Skocz do zawartości

Ersanek

Użytkownik
 • Zawartość

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Zawartość dodana przez Ersanek

 1. Jestem przeciwny usuwaniu kanału #wnioski.
 2. Nie ma dowodów na istnienie dowodów.

  1. MrDanieh

   MrDanieh

   A czy istnienie słowa "dowód" nie jest dowodem samym w sobie?

 3. IC2 Crop-Breeding Plugin Najnowsza wersja modyfikacji jest dostępna dla MC 1.12.2 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/ic2-nei-crop-plugin Addon do IC2 dodający kalkulator pomagający w krzyżowaniu roślin przy pomocy CropAnalyzera z Industrialcrafta. Modyfikacja wymaga Forga i IndustrialCrafta.
 4. oknmolwzgezy.jpg&f=1

  Kotek utknięty w tapczan zaklęty.
   

 5. Aroma1997s Dimensional World Najnowsza wersja modyfikacji jest dostępna dla MC 1.12.2 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/aroma1997s-dimensional-world/files Modyfikacja dodaje możliwość tworzenia portalu do świata, który może służyć jako np. mapa surowcowa dla maszyn górniczych. Modyfikacja wymaga Forga i Aroma1997Core.
 6. AromaBackup Najnowsza wersja modyfikacji jest dostępna dla MC 1.12.2 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/aromabackup/files Modyfikacja dodaje możliwość automatyczne ustawiania tworzenia backupów naszego świata i zarządzania nimi. Modyfikacja wymaga Forga i Aroma1997Core.
 7. Aroma1997Core Najnowsza wersja modyfikacji dostępna jest dla MC 1.12 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/aroma1997core/files Jest to biblioteka wymagana przez modyfikacje takie jak: Aroma1997s Dimensional World, AromaBackup. Modyfikacja wymaga Forga.
 8. Lubię kotki. Zostałem moderatorem na craftsite, aby stopniowo przejmować nad nim władzę i zastąpić wszystkie treści kotami. Liczę na wasze poparcie w realizacji projektu Catsite.
 9. Najprościej postawić ten serwer u siebie na komputerze i zapełnić 2-3 osobami. Ciężko stwierdzić bez takiej próby bo każdy modpack zupełnie inaczej wpływa na serwer. @edit Czyli 2GB powinny wystarczyć. Można też popytać na ich discordzie https://discordapp.com/invite/QGDq7RU
 10. Tak jak Calem napisał. Przydatny temat
 11. Modular Forcefield System Obecnie jej najnowsza wersja jest dostępna dla MC 1.12 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/modular-forcefield-system/files Modyfikacja dodaje modularne systemy odpowiedzialne za wytwarzanie pola siłowego wokół bazy. Mod wymaga Forga, Guide API Temat w trakcie edycji.
 12. Guide API Najnowsza wersja modyfikacji dostępna jest dla MC 1.12 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/guide-api Jest to biblioteka wymagana przez modyfikacje takie jak: Modular Forcefield System Modyfikacja wymaga Forga.
 13. Open Modular Passive Defense Najnowsza wersja modyfikacji jest dostępna dla MC 1.12.2 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/ompd Modyfikacja dodaje wytrzymalsze bloki, mury i płoty dla lepszej ochrony. Modyfikacja wymaga Forga i OMLib.
 14. Ersanek

  OMLib

  OMLib Najnowsza wersja modyfikacji dostępna jest dla MC 1.12 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/omlib/files Jest to biblioteka wymagana przez modyfikacje takie jak: OpenModularTurrent, Open Modular Passive Defense. Modyfikacja wymaga Forga.
 15. OpenModularTurrets Najnowsza wersja modyfikacji jest dostępna dla MC 1.12.2 Link do pobrania: mc-mods/openmodularturrets/files Modyfikacja dodaje zaawansowane systemy obronne w postaci murów, ogrodzeń i najróżniejszych modularnych turrentów. Modyfikacja wymaga Forga i OMLib oraz opcjonalnie dowolnego moda dostarczającego energii RF, FE, EU lub Tesla np. IndustrialCrafta.
 16. Advanced Machines Najnowsza wersja modyfikacji jest dostępna dla MC 1.12.2 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/advanced-machines/files Addon do IC2 dodający nowe ulepszone wersje maszyn. Modyfikacja wymaga Forga i IndustrialCrafta.
 17. Ersanek

  IndustrialCraft2

  Modyfikacje powiązane z IC2: Advanced Solar Panels Compact Solars Advanced Machines IC2 Crop-Breeding Plugin
 18. Ersanek

  Ender IO

  Lista modyfikacji powiązanych z Ender IO: Ender IO Zoo dodaje nowe moby Ender IO Endergy rozszerza zawartość Ender IO EnderCore biblioteka potrzebna do działania powyższych modyfikacji
 19. You're a wizard Harry

 20. Advanced Solar Panels Najnowsza wersja modyfikacji jest dostępna dla MC 1.12.2 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/advanced-solar-panels/files Addon do IC2 dodający nowe solary. W odróżnieniu od modyfikacji Compact Solars solary te wpływają na balans rozgrywki. Nowe solary posiadają zdecydowanie wymagające receptury i dodatkowe właściwości takie jak: Możliwość magazynowania energii Funkcje ładowania przedmiotów Produkowanie większej ilości energii Różna wydajność w zależności od stanu pogody i aktualnej części doby Odmienne napięcia wyjściowe Dodatkowo każdy z tych solarów możemy połączyć z naszym hełmem w celu podładowywania naszego wyposażenia. Modyfikacja wymaga Forga i IndustrialCrafta.
 21. Compact Solars Najnowsza wersja moda dostępna jest dla MC 1.12 Link do pobrania: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/compact-solars/files/all?filter-game-version= Addon ten do IndustrialCrafta dodaje parę nowych solarów i solarnych hełmów. Praktycznie nie wpływa na balans rozgrywki. W uproszczeniu pozwala z 8 solarów stworzyć jeden o mocy równej 8 solarów. Modyfikacja wymaga Forga i IndustrialCrafta.
 22. Industrialcraft2 Zdecydowanie jedna z najpopularniejszych technicznych modyfikacji. Obecnie jej najnowsza wersja jest dostępna dla MC 1.12 Link do pobrania: https://wiki.industrial-craft.net/index.php?title=Download Modyfikacja dodaje wiele maszyn, elektrycznych elementów wyposażenia, jetpacków i źródeł energii (wśród których oczywiście nie może zabraknąć tej pochodzącej z reaktorów atomowych). Mod wymaga Forga.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...