Skocz do zawartości

XNT

Użytkownik
 • Zawartość

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez XNT

 1. Aktualizacja 20 Stycznia 2019: Z racji powstawania serwera s2 na wersje od 1.9 do 1.12.2 poszukujemy dwóch Supporterów na serwer s1.classicsurv.eu (Wersja 1.13.2) , dwóch supporterów na serwer s2.classicsurv.eu (Wersja 1.9 - 1.12.2), jednego Youtubera/Streamera nagrywajacego s1 i jednego Youtubera/Streamera nagrywającego s2! Poszukujemy jednej osoby na Support i jednej osoby na Youtubera/Streamera. Warunki zostania YouTuberem/Streamera podawałem w poprzednim wpisie: Podam więc kolejne warunki tym razem na rangę Support: Minimalny staż gry na serwerze: 7 dni Poprawna ortografia Kultura wypowiedzi Dużo wolnego czasu Oto podanie na rangę Support, zamieszczasz je w odpowiedzi na ten wpis, rekrutacja przeprowadzana jest tylko i wyłącznie w tym temacie: Na jakim serwerze chcesz mieć rangę? Wybierz s1 (1.13.2) lub s2 (1.9 - 1.12.2) Twój nick: <podaj swój nick> Wiek (Do celów statystycznych, nie zwracamy szczególnej uwagi na to jeśli osoba zachowuje się nad wyraz dobrze i dojrzale jak na swój wiek): <podaj swój wiek> Dlaczego mamy ciebie wybrać? <opisz jakoś swoją kandydaturę i dlaczego to Ciebie mamy wybrać> Ile grasz na ClassicSurv.eu? <podaj swój staż na serwerze, im dłuższy tym lepiej> Co robi ranga Support? Zgłasza administracji wszelkich cheaterów Pomaga graczom w rozwiązywaniu problemów Dba o kulturę wypowiedzi na serwerze i nie daje przyzwolenia na obrażanie Czym się rożni Support od Moderatora? Nie podejmuje samodzielnie decyzji o zbanowaniu gracza i przekazuje te informacje administratorowi lub moderatorowi serwera i to on podejmuje decyzję co do bana Rangę dajemy na okres próbny 14 dni jako [RS] czyli Rekrutacja Support, jeśli gracze nie zgłoszą zastrzeżeń ranga zmienia się z [RS] na czyli na pełnoprawny support i dopiero pełnoprawny support jest dodawany do wszelkich prezentacji serwerowych Rekrutacja trwa do 20 Stycznia 2019. Podanie na Youtubera: Na jakim serwerze chcesz mieć rangę? <Wybierz s1 (1.13.2) lub s2 (1.9 - 1.12.2)> Nick w MC: <Tutaj wpisz swój nick jaki masz w Minecraft> Twój kanał Youtube lub Twitch: <Tutaj podaj swój kanał w Youtube lub w Twitch w zależności od tego gdzie jesteś aktywny i gdzie masz widzów > Liczba Subskrypcji: <Tutaj podaj liczbę subskrypcji> Liczba wyświetleń na filmie po 24h od wgrania/Liczba oglądających transmisję na żywo [Wybierz odpowiedni punkt]: <Wpisz tutaj ile masz wyświetleń po 24h od wrzucenia filmiku lub jaką masz liczbę oglądających na transmisji na żywo!> Twoje oczekiwania względem nas: <Opisz tutaj czego od Nas oczekujesz za promocję serwera> Podania na YouTubera/Streamera możemy dodawać także w tym temacie.
 2. Aktualizacja 20 Stycznia 2019: Z racji powstawania serwera s2 na wersje od 1.9 do 1.12.2 poszukujemy dwóch Supporterów na serwer s1.classicsurv.eu (Wersja 1.13.2) , dwóch supporterów na serwer s2.classicsurv.eu (Wersja 1.9 - 1.12.2), jednego Youtubera/Streamera nagrywajacego s1 i jednego Youtubera/Streamera nagrywającego s2!
 3. XNT

  Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

  Bo ktoś teraz zagłosował przeciw a było jak pisałem więcej głosów na tak
 4. XNT

  Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

  @Libter Wygląda na to, że przegłosowane
 5. XNT

  Błędy w skalowaniu.

  Ale czemu używasz wersji komputerowej na telefonie?
 6. Wkrótce start s2.classicsurv.eu . Czym serwer s2.classicsurv.eu będzie się różnić od s1.classicsurv.eu? Przede wszystkim serwer będzie od wersji 1.9 do 1.12.2, zdecydowano o takim zakresie głównie ze względu na lepsze działanie wersji 1.12.2 i większą dostępnością pluginów pozwalającą postawić stabilny serwer. Poziomem trudności, który w przeciwieństwie do s1 będzie ustawiony na trudny Na chwilę obecną generujemy wszystkie mapy na tym serwerze i wkrótce ogłosimy otwarcie! Serwer poza poziomem trudności i wersją zawiera wszystkie te same mechanizmy co s1 i dalej oferuje prace za sztabki złota oraz targowiska z wieśniakami i działki. Serwer powstaje w wyniku nie odsprzedania hostingu w CraftServe.pl do dnia dzisiejszego, wolano go jakoś wykorzystać Na wersję 1.13.2 jest sporo narzekania także z mojej strony, bo nie mogę zapewnić odpowiedniej stabilności serwera pod tą wersję, co nie ma miejsca na 1.12.2 Mam nadzieję, że nowy serwer będzie miał dużo graczy Jeszcze musimy zbudować spawna, targowiska i będzie można Was wpuścić!
 7. Możesz zrobić rozbudowaną komendę /pomoc i /pomoc działka w którym zaznaczyłeś wyraźnie, że trzeba wpisać /sethome, a znajdźcie się dzban co nazywa twój serwer h*jowym, bo nic rzekomo nie pisało XDDDDDD Tracę wiarę w dzisiejsze społeczeństwo tej gry xD

  50748118_2844514872233156_59291521654351

 8. XNT

  Prywatne/płatne sloty

  Ustaw mniej slotów i użyj permissions essentials.joinfullserver wtedy na pełny serwer wejdą tylko osoby z tym permissions
 9. @ASMA No stabilizacja to też pośrednio niech będzie kierowana do twórców pluginów i silnika spigot, na razie wywalono parę systemów lagujących i wygenerowano wszystkie mapy, więc będzie lepiej. Trochę mało subskrypcji i wyświetleń też, ale zobaczymy kto złoży podanie oprócz Ciebie. Na razie wstrzymuję się od głosu i czekam na kolejne zgłoszenia do 20 Stycznia. Trochę lepiej jest z Twitch i tu mogę cokolwiek rozważyć ;v
 10. Kończymy ostatnie generowanie mapy i wracamy do stabilności mam nadzieję! Serwer powinien być w pełni gotowy na przyjęcie graczy po godzinie 12 lub 14 Z racji częstych awarii musieliśmy zrobić coś raz a dobrze! Mam nadzieję, że nie przestaniecie u nas grać mimo tych awarii i ponownie nasz serwer zagości na waszej liście na dłużej! Wszystkim osobom, które zakupiły rangi VIP dziękuje! Po wprowadzonych poprawkach powinniście być zadowoleni! W międzyczasie @Chińska Cebulka (McKoxu) wraz @LloydPL stworzyli całkowicie nowy system prac dla serwera ClassicSurv.eu za co im bardzo dziękuję! Bo zrobiono kawał dobrej roboty! Nowości w nowym systemie prac: Jawny system EXP do zdobycia LVL - Wkrótce zrobię edycję odnośnie tego w poradniku Dokładne statystyki twojej pracy w /praca info lub /job info TOP 5 najlepszych graczy z wyróżnieniem twojej pracy i LVL, statystyki można rozbudować do nawet TOP100, ale póki co jest to zbyteczne. Uwaga: Moduł statystyk nie jest jeszcze w pełni sprawny i może się nie aktualizować poprawnie, ale ekipa od tego pluginu będzie nad tym pracować. Możliwość rozbudowy systemu o nowe prace (Na razie są Drwal, Rybak, Górnik, Zabójca) Możliwość rozbudowy systemu o nowe LVL (Na razie są trzy) Pełna konfiguracja systemu pomijając propozycję niektórych z graczy by dodać dodatkowy drop innych sztabek. Walutą na serwerze są sztabki złota i taki system pozostanie u nas na każdej edycji. Nowy system przyznawania sztabek złota: Już nie wypadają podczas czynności, a są dodawane do ekwipunku Nowy system bazy danych oparty na osobnych plikach dla każdego z graczy z autozapisem. Poprzedni system wasze dane dawał do pliku config.yml . Obecne rozwiązanie jest dużo lepsze I wiele wiele więcej System Prac po wstępnej konfiguracji wejdzie w trybie BETA na serwer po zakończonej przerwie technicznej. Jeśli miałeś pracę nic nie powinno się dla Ciebie zmienić, bo McKoxu zimportował wasze dane i przekonwertował do nowej bazy danych... przekładając na język nie informatyczny - Wasze prace, wbite LVL pozostają bez zmian, wszystko zostało przeniesione na nowy system! Początkowo system mieliśmy testować na osobnym serwerze, ale nie znaleziono beta testerów co wymaga testowania pluginu na żywym organizmie, bo tylko tak można wyeliminować błędy! Jeśli ktoś zamierza kiedykolwiek kupować pluginy, to tylko u tej ekipy! McKoxu i LloydPL to najlepsze osoby do tej roboty!
 11. Przywróciliśmy silnik Spigot z powodu lepszej optymalizacji. Prosimy o opinie jak serwer się zachowuje czy ma lagi, czy już koniec lagów.
 12. Wygenerowano ostatnią mapę, zrezygnowano w świecie Endu z bordera na 10 000 kratek, zamiast tego Świat Endu ma 8000 kratek w każdą stronę! Oficjalne granice wszystkich map: Mapa Główna: 30 000 Kratek w każdą stronę Mapa Nether: 5000 Kratek w każdą stronę Mapa Endu: 8000 Kratek w każdą stronę Wprowadzono poprawki optymalizacyjne w plikach bukkit.yml, spigot.yml i paper.yml. Podmieniliśmy także silnik serwera na nowszy, jeśli serwer zachowa się na nim gorzej musimy dalej czekać na aktualizację! Nie aktualizowaliśmy EssentialsX, gdyż nie mamy jeszcze pewności co do stabilności tej wersji mimo iż jest wydana jako stabilna. Plugin zostanie przetestowany na serwerze testowym i dopiero wtedy podmieniony.
 13. Rozpoczynamy przedostatnią lub ostatnią przerwę naprawczą związaną z ostatnią mapą. Serwer będzie nieczynny do 12-14 . Jeśli w dalszym ciągu serwer będzie wykazywał niestabilne działanie zmienimy silnik serwera. Problemy jakie nas dotykają mają związek z tą i tylko z tą wersją serwera .
 14. Aktualizacja 14.01.2019 : Zmiana zasad! Dodajemy możliwość otrzymania nagrody za najlepszy stream z serwera! Stream musi mieć dobrą oglądalność i dobrą reakcję publiczności, a jeśli dodatkowo wbiją z niego gracze będzie to także plus dla Ciebie! Linki do Streamu dajemy także tutaj! Najlepszą reklamę serwera ClassicSurv.eu nagrodzimy Vipem na 31 dni. Co musi zawierać reklama by zostać zaakceptowana w konkursie? IP serwera : s1.classicsurv.eu Wersja serwera: 1.13.2 Stronę internetowa serwera: www.classicsurv.eu Reklama może być nagrana z mikrofonem (mikrofon musi być dobry, byle jaki mikrofon wpłynie negatywnie na ocenę Twojej reklamy). Reklama bez mikrofonu także będzie zakwalifikowana do konkursu! Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto na CraftSite.pl o ile go nie posiadamy i dołączyć do naszego klubu https://craftsite.pl/kluby/3-classicsurveu/ i zamieścić reklamę w odpowiedzi do tego wpisu. Osoby, które mają tu konto i są w naszym klubie po prostu wklejają w odpowiedzi link do reklamy Wygrywa tylko najlepsza reklama! Dla osób, które będą na drugim czy trzecim miejscu planujemy nagrodę pocieszenia w postaci specjalnego ekwipunku jednorazowego Przypominamy jednocześnie, że możesz zostać naszym Youtuberem lub Streamerem! https://craftsite.pl/temat/204-poszukiwany-youtuberstreamer-na-classicsurveu/?tab=comments#comment-1645 Konkurs trwa do 20 Stycznia do godziny 23:00. Akceptowane będą linki podane tylko w odpowiedzi do tego wpisu. Wszelkie linki wysłane na Discord/E-Mail, a nie wstawione tutaj nie będą mogły brać udziału w konkursie!
 15. Serwer dostępny już dla graczy! System prac wgrany i skonfigurowany!
 16. Mapa Endu wygenerowana zostanie dzisiaj do 40% Kolejna przerwa techniczna, tym razem ostatnia będzie włączona w zależności od liczby graczy! Na ten czas nie zalecamy gry w świecie Endu.
 17. Informujemy, że generujemy kolejną mapę. Serwer nieczynny do godziny 10-12. 1.13.2 wprowadza wiele zmian w mechanice gry przez co serwer musiał zostać teraz dostosowany i zrobiony tak by nie było lagów. Sama mechanika wody, nowe moby to wszystko gdy nowy gracz generuje mapę doprowadzało serwer do granicy działania. Przykładowo ten sam serwer na 1.12.2 radziłby sobie bez problemów. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bierzemy się ostatecznie za poprawki więc serwer musi być dla Was wyłączony, bo bez tego nie przeprowadzimy żadnych poprawek! Wpis będzie aktualizowany! Aktualizacja: O 8:24 zakończyło się renderowanie mapy Nether. O godzinie 0:00 w dniu 15 Stycznia zacznie się generowanie mapy endu i będzie to ostatnia mapa jaka została. Przerwa techniczna od godziny 0:00 w dniu 15 Stycznia! Stabilna gra na serwerze powinna być do godziny 16. Prosimy nie korzystać z Endu co czasu zakończenia prac!
 18. Nie było graczy, więc zaczęto prace wcześniej by wygenerować całkowicie świat Endu.
 19. Zmiana zasad: Dodajemy możliwość otrzymania nagrody za najlepszy stream z serwera! Stream musi mieć dobrą oglądalność i dobrą reakcję publiczności, a jeśli dodatkowo wbiją z niego gracze będzie to także plus dla Ciebie! Linki do Streamu dajemy także tutaj!
 20. Twórcy Hypixela wrzucili niedawno do sieci dość ciekawy trailer zupełnie nowej gry. Wygląda to niczym Minecraft, ale jest ulepszone pod względem grafiki oraz potworów i bossów. Sam pomysł przypomina CubeWorld, które miało być godnym przeciwnikiem Minecrafta, a padło szybciej niż ruszyło Oby z Hytale było lepiej i gra się przyjęła, bo ma dość duży potencjał. Jest to póki co niestety tylko zapowiedź gry, ale możecie zgłosić swoje zainteresowanie nią na https://hytale.com/
 21. XNT

  Zwiększenie zawartości zakładki ,,Serwery"

  Tyle, że to są serwery partnerskie, dlatego jest ich tyle ile jest
 22. 13.01.2019 Dodano następujące punkty: Podszywanie się pod osobę z ekipy serwera w celu wyłudzenia itemów i nie tylko: Pierwsza próba - Ban 24h, Druga próba - Ban na 7dni, Trzecia próba - Ban wieczny Wulgarny nick na koncie no-premium: Ban wieczny w przypadku braku zgody na zmianę nicku. Podpalanie i Grieftowanie mapy: Ban wieczny bez możliwości odwołania!
 23. Wstępna lista kar na serwerze ClassicSurv.eu. Będzie ona jeszcze zmieniana Przyłapanie na X-Ray (Pliki nie muszą być sprawdzane, plugin podaje nam wszystko co niezbędne do weryfikacji): Pierwszy ban na tydzień (chyba, że wyrazisz skruchę i przestaniesz używać X-Raya i oddasz wszystkie rudy jakie zdobyłeś w ten sposób - wtedy ban skróci się do 4 dni). Kolejna próba użycia X-Ray to ban wieczny na IP! Granie z X-Rayowem na tej samej działce grozi zabraniem wszystkich itemów nawet twoich (Nie jesteśmy w stanie udowodnić które itemy należą do kogo)! Multikonto (Konto założone wskutek bana lub uzyskania korzyści, za korzyść może być rozumiana np. Afczarka) : Całkowite zbanowanie multikonta i ban na 7 dni na koncie głównym Proszenie o itemy/rangę/opa: Ban na tydzień Przyłapanie na innym hacku niż X-Ray: Ban wieczny bez możliwości odbanowania, chyba że udowodnisz nam, że ban był niesłuszny Podszywanie się pod osobę z ekipy serwera w celu wyłudzenia itemów i nie tylko: Pierwsza próba - Ban 24h, Druga próba - Ban na 7dni, Trzecia próba - Ban wieczny. Wulgarny nick na koncie no-premium: Ban wieczny w przypadku braku zgody na zmianę nicku. Podpalanie i Grieftowanie mapy: Ban wieczny bez możliwości odwołania! Za wyjście z serwera podczas PvP grozi zabicie W przypadku obrażania gracza, nadmiernego przeklinania i wyzywania się wyciszamy na godzinę, w przypadku braku poprawy wyciszamy na czacie na 24h . Dozwolone jest przeklinanie bez umiaru od godziny 18 do 10 rano, ale bez możliwości obrażania innych graczy. Nasz serwer ma być przyjazny dla wszystkich grup wiekowych. Jeśli Twój ban został dany niesłusznie lub wskutek błędu np. zabiło Ciebie napisz apelację od bana https://craftsite.pl/forum/56-apelacje-od-banów/ lub zgłoś skargę (dotyczy np. zabicia wskutek błędu) na https://craftsite.pl/forum/55-skargi/ . W przypadku słusznego bana istnieje opcja płatnego odbanowania. Pytaj o to na Discord właściciela o nicku @XNT - https://discord.gg/EGT5g4f
 24. Należy wam się parę wyjaśnień na temat tego co się ostatnio wydarzyło z serwerem, więc wypiszę to w punktach po czym na końcu znajdziecie podsumowanie i przeprosiny oraz zapewnienie poprawy. - Jesteśmy już na ostatniej prostej do wygenerowania mapy przez WorldBorder w momencie pisania tego wpisu mamy już 81 % wygenerowanej mapy. Przy braku graczy system leci szybciej i powinno skończyć się to w nocy i od godziny 3-6 powinna być stabilna gra. - Ustawiono ograniczenie mapy do 30 000 kratek i ma to związek z dużym generowaniem mapy przez graczy, co powodowało właśnie obciążenie. Możecie narzekać lub nie, ale generacja mapy, gdy robicie budowle na 20 000 wymagała wprowadzenie ograniczenia mapy na aż do 30 000 kratek. - Wyłączono palenie się wszelkich bloków. Wyjaśnienie: Tworząc serwer nikt nigdy nie przypuszczał, że będzie miał tyle graczy, niestety parę z tych graczy bawiło się w podpalanie wysp, lasów itd. co mogło powodować spore spadki TPS, co skutkowało lagami i byłoby tak samo nawet na najlepiej skonfigurowanym serwerze. - Wczorajszy backup zawierał błędy po stronie firmy WebH.pl, mieliśmy także własną kopie zapasową niezależną od firmy WebH.pl, ale zrobiłaby ona cofkę o 5 godzin, więc wybraliśmy mniejsze zło, jeśli ktoś czuje się poszkodowany straceniem ekwipunku (były to losowe pliki graczy) może pisać do mnie, a sprawę rozpatrzę indywidualnie. Nie będziemy przyznawać kolejnych rekompensat każdemu, gdyż rozdano ich już zbyt dużo i nie można każdego na siłę uszczęśliwiać, bo potem będzie chciał więcej darmowych itemów i straci znaczenie tego czym jest Survival. Nie jestem jasnowidzem by przewidywać, że kopia może być wadliwa i takie coś może się zdarzyć, ale nie powinno. Prosimy też o traktowanie gry jako rozrywki, a nie jako życia. Błędy się zdarzają jak na każdym serwerze, my do tego operujemy na najnowszej wersji, co także stwarza problemy wydajnościowe i także pod względem pluginów. Kopia była wgrywana na wskutek przypadkowego zniszczenia farm zwierzaków u wszystkich z graczy. - Serwer przechodził tzw. problemy wieku dziecięcego i staramy się te wszystkie błędy wyłapać raz na zawsze i zabezpieczyć wszelkie luki, które wpływały na jego wydajność. Nie wińcie mnie za to, że serwer nie jest stabilny, bo wszystko zależy także od Was, a jak widać niektórzy nie szanowali mapy serwera, ale to już się skończy. Wciąż wiele pluginów jakie serwer posiada, a które są podstawowymi są niestabilne. Nikt nie będzie wynajdywać koła na nowo i przepisywać wszystkich pluginów podstawowych, bo nie działają jak należy. Pójście na wersję 1.13.2 to kompromis, ale i wyzwanie. Równie dobrze mogliśmy postawić sprawny serwer na 1.12.2, ale zrobiliśmy wam najnowszą możliwą wersję serwera. Jest to też mój pierwszy Survival, więc przy pomocy technika Render2412 z serwerów Survival wprowadzam wszelkie jego zalecenia optymalizacyjne i poprawki i zabezpieczenia. Jeśli serwer dalej nie będzie zachowywać się poprawnie, to wprowadzimy kolejne poprawki i tak aż do skutku. Nie da się wydać stabilnego Survivalu na tą wersję, chyba że bez pluginów, bez jakichkolwiek dodatków. Wątpię by wina leżała w firmie hostingowej WebH.pl, choć przy poprzedniej firmie Hekko.pl faktycznie tak było, ale tutaj mamy do czynienia z wirtualizacją KVM oraz Intel Xeon E5 z 4 rdzeniami i 8 GB ramu. Przy tych parametrach nic nie powinno się dziać, więc problemy mogą leżeć w kilku rzeczach: Mapa bez bordera, Włączone Palenie lub po prostu wersja silnika. Na razie mamy tutaj PaperSpigot, który jest mocniej zoptymalizowanym Spigotem (ten znowu jest mocniej zoptymalizowanym CraftBukkitem), wczorajszego dnia wydano nową wersję PaperSpigot, jeśli będą dalej problemy na obecnej, to wgram właśnie tamtą nową. Wiem, że niezwykle ciężko jest odzyskać zaufanie po tylu awariach, ale staramy się jak możemy by to działało dobrze! Nie wszystko zależy ode Mnie i do wczoraj byłem z tym sam, dlatego z pomocą Rendera2412 będę wszystko optymalizować. Do tej pory odpowiadałem sam za wszystko, za niemal każdą rekompensatę, ale teraz się to zmieni. W godzinach nocnych byłem tu tylko ja i to ja naprawiałem każdy zgłoszony do mnie błąd siedząc tu nawet po nocach. Wszystko po to by załatać każdy zgłoszony błąd. Serwer, który posiada graczy jest tym czego nie mogłem osiągnąć od wielu lat przy swoich poprzednich trybach FreeBuild, jest to też moje pierwsze wejście w świat Survivalu. Można też powiedzieć, że serwer zaskoczył mnie swoją popularnością i mogę też się przyznać, że nie do końca sprawdziłem się przy tym tłumie, ale nie poddaję się i razem z Renderem będę wałczył do ostatniego błędu tutaj i jeszcze po nim będę walczyć by zapewnić tu rozgrywkę jakiej oczekujecie Wy Gracze. Przepraszamy Was za to co się dzieje i obiecujemy poprawę. Graczy zdobyć łatwo nie jest, a tym bardziej ich zaufanie na takim poziomie jakim darzycie nas Wy. Dziękujemy Wam za to, że jesteście i że nie rezygnujecie z Nas pomimo złego sezonu technicznego. Dołożymy wszelkich starań by było jak należy! Ostatnie info - Mamy nowy link zaproszeniowy do Discord: https://discord.gg/EGT5g4f . Stary nie jest już aktywny!
×