Skocz do zawartości

nikdomi255

Moderator
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana nikdomi255 w dniu 19 Luty

Użytkownicy przyznają nikdomi255 punkty reputacji!

Reputacja

32 iron

Informacje

 • Nick z Minecraft
  nikDomi255

Kontakt

 • Discord
  nikDomi255#1027

Ostatnie wizyty

601 wyświetleń profilu
 1. Chyba nie wiesz, jak przeterminowane pluginy się tam znajdują. Na dobrej maszynie DynMap nie sprawia problemów. Wiem z własnego doświadczenia. Naprawdę używasz bazy z craftserve? Przecież to jest pierwsza rzecz, jakiej admin powinien nie robić. Po nazwie serwera wnioskuję, iż nie był to serwer zbyt ambitny pod względem zaawansowanych pluginów. Proste serwery i mi się nie krzaczyły (pomijając przygody z cudowną bazą, której zaprzestanie używania na szczęście spowodowało ich zniknięcie). Nie spodziewałem się, że będę musiał komukolwiek tłumaczyć, że craftserve to fatalny hosting - z tego co mi wiadomo, taka opinia jest dosyć powszechna.
 2. nikdomi255

  He comeback

  Obił mi się o uszy ten nick, ale nie pamiętam, gdzie. Tak czy siak, witaj!
 3. Aha, świetnie. Czyli ekipa csrv zamiast wywalić źle działającą bazę lub zrobić nową, bazującą na serwisach, na które wrzucane są aktualne wersje pluginów, po prostu to tak zostawia, a ty na to, że "problem miej do twórców"? Toż to interes klientów csrv, a więc ekipy csrv (która powinna klientowi starać się dogodzić). Tak więc twierdzisz, że limit plików jest wymuszony przez backup? Ok. Ale na moje stwierdzenie o beznadziejności backupu na csrv odpowiadasz, że mogę sobie robić go sam. Czyli w Twojej opinii serwer z pluginem DynMap staje się "niepoprawnie skonfigurowany", bo tak? Ponieważ większość osób, kto miała z nimi kiedyś do czynienia się z nich śmieje. Ponadto, craftserve jest to pułapka dla nowych adminów i nie polecam jej nikomu. Kiedy sam miałem serwer na craftserve wstyd było mi się przyznać, że on tam stoi. Nic nie działało tak, jak powinno. Na szczęście od roku już nie mam u nich serwera - bardzo mnie to cieszy, a większość moich problemów technicznych dot. jego prowadzenia znikła.
 4. Tak, szczególnie, kiedy chcesz przywrócić backup serwera, bo oczywiście user nie ma takiej opcji. Nie wiesz o czym piszesz - lista jest generowana automatycznie, ale w sposób upośledzony na tyle, że daje Ci archaiczne wersje pomimo istnienia nowszych, dostępnych na Spigocie. Cytując pracownika ich obsługi: "baza pluginow jest oparta o dev.bukkit.org - to nie nasza wina, ze sa tam nieaktualne wersje" Jaka szkoda, że nie są skorzy do pisania o takowym w swojej ofercie. Dodatkowo, po szybkim researchu (na craftserve się naciąłem i potem nie zamierzałem dotykać już jakiegokolwiek innego hostingu Minecraft) wygląda to tak, jakby tylko craftserve dawało taki limit plików. Jakoś mnie to nie dziwi.
 5. Chyba, że potrzebujesz szybkiej odpowiedzi ze strony supportu - wtedy Craftserve (w mojej opinii) nie będzie dobrym wyborem. Na odpowiedź ich helpdesku trzeba czekać stanowczo za długo. Ponadto warto nadmienić, że posiadają oni "bazę pluginów", która jest niczym innym jak pułapką na nowych adminów - pluginy, które się tam znajdują, są przestarzałe i potrafią posypać serwer. Sam helpdesk zaś twierdzi, że przestarzała baza pluginów to nie ich sprawa. Dynmapy też nie wgrasz - posiadają oni "limit plików" zrobiony tylko pod to, aby nie działał plugin DynMap (działa za to ich "dynmapa", która jest, najzwyczajniej w świecie, beznadziejna). Reasumując: mocno odradzam craftserve, jeśli zamierzasz robić cokolwiek wykraczającego poza serwer do grania ze znajomymi.
 6. nikdomi255

  Hearts of Iron 4

  Mod jest nudny na dłuższą metę i zupełnie nierealistyczny, ale jednak na jakieś krótsze posiedzenia może dawać frajdę, biorąc pod uwagę absurdalność rzeczy, które się tam dzieją. Dobrze powiedziane - RT56 jest bardzo obszernym modem i trzeba przyznać, że twórcy musieli włożyć w niego dużo serca. W połączeniu z modem na losowy wybór national focusów przez AI każda gra staje się inna i daje dużo przyjemności, aczkolwiek legenda mówi, że ktoś kiedyś dotrwał do tego 1956 roku.
 7. Na jakie stanowisko kandydujesz: Moderator Dyspozycyjność: Zależy od dnia i okoliczności, niemniej jednak jakieś 4h/tydzień + nieco więcej czasu w weekendy powinno się uzbierać. Umiejętności dodatkowe: Doświadczenie nabyte podczas prowadzenia serwera Minecraft (podstawy komend w Linuxie, zdolność interweniowania w sporach i ich rozwiązywania, etc.). Ponadto potrafię posługiwać się językiem polskim, co w dzisiejszych czasach niektórym ludziom sprawia trudności. Motywacja: Chcę pomóc w rozwoju forum. Dział jaki chciałbyś mieć pod swoją opieką jako moderator: Dyskusje i pytania
 8. nikdomi255

  Serwer craftsite?

  Tematy dotyczące innych gier zwiększają ruch na forum, a tego w tym momencie tego forum bardzo mocno potrzebuje.
 9. nikdomi255

  Serwer craftsite?

  Zdajesz sobie sprawę z faktu, że ludzie grający w Minecraft grają również w inne gry?
 10. nikdomi255

  cubix rzondzi

  Obciążenie
 11. 1) Przecież właśnie napisałem w edicie, że "dziwne konta" jednak niekoniecznie są dziełem przeciwników bota. Wobec tego nie bardzo rozumiem, po co w swojej wypowiedzi się w jakikolwiek sposób odnosiłeś do moich słów nt. "Dziwnych kont" 2) Śmiecenie forum odrzuconymi wnioskami powinno być karane, nieważne czy jest "liberalizm", czy nie. 3) Skoro większość graczy była przeciw "naprawieniu" tej właściwości bota, znaczy to, że w opinii większości nie jest to bug. Trollowaniem za to jest śmiecenie forum n-tym wnioskiem dotyczącym bota. Spór o bota nikogo już nie śmieszy, gdyż jest zwyczajnie żenujący.
 12. W punkt. A jako, że ten post został powielony, to ja pozwolę powielić swoją wypowiedź z tamtego wątku (a raczej jej fragment, tym razem obyło się bez zbrodni na polszczyźnie): Btw. Bardzo ciekawi mnie, dlaczego temat ten zalajkowały konta, które pojawiły się, kolokwialnie mówiąc, z miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. 0 postów, jedyna aktywność to rejestracja i zagłosowanie. Ciekawe. W pewnym momencie obie strony robiły sobie z tego żart - reputacja została odblokowana i żartem jest raczej ciągnięcie tego nieśmiesznego tematu. Ile razy można kłócić się o to samo. (I nie, nie opowiedziałem się po żadnej ze stron, w tym, nazwijmy to, "konflikcie" ale myślę, że prawie każdemu już żenometr wyszedł poza skalę). EDIT: "Dziwne konta" like'ują jednak chyba każdy wniosek zgłoszony przez bota wnioskowego. Pewnie po to, żeby mu nabić reputację. Co również nie jest śmieszne.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...