Skocz do zawartości

HelloDoggo

Użytkownik
 • Zawartość

  205
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez HelloDoggo

 1. HelloDoggo

  Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

  Jak jest się botem, to nie można mieć lajków? Co za botofoby....
 2. HelloDoggo

  EzHC VIPGenerator

  Tego zawansowanego i profesjonalnego programu właśnie potrzebowaliśmy! Pozdrawiam, CześćPieseł - właściciel chrześcijańskiego serwera Minecraft.
 3. HelloDoggo

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

 4. Ten Google, to się zna na żartach!

  Screenshot_2019-01-19-15-00-22-833_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

 5. HelloDoggo

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

  Sam zrealizowałeś wniosek o dodanie kanału #wnioski, a teraz napisałeś wniosek o jego usunięcie. @Libter, co z tobą? xD
 6. HelloDoggo

  Co myślisz o osobie nad tobą?

  Fajniutka ciasna mumia
 7. HelloDoggo

  Co myślisz o osobie nad tobą?

  Lubi ciasteczka.
 8. HelloDoggo

  Co myślisz o osobie nad tobą?

  Lubi moby w zbrojach @offtopic To, że jesteś moderatorem CraftPortal nie czyni cię to automatycznie kimś "wyższym" odemnie (poza rangą).
 9. Masz już dość siedzenia 40 godzin nad programowaniem komendy help lub pliku readme? Oto program, dzięki któremu nawet całkowite zaprogramowanie Discord bota zajmie ci około 2 godzinki! POWITAJ L O G O M O C J Ę , D R O G I P R O G R A M I S T O ! W programie, w którym kodowanie komendy help i tym bardziej pliku readme, nawet 1 linijki ci nie zajmie! To nie CePlusPlus, JoteS czy inny Pajton, tutaj typów danych masz zaledwie parę, ale za to pełnią dużo, bardzo ważnych funkcji, więc nad tym też nie musisz się męczyć! Tutaj nawet nad komendami się męczyć nie musisz, komendy są naprawdę bardzo proste, zaczynając od "pw", a kończąc na "zamaluj"! Jeśli chcesz parę linijek komend i poleceń skrócić do nawet jednego s ł o w a, to otwierasz "OknoGłówne" (jeśli nie jest otwarte), potem klikasz dwa razy na "Procedury", nazywasz tzw. procedurę jak chcesz, nie licząc faktu, że ze spacją (bez wartości) nie możesz! I piszesz w kolejnym oknie do pisania, te komendy, polecenia i nawet inne procedury jakie chcesz (byle prawidłowo)! Dodatkowo masz swojego małego niewolnika przyjaciela - słodkiego żółwika, który pomaga ci w tym i owym oraz pisze ci, gdzie popełniłeś błąd w komendzie, poleceniu, procedurze, w życiu czy wartości, jeśli takowy gdzieś popełniłeś! A jeśli chcesz zmienić teksturę swojego wirtualnego przyjaciela, klikasz na niego prawym przyciskiem myszy, potem lewym na "Zmień ż1", a następnie na jego teksturę w oknie, które ci wyskoczyło (również lewym przyciskiem myszy) i pomalować go jak sobie chcesz, a jak nie czujesz się za dobrze, jako grafik, to zamiast klikać na teksturę w oknie, które ci wtedy wyskoczyło, klikasz "Ustal postać" i wybierasz którąś postać! POWODZENIA, D R O G I P R O G R A M I S T O W NOWYM JĘZYKU P R O G R A M O W A N I A - L O G O!
 10. Pusty, to jest kod Pawełka. #kaktusintranetowy
 11. Nawet cały kod Discord bota napisany w Logomocji jest krótszy, h3h.
 12. HelloDoggo

  Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

 13. Trzymaj, jeden z moich najpiękniejszych projektów.
 14. Nie obrażaj mi pięknej Logomocji i pięknego języka Logo jakimiś klockami LEGO Duplo.
 15. HelloDoggo

  Co myślisz o osobie nad tobą?

  MrKisiel, to generalnie dobre mapy robi. @offtopic To, że mało osób tam jest, nie znaczy, że nie istnieje (może kiedyś wrzucę i tutaj prezentację).
 16. Hjeloł, to ja, jakiś random z neta! Podejrzewam, że ktoś mógł kiedyś widzieć moje posty w internecie bo korzystam z internetu. Mam mniej lat, niż ty chromosomów. Moje zainteresowania, to na pewno Mojetworzyć, bo po co bym tu cokolwiek pisał, to zainteresowanie jest ze mną od czasów, kiedy pobrałem jakiś podejrzany plik (jakiegoś trołdżan wajrusa, czy coś) z minecraft.net oraz kiedy spotkałem w tym pliku niepokojącą rzecz... Stworzyłem sobie świat na wersji alpha, bo czemu nie, na którym kopałem sobie drewienko i liście. Pewnego razu kiedy kopałem białe drewienko nagle DUPNĄŁ MI JAKIŚ MURZYN Z LATARKAMI W OCZACH, po czym UKRADŁ mi MOJE DREWIENK0!!!! Tak się WYSTRASZYUEM, ŻE AŻ WYŁANCZYŁEM MAJNKRAFTA, SFORMATOWAŁEM DYSK C:/ DFUKYR0TNIE, WYSKOCZYŁEM PRZEZ OKNOOOO I POLECIAŁEM NA ANTARKTYDĘ, Z DALA OD TEGO MURZYNA!!!! Tak więc, później trafiłem na jakąś sajtocrafta, a później tu.
 17. HelloDoggo

  To jest testowy wątek

  W sumie, to nie postowałem jeszcze tego tutaj, więc...
 18. HelloDoggo

  Co myślisz o osobie nad tobą?

  Lubi biedackie Tuxy albo udaje.
 19. W Logomocji akurat też można programować mikrokontrolery, ale nie w taki sposób jak Atmel. Co kto lubi. To nie jest troll, Logomocja się do dużej ilości rzeczy nadaje, większej niż myślisz.
 20. Grałem, dobra pomarańczowa mapka!
 21. HelloDoggo

  Hey CraftSite, HelloDoggo here!

  Wtedy, kiedy krebale napiszą Tomka z bajorka!
×