Skocz do zawartości

JanekJaran

Właściciel
 • Zawartość

  240
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez JanekJaran

 1. Serwer discord dla właścicieli i administratorów serwerów discord Na serwerze: zareklamujesz swój serwer i bota porozmawiasz o discordzie, zarządzaniu serwerami znajdziesz różne ciekawe serwery discord otrzymasz pomoc dot. funkcjonalności discorda i różnych botów znajdziesz osoby do współpracy obiecujemy nie nadużywać @everyone Oby dołączyć na serwer kliknij tutaj.
 2. Od teraz każdy może ustawić sobie ciemny styl forum. Aby go włączyć należy wybrać styl Dark na samym dole strony. W stylu mogą być błędy, które należy zgłosić tutaj:
 3. Miejsce na błędy w ciemnym stylu forum w postaci zrzutów ekranu. Należy je jak najdokładniej opisać, aby administrator mógł odtworzyć błąd.
 4. JanekJaran

  *Macha*

  Witam i pozdrawiam. Lubisz kuce?
 5. Forum osiągnęło dobre wyniki

  1. VaporeonPL

   VaporeonPL

   Czas przeszły ;c

 6. Myślę, że to nie ma raczej wpływu. Na pewno mają co jeść?
 7. CraftSite nie jest marniutki, są nawet na nim nowe posty.

  1. Tosteł

   Tosteł

   Stage 1 - Denial

 8. Zapoznaj się z tym poradnikiem:
 9. Ten temat został przeniesiony.
 10. Może za jakiś czas moje boty powstaną.
 11. JanekJaran

  Donacje dla forum

  @Calem Dziękujemy.
 12. Wąż rzeczny od nawet najlepszego ketchupu nadal jest dla mnie lepszy.
 13. ZASADY OGÓLNE Moderator to osoba, która moderuje i sprawdza zawartość wybranego działu czy jest ona zgodna z regulaminem oraz stara się aby temat znajdował się w odpowiednim miejscu. Moderatorem można zostać tylko i wyłącznie składając podanie w odpowiednim dziale. Osoba pełniąca tę funkcję ma obowiązek pomagać innym, wywiązywać się ze swoich obowiązków, wykazywać się kulturą osobistą i być zaangażowanym w sprawy forum. Solidna i przykładna praca może w przyszłości odnieść skutek w postaci awansu na stanowisko o wyższych uprawnieniach. PRAWA MODERATORA Moderator ma prawo odnieść się do ostrzeżeń, notatek dodanych przez innych moderatorów TYLKO za zgodą Wyższej administracji. Moderator ma prawo ukarać użytkownika ostrzeżeniami, jeśli uzna, że łamie zasady regulaminu, taryfikatora kar. W przypadku usuwania lub edycji postu, podpisanie się pod dokonanymi czynnościami oraz wpisanie powodu usunięcia lub edycji postu. Brak wyjaśnienia jest równoznaczny z brakiem argumentacji, co nie działa na korzyść moderatora. OBOWIĄZKI MODERATORA Moderator ma obowiązek wykonywania poleceń przełożonych. Moderator ma obowiązek przenieść tematy w każdym dziale, jeśli uzna, że obecny dział jest nie odpowiedni do treści tematu. Do podstawowych obowiązków moderatora zalicza się: pilnowanie porządku w działach forum, pilnowanie porządku na craftchacie, dbanie o zawartość forum, przenoszenie treści starych, nienadających się już do użytku do archiwum, zamykanie tematów w których zaczyna się offtop, usuwanie/modyfikownie postów łamiących regulamin, Moderator musi wyjaśnić wszelkie błędne decyzje i czynności wraz z przeproszeniem poszkodowanych użytkowników (jeśli tacy są). Prezentowanie postawy godnej naśladowania. Moderator musi podać sensowny powód ostrzeżenia, dlaczego osoba ewidentnie zasłużyła na ostrzeżenie. Jeżeli moderator zauważy nieodpowiednie działania na forum innego moderatora ma obowiązek zgłosić to Wyższej administracji. ZAKAZY MODERATORA Moderator nie ma prawa edytować postów wyższej Administracji bez wcześniejszego zezwolenia. Moderator nie może podważać zasad/czynności/postanowień drugiego moderatora bez uprzedniego kontaktu z wyższą administracją, jej pozwoleniem. Moderator w żadnym wypadku nie może faworyzować innych użytkowników, a także grozić/prowokować/wyzywać jak i wywyższać się swoim stanowiskiem itp. Moderator w żadnym wypadku nie może kasować, edytować treści nie wygodnych dla niego.
 14. Moderatorami zostają: @Ersanek @Hezqu @Archez @nikdomi255 @Kappa Peridot (McKoxu) Redaktorami zostają: @Vin @XNT @VaporeonPL @Grzesiek11, @Etoo_, @Ewald, @Nelson Niedługo mogą zostać developerami CraftSite, ponieważ posiadają umiejętności techniczne, lecz z powodu nadmiaru moderacji i decyzji rady nie zostali przyjęci jako moderatorzy. Nadal można zgłaszać swoje kandydatury na stanowisko redaktora. Moderatorzy i redaktorzy niedługo otrzymają rangi i uprawnienia.
 15. JanekJaran

  Donacje dla forum

  @Kappa Peridot (McKoxu) Dziękujemy.
 16. JanekJaran

  Donacje dla forum

  @pandax Dziękujemy.
 17. A Ty zgłosiłeś się już do ekipy forum?

 18. Forum wiecznie żywe!

  1. VaporeonPL
  2. HelloDoggo

   HelloDoggo

   Tak, też znam ten żart!

    😂👌

  3. VaporeonPL

   VaporeonPL

   @up prawda to

 19. Właśnie, trzeba wypychać w grubszych sprawach na forum. Co do botów jestem za, ale raczej będzie to nasz własny bot skrojony specjalnie pod potrzeby CraftSite.
 20. Każdy może dodać wątek Blogu, który musi zostać zaakceptowany. Wpisy redaktorów nie wymagają zatwierdzenia.
 21. Wejdź w Opcje uruchamiania, wybierz profil i przełącz Argumenty JVM a następnie wyedytuj pole tak jak napisałem wyżej.
 22. -Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M Masz ustawione maksymalne zużycie ramu tylko na 512 MB. Nowa aktualizacja potrzebuje prawdopodobnie więcej zasobów. Spróbuj zmienić w flagagach JVM "-Xmx512M" na "-Xmx2048M".
 23. JanekJaran

  Aloha

  Co Ciebie tutaj sprowadza?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...