Skocz do zawartości

HelloDoggo

Użytkownik
 • Zawartość

  371
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Zawartość dodana przez HelloDoggo

 1. To nie forum tylko archiwum, tak czy inaczej popieram wniosek!
 2. HelloDoggo

  bk w chuj

  to nie forum tylko archiwum
 3. HelloDoggo

  WielkaPolska.kt

  Źródło: jakiś losowy serwerek zwany Kaktusem Intranetowym
 4. Przywróćcie stary system wniosków, bo przynajmniej osoby, które narzekały na Bota, generowały jakiś ruch na forum! 😉

 5. Za czasów rd-132211 było prawdziwe PVP! Nie to co teraz...
 6. HelloDoggo

  WielkaPolska.kt

  Wszystkiego najlepszego, Kotlinowcy, Logomowcy, Notatnikowcy, Kalkulatorcy i Bitmapowcy! Życzę Wam jak najbardziej najlepszych kodów!
 7. HelloDoggo

  *Macha*

  Dzień dobry, użytkowniku! Wolisz Kotlinka czy Pudliszki?
 8. Programów już nie będzie, a Dżawa będzie ściemą! Polska będzie albo kotlinowska albo żadna! NIECH ŻYJE WIELKA POLSKA KOTLINOWSKA! 
 9. HelloDoggo

  Snapshot 19w34a

  Taka jest cena Psepotęsnych Pscółek za ich Psepotęsność!
 10. Polska będzie albo kotlinowska albo żadna! #WielkaPolskaKotlinowska

   

 11. Hello, Doggo here! Ostra bakteryjna choroba Dżuma Dżawa jest dalej rozprzestrzeniana po całej Polsce, niczym wirus na Łindołsie (a jak powszechnie wiadomo Linuks lepsze bo nie ma)! Ujrzałem przerażającą wizję w butelce po ketchupie, jeśli nikt nic nie zrobi CAŁA Polska będzie wydżawowana, ale MY nie pozwolimy spełnić tej wizji! Powitajcie K O T L I N, początkujący programiści! K O T L I N jest to statycznie typowany język, który działa na jotfałem i do tego nie jest obsrany gównem jak scala, która sralalalalala pryt pryt, a W R Ę C Z P R Z E C I W N I E jest F A S T ! Co ważne Kotlinke udostępniony jest na podstawie helikoptera Łapasz dwa, w przeciwieństwie do Dżawki udostępnionej na jakimś gienu coś tam, więc jest on otwarty jak Liptok na oddanie forum o szydełkowaniu, na którym upublikowałem ten temat oraz nowoczesny, jak na pewno nie to forum, no i fajniutki ciasny! Dżawusia Kawusia pojawia się w bardzo wielu ofertach pracy oraz w dalszym ciągu większość istniejących projektów i bibliotek jest napisana w niej, więc nie dziwne, że nie chce się ludkom korzystać z Kotlajna i zarażają się Dżawą i nie zmieni się to, dopóki MY nic z tym nie zrobimy! Pokażmy, że ta choroba to PRZESZŁOŚĆ! Pokażmy, że jest coś LEPSZEGO! Pokażmy, że dzięki tej całej bezceremonialności Kotlina i skróceniu klas możemy skupić się na tym co naprawdę jest WAŻNE w NASZYCH aplikacjach, zamiast przepisywać setki TAKICH SAMYCH linijek! Pokażmy, że zdecydowanie przywraca radość z pisania kodu i aż chce się go używać! Programów już nie będzie, a Dżawa będzie ściemą! Polska będzie albo kotlinowska albo żadna! NIECH ŻYJE WIELKA POLSKA KOTLINOWSKA! A jeśli uda NAM się, to spokojnie będziemy mogli się nauczyć dużo bardziej profesjonalnego języka Logo!
 12. Sponsorem programu jest Pscółka!

 13. HelloDoggo

  Snapshot 19w34a

  Sponsorem programu jest Pscółka!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...