Skocz do zawartości

MrDanieh

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 stone

Informacje

 • Nick z Minecraft
  MrDanieh

Kontakt

 • Discord
  MrDanieh#2729

Ostatnie wizyty

71 wyświetleń profilu
 1. Poszukuję serwera minecraft na modach technicznych, przede wszystkim industrialcraft. Może być polski lub z akceptowanym językiem angielskim. Ktoś coś poleca? Ewentualnie: Ile mniej więcej GB ramu potrzeba na serwer na industrialcraftcie i kilku innych modach dla 5-6 osób? I jaki hosting byście polecali?
 2. Może i bot jest sztuczny, ale jest częścią historii tego portalu i szkoda go po prostu wyrzucić na śmietnik.
 3. #STOPbotofobii #NowaRobotaDlaBota

 4. MrDanieh

  Random Meme #10

  "Łoni kradną więcej i udają że nie a ja jestem uczciwy i kradnę publicznie" - Janusz Nosacz
 5. Jakoś mi się z dirtem kojarzy, ale to pewnie przez logo.
 6. Polecam @nikdomi255. Administrator serwera zaplecze.org, ma chyba wszystkie cechy charakteru potrzebne na stanowisko moderatora. Jako administrator rozwiązywał spory, (Tylko z senatem troche to trwało , hehe) czuwał nad przestrzeganiem regulaminu, naprawdę poprawnie posługuje się zasadami ortografii i gramatyki języka polskiego, z pewnością będzie w stanie wnieść coś pozytywnego do administracji i wywiązać się z powierzonych obowiązków. #nikDominamoda
 7. MrDanieh

  cubix rzondzi

  aresztowanie
 8. MrDanieh

  Minecraft AR

  Mam wrażenie że to okropnie zły pomysł. Po pierwsze - jakoś nie widzę potencjału w przenoszeniu MC do AR. No bo jak ? I po co ? Co by się robiło w takiej aplikacji ? Budowało zamki na drogach ? A to nie bezpieczniej siedzieć w domu na komputerze czy konsoli ? Polowało na creepery po lasach ? Co w tym zabawnego ? Pomijając fakt, że to ryzyko dla życia i zdrowia tak jak pokemon go. Zresztą ja podobnie jak @Calem nie przepadam za takimi grami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...