Skocz do zawartości

HelloDoggo

Użytkownik
 • Zawartość

  371
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Odpowiedzi dodane przez HelloDoggo


 1. Hello, Doggo here! Ostra bakteryjna choroba Dżuma Dżawa jest dalej rozprzestrzeniana po całej Polsce, niczym wirus na Łindołsie (a jak powszechnie wiadomo Linuks lepsze bo nie ma)!

  Ujrzałem przerażającą wizję w butelce po ketchupie, jeśli nikt nic nie zrobi CAŁA Polska będzie wydżawowana, ale MY nie pozwolimy spełnić tej wizji!
  Powitajcie K O T L I N, początkujący programiści!

  K O T L I N jest to statycznie typowany język, który działa na jotfałem i do tego nie jest obsrany gównem jak scala, która sralalalalala pryt pryt, a W R Ę C Z  P R Z E C I W N I E jest F A S T !
  Co ważne Kotlinke udostępniony jest na podstawie helikoptera Łapasz dwa, w przeciwieństwie do Dżawki udostępnionej na jakimś gienu coś tam, więc jest on otwarty jak Liptok na oddanie forum o szydełkowaniu, na którym upublikowałem ten temat oraz nowoczesny, jak na pewno nie to forum, no i fajniutki ciasny!

  Dżawusia Kawusia pojawia się w bardzo wielu ofertach pracy oraz w dalszym ciągu większość istniejących projektów i bibliotek jest napisana w niej, więc nie dziwne, że nie chce się ludkom korzystać z Kotlajna i zarażają się Dżawą i nie zmieni się to, dopóki MY nic z tym nie zrobimy!

  Pokażmy, że ta choroba to PRZESZŁOŚĆ! Pokażmy, że jest coś LEPSZEGO! Pokażmy, że dzięki tej całej bezceremonialności Kotlina i skróceniu klas możemy skupić się na tym co naprawdę jest WAŻNE w NASZYCH aplikacjach, zamiast przepisywać setki TAKICH SAMYCH linijek! Pokażmy, że zdecydowanie przywraca radość z pisania kodu i aż chce się go używać! 

  Programów już nie będzie, a Dżawa będzie ściemą! Polska będzie albo kotlinowska albo żadna! NIECH ŻYJE WIELKA POLSKA KOTLINOWSKA! 

  A jeśli uda NAM się, to spokojnie będziemy mogli się nauczyć dużo bardziej profesjonalnego języka Logo!

  WielkaPolskaKotlinowska.jpg

  • Polubienie 1
  • Super 1

 2. 6 minut temu, MrDanieh napisał:

  Zgubiłem sens tego tematu na pierwszym poście, a potem było gorzej.

  Jak jesteś osobą, która nie zajmuje się komputerami, to lepiej by było jakbyś nie próbował rozumieć sensu tego tematu!
  No chyba, że planujesz wkroczyć w świat kodzenia, to polecam najpierw zapoznać się z językami dla początkujących takimi jak C++ czy JavaScript.


 3. Jakiś tam serwerek tałny za kilka dni zostanie wyłączony, a nasz serwer z trybem SuperMediumUltraHardEasySiteCorePortal wciąż rośnie w siłę, dzięki naszym programistycznym umiejętnościom, słynnym sequelem FunnyGuilds oraz przede wszystkim Wam - Społeczności SuperMediumUltraHardEasySiteCorePortalowej Paintuś.ru! 💪

  Dziękujemy Wam, że z nami jesteście! ~Założyciel serwera - HelloDoggo w imieniu Debianet TempleTeam 2000

  Spoiler

  Społeczność serwerka tałny MASAKRUJĄ administrację używając KLAWIATURY!

  Zaplecze2019.rar.mid.3gp.jpg

   

  • Polubienie 2
×
×
 • Dodaj nową pozycję...