Skocz do zawartości

Jqmey

Użytkownik
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 cobble

Ostatnie wizyty

152 wyświetleń profilu
  1. Z okazji walentynek cena została obniżona o 50%! Promocja ważna do 14.02.2019.
  2. Chociaż jestem w stanie zrozumieć, iż fakt, że doszło do zwiększenia ceny w ofertach zamieszczonych na innych forach może powodować niepotrzebny napływ złych emocji uważam, że określanie przekazanej przeze mnie informacji, że konto to sprzedaję to od dzisiaj jako nieprawdziwą jest nieuzasadnione - zwłaszcza, że wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o ofertę zamieszczoną na tym forum. Bardzo mi przykro z tego powodu. Przytoczę tutaj cytat Ericha Maria Remarque'a:
  3. Konto to sprzedaję od dzisiaj, inne fora to inne fora i dyskusje związane z ofertami na nich wystawionymi zalecam jednak poruszać na nich, a nie tutaj. Wartość 210 zł odnosi się do łącznej wartości rangi MVP+ i peleryny OptiFine oferowanych jako tzw. "gratisy" do konta. Chociaż kod ten wystawiłem dla użytkowników innego, konkurencyjnego forum gdzie wystawiłem podobną ofertę to oczywiście w wypadku gdyby jakiś użytkownik tego forum chciał go wykorzystać do zakupu konta także go uznam.
  4. Sprzedam: Konto Minecraft (dowód posiadania) - wartość: 100 zł Ranga MVP+ na serwerze Hypixel - wartość: 170 zł Peleryna OptiFine - wartość: 40 zł Cena: 99 zł (wartość: 310 zł) Metoda zakupu: PayPal, PSC (+10%) Kontakt: Jqmey#6441 na Discordzie
×