Skocz do zawartości

Ozelot

Użytkownik
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ozelot

 1. Wystarczyło to zgłosić w odpowiednie miejsce zamiast iść z tym tutaj. Poza tym, dlaczego oceniasz cały serwer po zachowaniu zaledwie dwóch osób?
 2. Ale mnie tu dawno nie było

  1. NeXoneQ

   NeXoneQ

   Pierdolisz

  2. tycjan
  3. Grzesiek11

   Grzesiek11

   Po co wróciłeś? Było fajnie.

 3. Proponuję jakieś pupile (np. EchoPet), cząsteczki wokół gracza (SuperTrails) lub plugin na odtwarzanie jukeboxowej muzyki, np. icJukeBox
 4. Strona jest bardzo podobna do mclisty, przebicie serwerów w czołówce jest niemalże niemożliwe, ponieważ mają one nabite diamenty. Większość serwerów ma status offline. Osobiście uważam, że konkurencyjna lista serwerów, która również posiada prezentację na tym forum, jest lepsza, jednak to tylko moja opinia. W prezentacji jest błąd. Poprawna pisownia to "graczom".
 5. Ozelot

  Flaga mob-spawning

  Z tego co się orientuję, to takie coś nie jest możliwe, jednak możesz użyć flagi mob-damage, która blokuje atakowanie graczy przez potwory.
 6. Wątpię, aby komuś chciało się tłumaczyć bota za darmo, a jeszcze bardziej wątpię w to, że jakiś zagraniczny serwer tego bota użyje.
 7. Witam wszystkich użytkowników. Chciałbym przedstawić swój projekt - bota na serwer discord. Bot został napisany w JavaScript (NodeJS). Oto jego komendy i funkcje: Warto również dodać, że bot blokuje linki do reklam innych serwerów (nie blokuje reklam użytkowników posiadających uprawnienia do Zarządzania Wiadomościami. Zaproś Cyprusa na swój serwer: [url="https://discordapp.com/oauth2/authorize?&client_id=+488809387910234145+ &scope=bot&permissions=12659727"]KLIK[/url] Oficjalny serwer Cyprusa: KLIK
×
×
 • Dodaj nową pozycję...