Skocz do zawartości

Ersanek

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Ersanek w dniu 18 Marzec

Użytkownicy przyznają Ersanek punkty reputacji!

Reputacja

52 iron

Informacje

 • Nick z Minecraft
  Ersanek

Kontakt

 • Discord
  Ersan#2845

Ostatnie wizyty

1 375 wyświetleń profilu
 1. Ersanek

  Serwer craftsite?

  tzn według mnie akurat często jest odwrotnie, że jeśli ktoś zacznie rozgrywkę od multi to ma większą tendencję do opuszczenia gry (bo nie rozumie co tu się właściwie dzieje -myślę o Somce). Uważam, że przed multi warto sobie pograć na singlu trochę bo wprowadzające scenariusze są naprawdę przydatne i pozwolę czerpać później więcej frajdy z gry.
 2. Ersanek

  Serwer craftsite?

  Wracając do tematu to z factorio jest taki problem, że każdy wywiera znaczący wpływ na cały serwer. Gdy jest np. z 5 graczy weteranów i po paru dniach ich gry wbije świeżak to ewolucja i rozwój robali jest mocno podkręcony i ciężko jest nowemu właściwie przetrwać.
 3. Ersanek

  Serwer craftsite?

  Ja pamiętam, że bez problemu oczyszczałem obszary z tych najpotężniejszych gniazd, a Ty Somka umierałeś od podstawowych kąsaczy.
 4. Ersanek

  Serwer craftsite?

  Somka jest psychofanem mindustry i zagorzałym przeciwnikiem factorio. Zalecam nie próbować dyskutować z nim na te tematy, ponieważ i tak ciężko spodziewać się by użył sensownej argumentacji w tych kwestiach, a Somka lubi przywoływać mindustrowe trolle.
 5. Grzesiek11 dostał tak zaawansowanego shadowbana, że myśli, że forum upadło.

 6. Biomy wyglądają zacnie. Możesz rozwinąć opis całego systemu frakcji. W końcu chyba to będzie trzonem rozrywki i jest to bardziej istotne niż możliwość siadania na schodkach. Nie lubię dropu ze stonu. Bardzo. Niby jakoś rozumiem, że to skuteczne zabezpieczenie przez cheaterami, ale zwyczajnie bezmyślne kopanie stona to niespecjalnie dobra zabawa.
 7. Powielanie odrzuconych wniosków nie powinno mieć miejsca. Przynajmniej po tak krótkim czasie.
 8. Można też zwrócić uwagę na zawartość działu: Nie wiem co z tym zrobić bo jednak na forum o MC taki dział powinien pozostać, ale głupio gdy pusty.
 9. Darmowego hostowania serwerów nie znajdziesz raczej. Bardzo przydatny temat: Najlepiej oceniane nie są raczej proste, ale choćby taki titanaxe ma dość dobry cennik jeśli byś chciał prosty serwer dla paru znajomych. A tu przykładowy Enderchest:
 10. Protestuję! Chcesz go zablokować tylko przez zawiść. Może Tobie Grzesiek zablokujemy reputacje przecież jesteś tylko kartką z gryzmołami Tak wgl to bardzo okrutne zmuszanie bota by pisał wątek przeciwko niemu samemu.
 11. Bot wnioskowy uczynił najwięcej dla tego forum. Nie zasługuje na karę, która go spotkała. #przytulBotaWnioskowego
 12. Stop nienawiści!
  #przytulBotaWnioskowego

  1. Grzesiek11

   Grzesiek11

   Precz z botem!

  2. Ersanek

   Ersanek

   @Grzesiek11 Osz Ty zawistny gałganie. Jak forum ma rozkwitać gdy tacy jak Ty je sabotują!?

  3. JanekJaran

   JanekJaran

   Napisz może wątek?

 13. Teoretycznie da się to robić przy pomocy bloków poleceń. Jednak fakt jest to bardzo żmudne i zwyczajnie trudne. Można sobie pozwolić na kilkanaście własnych tworów dla danej mapy, ale nadal nie jest to dla każdego łatwe i osiągalne. Możliwość prostego dodawania takich prawdziwych własnych bloków brzmi ciekawie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...