Skocz do zawartości

Spitfire

Ekipa
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 stone

Informacje

 • Nick z Minecraft
  IA64

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dokładnie. W związku z tym nadaję warny, a powielanie odrzuconych wniosków w ciągu miesiąca od odrzucenia będzie karane. Dyskusje o bocie i jego reputacji dozwolone są tylko w Hyde Parku bądź na #spam na Discordzie. @JanekJaran zamknij wniosek i dopisz do regulaminu.
 2. Spitfire

  Craftsite Wiki

  Wniosek był na liście na wnioski.craftsite.pl (przez długi czas na samej górze listy, przypominam) i na forum, pisanie w temacie przecież nie było zablokowane. Trzeba było dyskutować
 3. Plz, nie sugeruj ludziom SuperSU, już od dawna jest przestarzałe. Chainfire przestał nad tym pracować i sprzedał prawa do nazwy oraz cały projekt jakiejś chińskiej firmie. Obecnie jedynym sensownym rozwiązaniem jeśli chodzi o roota jest Magisk, już nie wspominając o innych jego zaletach, takich jak modułowość czy sam fakt tego, że jest systemless i pozwala zachować SafetyNet.
 4. Spitfire

  Craftsite Wiki

  omegalul, pomysł wisiał od połowy grudnia, niemal natychmiastowo propozycja zebrała głosy za, a teraz nagle jak przyszło do wprowadzania, pojawia się sprzeciw. przez pewien czas wiki było na samej górze listy wniosków i jakoś nikt się tym nie interesował. trzeba było głosować i wypowiadać się wcześniej, z czym nie było żadnego problemu, bo poparcie dla wniosku istniało praktycznie od samego początku
 5. Spitfire

  Manifest rewolucyjny

  Podpisuję się pod tym postem.
 6. Spitfire

  Craftsite Wiki

  Zgłaszam się na stanowisko administratora wiki, mam rok doświadczenia w byciu administratorem wiki fCrafta. Potwierdza to poniższy certyfikat self-signed.
 7. fuj, fejsbukowe naleciałości designu interfejsu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...