Skocz do zawartości

galaxyfighter

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 stone

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czyli się przyznajesz, szanuję. A Axelusowi chciałem dać szansę. No cóż - zawiódł i to srogo, takie podejście może go zgubić przy prowadzeniu własnego serwera.
 2. niestety, nie ma takich osób masz na myśli axelusa? xD jeżeli coś zniszczę to odbuduję, wyjątkiem są ludzie z permbanem restauracji to ty żadnej nie miałeś a End tak, griefowałem bo chciałem i tak zrobić reset, a że ktoś podłazi centralnie pod moje fireballe i potem płacze, że umiera to już inna sprawa oj tam, raz na jakiś czas nie zaszkodzi ale mają i to na każdym serwerze, a nawet je (uwaga, szok i niedowierzanie) stosują Taka tam odpowiedź na szybko... Wiem, że dużo czasu przegrałeś na serwerze i Axelusowi bardzo podobało się nadużywanie uprawnień pod moją nieobecność, no ale wasze zachowanie jest niedopuszczalne. Jeżeli ja wchodzę do ludzi na TeamSpeaka, gadam z nimi i po prostu aż wszyscy na raz mówią, że z wami się po prostu nie da grać no to słuchajcie, ban i koniec, nie ma co się nawet zastanawiać, bo dałem wam szansę na ogarnięcie się.
 3. Spoko, też wolałem IPB3, ale CraftSite akurat jest takim forum, gdzie da się wkleić prezentację tak, żeby była na cały ekran. Wystarczy sobie skopiować z CraftP****lu. więcej tych przecinków: , ,, , , , ,, ,,,
 4. Kochani słabego grafika macie, czo te czcionki takie bez antyaliasingu Brakuje też paru przecinków, tak nawet szybko czytając. Oj nie ma napracowanka! >:c Ale no dobra, SkyBlock, fajnie. Jeżeli uda wam się ściągnąć graczy na ten tryb to będzie co podziwiać, bo ja szczerze nienawidzę mordowania się z nim Aż mi się pewien mem przypomniał (w załączniku)
 5. Serwer nie obsługuje 1.13(.x). Jeżeli masz problemy z wejściem na serwer, użyj adresu IP dphz.mineland.pl LUB 137.74.0.2:25200 Strona Regulamin IP do skopiowania: surv.ml Autorski tryb 4Fun Survival
 6. Szukam pluginu na spanie w dzień. Ktoś coś? Silnik: Paper 1.12.2
 7. Skriptowi admini na CraftSite? Nie, dziękuję!
  #JeremiaszNaAdmina

  1. Ixidi

   Ixidi

   Z jakiego powodu dyskryminujesz użytkowników ze skripta?

  2. JanekJaran

   JanekJaran

   Ja jestem także użytkownikiem craftportalu, mam tam nawet aktywną rangę.

   Dodatkowo "Z jakiego powodu dyskryminujesz użytkowników ze skripta?"

  3. Vylence

   Vylence

   nie widzę przeciwwskazań w zintegrowaniu obu społeczności; nikt też nie mówi, że nie możecie składać podań

×
×
 • Dodaj nową pozycję...