Skocz do zawartości

Hevbis

Użytkownik
 • Zawartość

  161
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  17

Zawartość dodana przez Hevbis

 1. Już wiemy kto jest na tak.
 2. KLŁMNŃOÓPQRSŚTUVWYZŹŻ
 3. GHIJKLŁMNŃOÓPQRSŚTUVWYZŹŻ Dzięki wielkie, super temat, świetnie się bawiłem.
 4. Chopaki, połowa forum nie może moderować, bo nie będzie czym.
 5. Ersuś to skromny chłopak - proponuje siebie na moda, mimo że zasługuje co najmniej na właściciela.
 6. Hevbis

  Podanie

  Nikt cię nie kojarzy, ale znasz janka, więc pewnie się dostaniesz. That's how it works.
 7. Polecam tego człowieka, dobrze sobie moderuje rzeczami.
 8. Taki blok jeszcze nie istnieje, bo żaden mob w grze nie sra.
 9. Hevbis

  Minecraft AR

  Niech sobie wypuszczają, przynajmniej popularność Minecrafta chwilowo podskoczy.
 10. Hevbis

  Konkurs na nowe logo forum

  Logo dphz'a jest lepsze, niż każde tutaj, ale nadal gorsze od obecnego. Naprawdę nie rozumiem czemu tak naciskacie na tą zmianę, wydaje się, jakby miała to być zmiana dla samej zmiany. Kompletnie do mnie nie przemawiają wasze argumenty.
 11. Hevbis

  Konkurs na nowe tło forum

  Skoro to konkurs, to gdzie nagroda?
 12. Hevbis

  Rada Craftsite

  Tak, od dnia powstania tego forum.
 13. Pal wroty, 1.8 było świetną wersją xD
 14. Tak jak wspomniał @Ersanek, cała problematyka systemu została ukazana tu w krzywym zwierciadle. Usunięcie go nie sprawi, że administracja zacznie inaczej postrzegać wnioski. System jest najzwyczajniej w świecie bezużyteczny. Znacznie lepiej i łatwiej jest założyć temat w formie wniosku, zamiast logować się do zewnętrznego portalu. Forum jest znacznie lepiej napisane, bogatsze we wszelkie funkcje i uboższe w błędy. System wniosków nie ma żadnych zalet, jest jedynie utrudnieniem, którego kurczowo trzyma się zarząd. Nie każdy ficzer jest dobry.
 15. Hevbis

  Konkurs na nowe logo forum

  Gotowe style? W porównaniu z domyślnym wyglądem, zmieniono tylko belki, które z resztą też są tu z "braku laku" oraz wprowadzono tło (aktualne raczej na tło się nie nadaje, nie jest najwyższej jakości). Forum nadal nie ma osobowości, tak samo jak i nie miało wcześniej, więc co się zmieniło?
 16. Hevbis

  Konkurs na nowe logo forum

  Proszę cię, ta czcionka z generatora, ohydne to jest. Jakie są właściwie zarzuty wobec obecnego loga? Ostatnie głosowanie wygrało, jest bardzo ładne i schludne.
 17. Motyw zmienić to dla nich za dużo pracy, a jakąś zbędną listę to już będą pisać xD Serwer znacznie skutecznie zareklamujesz w pełnej, treściwej prezentacji.
 18. Najpotrzebniejsza i najsensowniejsza zmiana, a wy ją blokujecie xD
 19. Mam ten sam problem, popieram fest.
 20. Totalny bezsens, kolejna utrudniająca życie funkcja, tak samo jak wnioski. Forum zapewnia wszystkie te rzeczy. Wprowadzanie kolejnego podportalu zamiast korzystać z dobrze napisanego silnika forum to debilizm. Zwłaszcza że dotychczas świetnie się ten system sprawdzał i Craftportalowi robił większość ruchu, nieporównywalną z resztą działów. delete wnioski kurwa prosze
 21. Odstraszają mnie mikrotransakcje, model Free to Play, motywy rodem z LoLa oraz sama firma odpowiadająca za to dziełko. Wydaje się być kolejnym wyciskaczem kasy, a nie sensowną i interesującą grą, ale może jest inaczej, widziałem tylko reklamy. Ogólnie mam bardzo negatywne podejście do modelu F2P, więc może to moje przeświadczenie.
 22. Janek lajkujący byle bełkot, broniący jego niemalże biernej postawy, od osoby, która nie rozumie sedna sprawy i posiada nikłą na jej temat wiedzę. Nieważne co piszą, ważne że na moją korzyść, c'nie? xD
 23. Ciągłe zmiany kadrowe to mój ulubiony element tego forum. To urocze, jak poważnie podchodzicie do tego tematu, a jak niewiele z niego wynika ;3

 24. Hevbis

  Serwer craftsite?

  Forumowy serwer Minecraft lub innych gier ma sens, ale nie w aktualnej sytuacji. Poczekajcie aż na stronie zgromadzi się jakakolwiek większa grupa graczy, a nie jedynie wyrzutki z Craftportalu i Scripta (jeśli w ogóle do tego dojdzie).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...