Skocz do zawartości

PanKlipcio

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 cobble

Ostatnie wizyty

234 wyświetleń profilu
  1. Industrial Craft 2 Mod, który każdy powinien znać. Jest to dobry zamiennik moda Mekanism, ponad to troszkę jest trudniejszy. Z zamiaru mod ma stanowić alternatywną ścieżkę możliwą do rozwoju na start. Widziałem na dużych serwerach oba te mody w akcji i spisywały się dobrze. Posiada on podstawowe maszyny do zamiany metali, surowców itp jak i również dużo narzędzi ułatwiających prace. Jest ponadto nadal wspierany i aktualizowany. Od strony serwera konfiguracja jego jest dziecinnie prosta. Łatwo jest wyłączyć np. wybuchy maszyn zmienić craftingi itp.
  2. Better HUD Better HUD dodaje mnóstwo nowych elementów, które możesz wyświetlić na ekranie w grze. Każda z nich może być włączana lub wyłączana, dostosowana i poruszana po ekranie za pomocą elastycznego systemu pozycjonowania. Możesz stworzyć swój idealny HUD! Pokazuje:
  3. Nicki (MC i Discord) PanKlipcio PanKlipcio#4158 Spełniam: Posiadanie oryginalnej kopii gry. Posiadanie konta na skript.pl zarejestrowanego przed 1 pażdziernika 2018. Dołączenie do serwerowego discorda.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...