł Peleryna OptiFine - wartość: 40 zł Cena: 99 zł (wartość: 310 zł) Metoda zakupu: PayPal, PSC (+10%) Kontakt: Jqmey#6441 na Discordzie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...