Skocz do zawartości

BrixNW

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez BrixNW

 1. Sieć AzuMC poszukuje osoby posiadające ochotę na stworzenie przyjemnego serwera dla innych, dokładniej szukamy osoby na stanowiska takie jak technik, budowniczy, administrator, opiekun serwera minecraft lub discord. AzuMC podczas startu będzie składać się z dwóch trybów, pierwszy to easyhc tworzony przez @xAxee, a drugi to skyblock tworzony przez @BrixNW, oba tryby będą potrzebować ekipę, która zadba o działanie serwera. Każdy teraz pewnie pomyśli „szukają ludzi do pomocy, to pewnie nic z tego nie wyjdzie”, nic bardziej mylnego, posiadamy inwestora ( @Libter'a) dzięki, któremu rozreklamowanie serwera nie jest problemem. Przed nami ogromna ilość pracy, ale wierzę, że z pomocą innych damy radę stworzyć te dwa proste tryby, a może nawe więcej! Jeżeli chcesz dołączyć do naszej ekipy, musisz spełniać poniższe wymagania: chęci do pracy. pozytywne nastawienie do innych. skończone 16 lat (wiek to tylko liczba, dlatego mogą pojawić się wyjątki). uczciwość. doświadczenie w tworzeniu oraz zarządzaniu serwerami. Jeżeli spełniasz nasze wymagania, dołącz na nasz discord i napisz krótkie podanie, w którym opiszesz swoje doświadczenie no i oczywiście na jakie stanowisko aplikujesz. LINK DO DISCORDA Wszelkie dodatkowe pytania prosimy zadawać na discordzie. Temat przystosowany do ciemnego stylu forum, jeżeli doświadczasz problemy z odczytaniem zawartości przełącz motyw na ciemny w stopce strony.
 2. Zależy od paczki, niektóre wymagają 5/6 GB RAMU (dla samego minecrafta), a dla serwer 4 GB
 3. Projekt na nasz serwer powstał już dawno temu, został także zrealizowany najpierw w postaci samego trybu w innej sieci, a później jako pełnoprawny serwer. Teraz nadszedł czas na kolejną edycją. Nasz tryb to SkyBlock, z nutką dodatków, dla jednych mogą być ciekawe, dla druchich zbędne, ale na szczęście jest ich na tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na naszym serwerze znajdziesz (Opisane są tu także inne aspekty, nie tylko z samego serwera MC) - System dropu z kamienia, z niskim procentem na trafienie surowca. - Generatory kamienia z możliwością ulepszenia ich (ulepszenia zwiększają drop), aktualnie 4 tiery. - Podręczny sklep, który pozwoli na szybkie zakupy (na spawnie znajdują się także stragany z tym samym sklepem) - Pomocnik (NPC), który zapozna Cię z serwerem, dodatkowo za przejście poradnika czeka na ciebie darmowy VIP (12h) - Zadania wyspy, które możesz wykonać, dostępne pod komendą /challenge lub /zadania - System Questów dla osób lubiących wykonywać zadania. - Parkour z nagrodami dla osób lubiących poskakać. - Własny bot discordowy, który ma dla Ciebie kolejnego darmowego VIP`a tym razem na całe 24h. Bot pozwala także na szybki kontakt z administratorem. - Forum, które można wykorzystać do zgłoszenia błędów lub innych problemów z serwerem. Dodatkowe informacje Strona internetowa: onyxmc.pl Serwer discord: link Wersja: 1.12.2 Tryb: SkyBlock Piekło: Dostęp tylko na własną wyspę Zdjęcia z serwera Jest to zapowiedź drugiej edycji, niektóre zdjęcia mogą różnić się nieco od finalnej wersji serwera (głównie spawn)
 4. BrixNW

  Konkurs na nowe logo forum

  Poprawiłem @XNT edit/ jednak nie X DD edit2/ słaby jestem w PS xD
 5. BrixNW

  Konkurs na nowe logo forum

  Nie podoba się z dwóch czcionek to macie z jednej XD
 6. Na hostingu pukawka.pl mam 38 zł, mogę je odsprzedać ciut taniej, dogadamy się na PW (Pukawka oferuje transfer środków więc nie będzie problemu). Sprzedaje całość na raz.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...