Skocz do zawartości

Ersanek

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Ersanek w dniu 14 Luty

Użytkownicy przyznają Ersanek punkty reputacji!

Reputacja

41 iron

Informacje

 • Nick z Minecraft
  Ersanek

Kontakt

 • Discord
  Ersan#2845

Ostatnie wizyty

834 wyświetleń profilu
 1. Darmowego hostowania serwerów nie znajdziesz raczej. Bardzo przydatny temat: Najlepiej oceniane nie są raczej proste, ale choćby taki titanaxe ma dość dobry cennik jeśli byś chciał prosty serwer dla paru znajomych. A tu przykładowy Enderchest:
 2. Ersanek

  Zablokowanie reputacji botowi wnioskowemu

  Protestuję! Chcesz go zablokować tylko przez zawiść. Może Tobie Grzesiek zablokujemy reputacje przecież jesteś tylko kartką z gryzmołami Tak wgl to bardzo okrutne zmuszanie bota by pisał wątek przeciwko niemu samemu.
 3. Ersanek

  Odblokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

  Bot wnioskowy uczynił najwięcej dla tego forum. Nie zasługuje na karę, która go spotkała. #przytulBotaWnioskowego
 4. Stop nienawiści!
  #przytulBotaWnioskowego

  1. Grzesiek11
  2. Ersanek

   Ersanek

   @Grzesiek11 Osz Ty zawistny gałganie. Jak forum ma rozkwitać gdy tacy jak Ty je sabotują!?

  3. JanekJaran
 5. Ersanek

  W drodze do wersji 1.14

  Teoretycznie da się to robić przy pomocy bloków poleceń. Jednak fakt jest to bardzo żmudne i zwyczajnie trudne. Można sobie pozwolić na kilkanaście własnych tworów dla danej mapy, ale nadal nie jest to dla każdego łatwe i osiągalne. Możliwość prostego dodawania takich prawdziwych własnych bloków brzmi ciekawie.
 6. Ersanek

  Historia pewnego alchemika

  Mała uwaga. Ciężko to się czyta przez styl tej białej czcionki i tło, a końcowe czerwone napisy całkowicie nie wyglądają najestetyczniej. Jest to jest wszystko zwyczajnie mało czytelne. Chociaż samo bardziej kontrastujące tło mogłoby pomóc np. ciemniejsze rodzaje drewna albo używanie odpowiedniej czcionki z ciemnym obramowaniem.
 7. Ersanek

  Własne nowe surowce

  No spoko. Co do samych tekstur to zaczynając chyba najlepiej edytować dostępne sztabki zmieniając ich całkowite zabarwienie (poza ewentualnym obramowaniem, które lepiej jak jest domyślnie szare, a nie zabarwione). Przykład w parę minut:
 8. Ersanek

  Jakich modyfikacji używacie najczęściej?

  Buildcraft z forestrami + addony do tych modyfikacji. Te modyfikacje są bardzo do siebie kompatybilne i dobrze się uzupełniają. Thaumcraft też bardzo spoko.
 9. Odnoszę wrażenie, że większość aktywności na tym forum krąży wokół tego co się komu nie podoba i ogólnie takie tam w tym stylu. Gdyby wyrzucić serwery partnerskie i dział Forumowe sprawy to by było pusto 🙃

  1. Hevbis

   Hevbis

   Prawda, to jest aktualnie największy problem tego portalu.

  2. Grzesiek11
  3. Cubixor

   Cubixor

   Głównym celem forów jest pomaganie innym. Gdy nie ma nowych użytkowników do pomagania, forum stoi puste.

 10. Kłamstwo. Konto to sprzedajesz od kilku miesięcy. Taka prawda. Konto i dane kontaktowe są identyczne. To, że wcześniej zamieszczałeś ofertę w innych miejscach nie zmienia faktu, że konto sprzedajesz od długiego czasu i nadal ciężko zrozumieć zabieg podwyższania ceny ¯\_(ツ)_/¯
 11. Co nie zmienia faktu, że konto to sprzedajesz od co najmniej początku września i jego cena startowała od chyba 200. Sukcesywnie jednak ją zmniejszałeś do 50 by później znowu podnieść do 100. Tak wgl to chyba przypadkiem wpisałeś zbyt niską łączną wartość w temacie. Z opisu wynika 310 zł, a temat pokazuje 210. @edit Rozumiem, że rabat RABAT25 jest tutaj również uznawany do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.
 12. Ersanek

  Usunięcie możliwości lajkowania postów bota wnioskowego

  Problemem jest raczej to, że ludzie lajkują post bota zamiast wniosek. Często jest tak, że bot zbierze z 6 lików, a wniosek z 2.
 13. Forum osiągnęło dobre wyniki.

 14. Ersanek

  Craftsite Wiki

  Nie widzę sensu w tworzeniu nowej wiki dla tej strony. Przynajmniej przy obecnej aktywności ¯\_(ツ)_/¯ Zwłaszcza w dość brutalny sposób Cała akcja to zbędne pajacowanie, które raczej nie pomoże temu forum.
×