Skocz do zawartości

XNT

Redaktor
 • Zawartość

  362
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Zawartość dodana przez XNT

 1. ExploreSurv za moich czasów stał na CraftServe i nikt nie narzekał na jego działanie, serwer był stabilny, bez błędów. Jednym słowem jak skonfigurujesz tak masz ...
 2. @artur9010 jest lepszy skrypt mojego autorstwa do tego. Dlaczego w moim artykule robicie wszyscy bicie piany na temat craftserve? Ono w zupełności starcza, a te wszelkie limity można zwiększyć pisząc na helpdesku .
 3. Na początek CraftServe czy coś z tych nielimitowanych jak najbardziej starczy. Po czasie wymagane będzie rozpatrywanie się za czymś lepszym i bardziej profesjonalnym.
 4. XNT

  Minecraft Earth i Live z Minecon!

  Zapewne ma to związek, ale forma pozostaje taka sama.
 5. @JanekJaran Wgraj śpiewkę na CraftSite, nada się dla @Ewald do śpiewania taco ;v
 6. Mojang od wielu dni zapowiadał, że dzisiaj dostaniemy 2 niesamowite ogłoszenia i stało się! Pokemon Go to przeszłość! Teraz czas na MineCraft Earth, czyli jedno z tych ogłoszeń! Minecraft Earth to gra wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną. Co to oznacza? Możliwość budowania minecraftowych budowli w realnym świecie, zbieranie itemów i eksploracje minecraftowego świata w naszym . Minecraft Earth wymaga urządzenia mobilnego z systemem Android 7 lub nowszym bądź iOS 10 lub nowszym. Gra będzie dostępna tylko na urządzenia mobilne. Aby zagrać trzeba póki co zarejestrować się na https://earth.minecraft.net/sign-up . Nowa gra stanie się na pewno hitem, większym od Pokemon Go. Przejdźmy do drugiego ogłoszenia, a jest nim Minecon Live czyli transmisja na żywo z Mineconu! Transmisja z Minecon odbędzie się dnia 28 Września o godzinie 12:00 czasu EST czyli będzie to około godziny 18:00 polskiego czasu . Minecon Live będzie można obejrzeć na stronie minecraft.net https://www.minecraft.net/pl-pl/minecon oraz w serwisach Youtube i Twitch. Powrócą panele społeczności, podczas których będzie można pokazać swoje umiejętności lub przekazać porady na temat gry - Zgłoszenia do panelu można nadesłać na https://aka.ms/mineconpanels . I smuci w tym wszystkim jedynie fakt, że twórca tej gry Markus "Notch" Persson nie został zaproszony do udziału w tak ważnym wydarzeniu . Jak podobają wam się wszystkie zamieszczone tutaj informacje? Czy będziecie grać w Minecraft Earth?
 7. XNT

  Konkurs na nowe logo forum

  13 do 10 Tak wygląda nowe logo na nowym tle A tak wygląda stare logo na nowym tle
 8. XNT

  Konkurs na nowe logo forum

  10 osób chce logo inne niż obecne i 10 osób chce stare logo. Jeśli nikt tego nie przegłosuje, to będzie wymagana dogrywka.
 9. XNT

  Random Meme #12

  True xD
 10. I tym sposobem nazywając to kotlinek.pl a nie kotlin.pl ominięto prawa autorskie do właścicieli marki kotlin
 11. Z javą niestety z wersji na wersję coraz gorzej. Coraz gorsza optymalizacja, a właściwie jej brak. Jak będą tak dalej robić, to faktycznie Hytale wygra bitwę...
 12. Super serwer, pozdrawiam z rodzinką ---- A na serio popraw temat
 13. XNT

  Zmiana motto

  Przegłosowane. Zmieniać Motto :v
 14. Wniosek został przegłosowany multikontami, co lamie zasady regulaminu CraftSite.pl
 15. W dalszym ciągu istnieją dwa systemy od wniosków. Ten ankietowy nowy, w którym głosujecie i ten stary z botem wnioskowym. Apeluję o zachowanie jednego systemu - tego z ankietami i wyłączenie tworzenia wniosków w starym systemie. Obecnie powoduje to bałagan z tego względu, że dublowane są funkcje i działy.
 16. Jeden z użytkowników forum wpadł na pomysł połączenia Craftchatu z Discord. Proponuję zrobić specjalnego bota, który będzie przekazywał wiadomości z CraftChatu na Discord i z Discord do CraftChatu.
 17. Dodaj kilkadziesiąt wcześniejszych wniosków związanych z botem + odpowiedzi na krytykę o bocie.
 18. Dość. Apeluje do @JanekJaran o zbanowanie użytkownika HelloDoggo za spam tematami o bocie.
 19. Czytaliście już nowy wpis na blogu? 😉 

  1. JanekJaran

   JanekJaran

   Dodałem widget z najnowszymi wpisami blogowymi.

 20. Ty nie możesz o mnie wspominać, ty nie żyjesz!
 21. Za nami wprowadzenie nowego systemu wniosków, postuluję więc o usunięcie informacji o braku tematów w dziale "Wnioski". Wystarczy dział "Wnioski do rozpatrzenia" i nie jest potrzebny dodatkowy dział do sortowania wniosków. Niech to działa na zasadzie kategorii.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...