Skocz do zawartości

JanekJaran

Właściciel
 • Zawartość

  249
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez JanekJaran

 1. JanekJaran

  Lista zmian

  20.11.2019 r. Wcześniej: Trochę nie listowanych tutaj zmian Utworzono jesienne tło i je ustawiono dzięki @Peridot
 2. Warto wspomnieć, że ta wada konstrukcyjna została zatajona przez radzieckie służby.
 3. Jeśli chciałbyś sprzedać trochę wPLNów z hostingu lvlup.pro odezwij się do mnie. Kurs i liczba do ustalenia. Proszę o kontakt za pomocą Discorda lub PW. JanekJaran#3102
 4. JanekJaran

  Jobs i worldguard

  Jeśli używasz LuckPermsów to możesz ustawić wynagrodzenie wszędzie na 0, doinstalować ten dodatek: https://github.com/LuckPerms/ExtraContexts i w luckpermsach ustawić permisję do otrzymywania wynagrodzenia z bonusem w kontekście tego regionu. Albo ogólnie uprawnienia do pracy ustawić tylko w kontekście regionu.
 5. Są posty, jest aktywność, mała bo mała, ale lepsze to niż 0.

 6. Aby mieć wspólną wyspę musisz użyć komendy /coop <nick> Możesz wybrać inny profil w menu skyblocka.
 7. Serwer discord dla właścicieli i administratorów serwerów discord Na serwerze: zareklamujesz swój serwer i bota porozmawiasz o discordzie, zarządzaniu serwerami znajdziesz różne ciekawe serwery discord otrzymasz pomoc dot. funkcjonalności discorda i różnych botów znajdziesz osoby do współpracy obiecujemy nie nadużywać @everyone Oby dołączyć na serwer kliknij tutaj.
 8. Od teraz każdy może ustawić sobie ciemny styl forum. Aby go włączyć należy wybrać styl Dark na samym dole strony. W stylu mogą być błędy, które należy zgłosić tutaj:
 9. Miejsce na błędy w ciemnym stylu forum w postaci zrzutów ekranu. Należy je jak najdokładniej opisać, aby administrator mógł odtworzyć błąd.
 10. JanekJaran

  *Macha*

  Witam i pozdrawiam. Lubisz kuce?
 11. Forum osiągnęło dobre wyniki

 12. Myślę, że to nie ma raczej wpływu. Na pewno mają co jeść?
 13. CraftSite nie jest marniutki, są nawet na nim nowe posty.

 14. Zapoznaj się z tym poradnikiem:
 15. JanekJaran

  Donacje dla forum

  @Calem Dziękujemy.
 16. Wąż rzeczny od nawet najlepszego ketchupu nadal jest dla mnie lepszy.
 17. ZASADY OGÓLNE Moderator to osoba, która moderuje i sprawdza zawartość wybranego działu czy jest ona zgodna z regulaminem oraz stara się aby temat znajdował się w odpowiednim miejscu. Moderatorem można zostać tylko i wyłącznie składając podanie w odpowiednim dziale. Osoba pełniąca tę funkcję ma obowiązek pomagać innym, wywiązywać się ze swoich obowiązków, wykazywać się kulturą osobistą i być zaangażowanym w sprawy forum. Solidna i przykładna praca może w przyszłości odnieść skutek w postaci awansu na stanowisko o wyższych uprawnieniach. PRAWA MODERATORA Moderator ma prawo odnieść się do ostrzeżeń, notatek dodanych przez innych moderatorów TYLKO za zgodą Wyższej administracji. Moderator ma prawo ukarać użytkownika ostrzeżeniami, jeśli uzna, że łamie zasady regulaminu, taryfikatora kar. W przypadku usuwania lub edycji postu, podpisanie się pod dokonanymi czynnościami oraz wpisanie powodu usunięcia lub edycji postu. Brak wyjaśnienia jest równoznaczny z brakiem argumentacji, co nie działa na korzyść moderatora. OBOWIĄZKI MODERATORA Moderator ma obowiązek wykonywania poleceń przełożonych. Moderator ma obowiązek przenieść tematy w każdym dziale, jeśli uzna, że obecny dział jest nie odpowiedni do treści tematu. Do podstawowych obowiązków moderatora zalicza się: pilnowanie porządku w działach forum, pilnowanie porządku na craftchacie, dbanie o zawartość forum, przenoszenie treści starych, nienadających się już do użytku do archiwum, zamykanie tematów w których zaczyna się offtop, usuwanie/modyfikownie postów łamiących regulamin, Moderator musi wyjaśnić wszelkie błędne decyzje i czynności wraz z przeproszeniem poszkodowanych użytkowników (jeśli tacy są). Prezentowanie postawy godnej naśladowania. Moderator musi podać sensowny powód ostrzeżenia, dlaczego osoba ewidentnie zasłużyła na ostrzeżenie. Jeżeli moderator zauważy nieodpowiednie działania na forum innego moderatora ma obowiązek zgłosić to Wyższej administracji. ZAKAZY MODERATORA Moderator nie ma prawa edytować postów wyższej Administracji bez wcześniejszego zezwolenia. Moderator nie może podważać zasad/czynności/postanowień drugiego moderatora bez uprzedniego kontaktu z wyższą administracją, jej pozwoleniem. Moderator w żadnym wypadku nie może faworyzować innych użytkowników, a także grozić/prowokować/wyzywać jak i wywyższać się swoim stanowiskiem itp. Moderator w żadnym wypadku nie może kasować, edytować treści nie wygodnych dla niego.
 18. Moderatorami zostają: @Ersanek @Hezqu @Archez @nikdomi255 @Kappa Peridot (McKoxu) Redaktorami zostają: @Vin @XNT @VaporeonPL @Grzesiek11, @Etoo_, @Ewald, @Nelson Niedługo mogą zostać developerami CraftSite, ponieważ posiadają umiejętności techniczne, lecz z powodu nadmiaru moderacji i decyzji rady nie zostali przyjęci jako moderatorzy. Nadal można zgłaszać swoje kandydatury na stanowisko redaktora. Moderatorzy i redaktorzy niedługo otrzymają rangi i uprawnienia.
 19. JanekJaran

  Donacje dla forum

  @Kappa Peridot (McKoxu) Dziękujemy.
 20. JanekJaran

  Donacje dla forum

  @pandax Dziękujemy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...