Skocz do zawartości

Ersanek

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez Ersanek

 1. Ersanek

  Opis działu Terraria

  Kanciasty sandbox z elementami przygodowymi i akcji w 2D? Zgodzę się, że obecny opis nie jest odpowiedni. Nawet wielu graczy oburza się na porównania do MC.
 2. Ersanek

  Serwer craftsite?

  tzn według mnie akurat często jest odwrotnie, że jeśli ktoś zacznie rozgrywkę od multi to ma większą tendencję do opuszczenia gry (bo nie rozumie co tu się właściwie dzieje -myślę o Somce). Uważam, że przed multi warto sobie pograć na singlu trochę bo wprowadzające scenariusze są naprawdę przydatne i pozwolę czerpać później więcej frajdy z gry.
 3. Ersanek

  Serwer craftsite?

  Wracając do tematu to z factorio jest taki problem, że każdy wywiera znaczący wpływ na cały serwer. Gdy jest np. z 5 graczy weteranów i po paru dniach ich gry wbije świeżak to ewolucja i rozwój robali jest mocno podkręcony i ciężko jest nowemu właściwie przetrwać.
 4. Ersanek

  Serwer craftsite?

  Ja pamiętam, że bez problemu oczyszczałem obszary z tych najpotężniejszych gniazd, a Ty Somka umierałeś od podstawowych kąsaczy.
 5. Ersanek

  Serwer craftsite?

  Somka jest psychofanem mindustry i zagorzałym przeciwnikiem factorio. Zalecam nie próbować dyskutować z nim na te tematy, ponieważ i tak ciężko spodziewać się by użył sensownej argumentacji w tych kwestiach, a Somka lubi przywoływać mindustrowe trolle.
 6. Grzesiek11 dostał tak zaawansowanego shadowbana, że myśli, że forum upadło.

 7. Biomy wyglądają zacnie. Możesz rozwinąć opis całego systemu frakcji. W końcu chyba to będzie trzonem rozrywki i jest to bardziej istotne niż możliwość siadania na schodkach. Nie lubię dropu ze stonu. Bardzo. Niby jakoś rozumiem, że to skuteczne zabezpieczenie przez cheaterami, ale zwyczajnie bezmyślne kopanie stona to niespecjalnie dobra zabawa.
 8. Powielanie odrzuconych wniosków nie powinno mieć miejsca. Przynajmniej po tak krótkim czasie.
 9. Można też zwrócić uwagę na zawartość działu: Nie wiem co z tym zrobić bo jednak na forum o MC taki dział powinien pozostać, ale głupio gdy pusty.
 10. Darmowego hostowania serwerów nie znajdziesz raczej. Bardzo przydatny temat: Najlepiej oceniane nie są raczej proste, ale choćby taki titanaxe ma dość dobry cennik jeśli byś chciał prosty serwer dla paru znajomych. A tu przykładowy Enderchest:
 11. Protestuję! Chcesz go zablokować tylko przez zawiść. Może Tobie Grzesiek zablokujemy reputacje przecież jesteś tylko kartką z gryzmołami Tak wgl to bardzo okrutne zmuszanie bota by pisał wątek przeciwko niemu samemu.
 12. Bot wnioskowy uczynił najwięcej dla tego forum. Nie zasługuje na karę, która go spotkała. #przytulBotaWnioskowego
 13. Stop nienawiści!
  #przytulBotaWnioskowego

  1. Grzesiek11

   Grzesiek11

   Precz z botem!

  2. Ersanek

   Ersanek

   @Grzesiek11 Osz Ty zawistny gałganie. Jak forum ma rozkwitać gdy tacy jak Ty je sabotują!?

  3. JanekJaran

   JanekJaran

   Napisz może wątek?

 14. Teoretycznie da się to robić przy pomocy bloków poleceń. Jednak fakt jest to bardzo żmudne i zwyczajnie trudne. Można sobie pozwolić na kilkanaście własnych tworów dla danej mapy, ale nadal nie jest to dla każdego łatwe i osiągalne. Możliwość prostego dodawania takich prawdziwych własnych bloków brzmi ciekawie.
 15. Ersanek

  Historia pewnego alchemika

  Mała uwaga. Ciężko to się czyta przez styl tej białej czcionki i tło, a końcowe czerwone napisy całkowicie nie wyglądają najestetyczniej. Jest to jest wszystko zwyczajnie mało czytelne. Chociaż samo bardziej kontrastujące tło mogłoby pomóc np. ciemniejsze rodzaje drewna albo używanie odpowiedniej czcionki z ciemnym obramowaniem.
 16. Ersanek

  Własne nowe surowce

  No spoko. Co do samych tekstur to zaczynając chyba najlepiej edytować dostępne sztabki zmieniając ich całkowite zabarwienie (poza ewentualnym obramowaniem, które lepiej jak jest domyślnie szare, a nie zabarwione). Przykład w parę minut:
 17. Buildcraft z forestrami + addony do tych modyfikacji. Te modyfikacje są bardzo do siebie kompatybilne i dobrze się uzupełniają. Thaumcraft też bardzo spoko.
 18. Odnoszę wrażenie, że większość aktywności na tym forum krąży wokół tego co się komu nie podoba i ogólnie takie tam w tym stylu. Gdyby wyrzucić serwery partnerskie i dział Forumowe sprawy to by było pusto 🙃

  1. Hevbis

   Hevbis

   Prawda, to jest aktualnie największy problem tego portalu.

  2. Grzesiek11
  3. Cubixor

   Cubixor

   Głównym celem forów jest pomaganie innym. Gdy nie ma nowych użytkowników do pomagania, forum stoi puste.

 19. Kłamstwo. Konto to sprzedajesz od kilku miesięcy. Taka prawda. Konto i dane kontaktowe są identyczne. To, że wcześniej zamieszczałeś ofertę w innych miejscach nie zmienia faktu, że konto sprzedajesz od długiego czasu i nadal ciężko zrozumieć zabieg podwyższania ceny ¯\_(ツ)_/¯
 20. Co nie zmienia faktu, że konto to sprzedajesz od co najmniej początku września i jego cena startowała od chyba 200. Sukcesywnie jednak ją zmniejszałeś do 50 by później znowu podnieść do 100. Tak wgl to chyba przypadkiem wpisałeś zbyt niską łączną wartość w temacie. Z opisu wynika 310 zł, a temat pokazuje 210. @edit Rozumiem, że rabat RABAT25 jest tutaj również uznawany do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.
 21. Problemem jest raczej to, że ludzie lajkują post bota zamiast wniosek. Często jest tak, że bot zbierze z 6 lików, a wniosek z 2.
 22. Forum osiągnęło dobre wyniki.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...