Skocz do zawartości

Theo

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 cobble

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. A to zależy jaki gameplay zrobisz, udało mi sie stworzyć całkiem przyjemny gamepaly, przetestowany na 4 graczach na różnym poziomie ale właśnie - potrzeba więcej graczy do przetestowania. Koło czerwca/lipca będzie znowu serwer stawiany factorio.opencraft.pl Dlaczego wtedy? oficjalnie zostanie wydane 0.17.
 2. Obecnie podnieśliśmy wersje na 1.14. Rzadkie przedmioty do dobycia na stacji Karmel w dziwacznym parkourze.
 3. TO może inaczej. Powielanie standardów, kopiowanie gotowców własnie jest nieróbstwem. Przykładem sa duze pluginy które oferują sample i ktos z tych sampli cos buduje. Kwestia osobna sa same pluginy które napisane sa w absurdalny i niewygodny konfiguracyjnie sposób (kocham pluginy konfigurowane w grze, w tym superwygodnym jsonowym formacie) Sporo pluginów jest przestarzałych i nie powinna byc używana/wspierana ale większość dalej ciśnie starocie pokroju essentials. Ustalenia permission nie powinny zajmować więcej niż kwadrans - jak plugin ma uwalone permision i jest w architekturze permission na każda czynność to potem siedź i dumaj. A tłumaczenie na polski - dziękuje, postoję. TO jak "spolszczono" MC jest karykaturalne i nie znam żadnej osoby która gra na polskim języku ponieważ jej wypowiedzi są przez innych niezrozumiałe.
 4. Koszty utrzymania serwerów sa duże, jednak mozna sie obronić. Jeśli ktos buduje swój serwer Wyłącznie o pluginy zewnętrzne to jest nierobem i tyle. Ablo ma sie umiejętności albo ma się hajs. Albo nie ma serwera i zajmuje sie czyms innym.
 5. IP mc.opencraft.pl strona www.opencraft.pl wiki wiki.opencraft.pl FB fb.com/opencraftPL Serwer jako openCraft istnieje od maja 2015r, natomiast wcześniej - pod nazwami jCraft, JustCraft, zajac-mp3 - od czasów Alphy MC, więc ryzyko zniknięcia bez śladu niewielkie Serwer oparty jest na autorskich pluginach, mamy ich w... całkiem sporo. Rozgrywka została zmodyfikowana, problemem nie są tutaj moby, a dziwne pomysły ekipy Na serwerze NIE ma: /tpa, /home, współrzędnych, w zamian za to znajdziecie rozbudowany system kolei, żeglugi i rozszerzony kompas. Gracze NP mogą wejść na serwer. I tyle. Nie ma dla nich skinów, VIPów ani żadnych innych względów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...