Skocz do zawartości

XNT

Użytkownik
 • Zawartość

  208
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana XNT w dniu 4 Luty

Użytkownicy przyznają XNT punkty reputacji!

Reputacja

61 iron

1 obserwujący

O XNT

 • Urodziny 06.06.1996

Informacje

 • Nick z Minecraft
  XNT96

Ostatnie wizyty

1 450 wyświetleń profilu
 1. XNT

  Serwer craftsite?

  Z minecraftem dajcie sobie spokój .....postawicie serwer, pogra na nim może 5-10 osób, dojdzie kolejny koszt jakim jest utrzymanie serwera. Wątpię by to miało sens ekonomiczny i jakikolwiek ...
 2. I co im daje ta zmiana adminów? Jak było tak będzie. Składasz wnioski wiszą miesiąc albo dłużej..... nie zamierzam składać już żadnych wniosków i tak macie je gdzieś.

  1. Libter

   Libter

   Toś podsumował https://wnioski.craftsite.pl/zrealizowane.

   Obraź się już najlepiej na całe forum, bo na takich narzekaczy żadna administracja nie pomoże. Zamiast napisać do admina dlaczego wniosek X leży tam gdzie leży i uzyskać odpowiedź to wolisz wylewać swoje żale w losowych postach / statusach na forum.

  2. XNT

   XNT

   https://wnioski.craftsite.pl/w-trakcie - A to? 😉 To jest robota Ekipy,  dlaczego mam robić coś co jest w gestii ekipy?

  3. Libter

   Libter

   No leży sobie kilka wniosków i czeka na realizację, ale to chyba nie powód żeby wypowiadać się w wielu miejscach w tak negatywnym tonie? Przypominam, że ekipa pracuje za darmo czyli jedynym miejscem czerpania motywacji jest forum i jego społeczność, a na razie tworzycie bardzo toksyczną społeczność która przechodzi od razu do ostrej krytyki wytykając to co zostało zrobione źle, a zapominając to co zostało zrobione dobrze. To bardzo niesprawiedliwa ocena, więc opamiętajcie się bo nawet hurraoptymistyczny JanekJaran może z wami nie wytrzymać... a wtedy nie będzie już gdzie i na co narzekać.

 3. XNT

  Usunięcie systemu wniosków

  @boleknowak Daj se spokój ekipa nawet nie odpowiada na żadne argumenty tu zebrane, nie odpowiada też w sprawie poprawek mechanizmu. To był mój ostatni wniosek dla tego forum. Rezygnuję z dalszego szukania błędów i zgłaszania propozycji zmian. Jeśli nie realizuje się wniosków, które są przegłosowane i czeka aż spadną, bo są nie po myśli administracji - Przykładowo przegłosowano wniosek dotyczący reputacji dla bota. W chwili obecnej wygląda on tak: Ubijajcie sobie to teraz jak chcecie, mam to gdzieś. Nie mam zamiaru brać w tej szopce udziału. No i to jest właśnie to wniosek jest od 10 Stycznia, ile czasu potrzebuje by być zauważony przez ekipę, jak duże musi być przegłosowanie propozycji by była zaakceptowana? Te niejasności sprawiają, że w każdej chwili admin zdecyduje co lepsze za 3 miesiące, 6 miesięcy albo za rok ... o ile za rok będziemy mieli jeszcze gdzie składać wnioski.
 4. XNT

  Usunięcie systemu wniosków

  Przykładowo własna Wikia i o to się tu głównie rozchodziło. Miała być realizowana i był głęboki sprzeciw na ten temat i dalej nie do końca odrzucenie jest po myśli ekipy. Wszystko można zrobić, wszystko można ulepszyć ale beton to beton i go nie ruszysz . Pisano wnioski o ulepszenie lub poprawienie tego i tego w systemie i nic. Po co się wysilać, po co tworzyć wnioski, skoro i tak czekają na wieczność? Pisałem wniosek o blokowanie reputacji botowi stwierdzono że problemu nie ma, wniosek przegłosowany w chwili obecnej i gdzie jest działanie. Będziecie czekać aż wniosek zminusują bo dałem cynk że jest przegłosowany? Pisałem wniosek o możliwość załączników także przegłosowane, ale nikt tego nie wprowadza. Przede wszystkim brak jest jasności w tym systemie. Przykładowo nie wiadomo kiedy cokolwiek będzie przegłosowane. Teraz wnioski wiszą miesiąc i ile jeszcze muszą mieć glosów by przejść do realizacji? To wie chyba jedynie Bóg .... A wystarczyłoby zablokować głosowanie na wniosek po 14 dniach od złożenia i jeśli w ciągu 14 dni wniosek będzie miał poparcie to do realizacji. Tak masz rację system to ludzie i jeśli ci ludzie nie sprawdzają się w swej roli, to się widocznie nie nadają. Daję szansę Jankowi jako nowemu właścicielowi, ale jeśli nie zmieni składu (bo nie ukrywajmy obecny się nie sprawdza) i nie zacznie działać to ja tego forum nie widzę. Tyle mam w tym temacie do powiedzenia.
 5. XNT

  Usunięcie systemu wniosków

  No to punktami : https://craftsite.pl/forum/3-wnioski/ - Panuje tam istny sajgon nad którym nikt nie panuje, a wystarczy jedynie posegregować wnioski w dziale na kilka działów: Zrealizowane, Odrzucone, Zablokowane. Wchodzenie na osobną witrynę by ogarnąć co i jak i który wniosek jaki ma status jest gorsze niż wejście po prostu w wybrany dział na forum gdzie mamy czarno na białym co i jak. Głosowanie na bota. Albo się robi forum na poważnie albo hołduje akcje polubień jak w przedszkolu, no proszę Was na pewno da się zablokować ocenianie danego tematu bez blokowania modułu reputacji u bota w ogóle .... Sami nie widzicie jak to komicznie wygląda? Do tej pory nie wprowadzono nawet głupiej poprawki gdzie zamiast "Otwórz Wniosek" miało być "Otwórz Wniosek i Oceń go" jedna linijka kodu, jedna!!!! (SIC) a w realizacji jest od 10 Stycznia i nawet nie skomentuję tego, bo nie warto ....za chwile minie miesiąc od statusu "W realizacji" brawo Wy. Nie ma nawet jasnej informacji które głosy biorą udział w zatwierdzaniu wniosku, no bo po co. ironizując jedni se głosują w temacie, drudzy we wniosku, po co zmieniać ten stan rzeczy, lepiej bawić się w akcje polubień i uznawać to za świetną zabawę, oby tak dalej. Owszem proces ułatwia się ekipie, ale nie użytkownikowi, z którego te forum żyje https://wnioski.craftsite.pl/w-trakcie - No rzeczywiście sprawdzają się, realizacja jest naprawdę na świetnym poziomie .... Wnioski z Grudnia dalej w realizacji xD Czy to ma zachęcać ludzi do składania wniosków, skoro ich nie realizujecie mimo że taki status im dajecie? Nie lepiej taki status dawać gdy faktycznie się coś robi w tym kierunku? Wiele razy pokazano tu, że mimo głosów sprzeciwu we wniosku próbuje się mimo wszystko dopchać propozycję do realizacji, więc nic ten system nie zmienia. Ekipa wie lepiej. Jeśli nie wejdą wskazane wyżej poprawki, to dla mnie ten system nie ma sensu.
 6. XNT

  Craftsite Wiki

  Nie jestem za, ale jeśli chcą robić, to nie mogą kopiować starej wiki
 7. XNT

  Craftsite Wiki

  Padł pomysł całkowitego kopiowania, ale jeśli Wiki ma powstać jakakolwiek, to tylko od zera. Nowy CraftSite.pl to nowa historia i nowy właściciel. Nie można ich stawiać na równi i kopiować starej Wiki, bo tego forum ona nie dotyczy, więc tak: Róbcie sobie nową Wiki, ale od zera bez żadnego kopiowania treści, która Was nie dotyczy.
 8. XNT

  Usunięcie systemu wniosków

  @boleknowak Możesz dać, żaden problem. Co do wypowiedzi Libtera, sorry widać to na każdym kroku i nie jest to "pierdolenie na cały akapit o trzymaniu mojej strony", to są moje wnioski na ten temat i zauważyłem to już dawno. Wam można by było podać 200 argumentów przeciw czemuś, ale i tak byście uznali, że jest ok jak jest xD Co z tego, że prawie nikt tych wniosków nie pisze, co z tego że czat jest martwy zostawmy to, przecież czat miało stare forum, to te też musi mieć. Spójrzmy prawdzie w oczy takie coś jak czat i wnioski nie ma tu sensu. Zresztą popatrzmy na aktywność na forum i wy serio chcieliście osobną Wikipedię? Te forum po miesiącu jest jak Zombi i tylko serwery partnerskie robią wam tu ruch tematami.
 9. XNT

  Usunięcie systemu wniosków

  @JanekJaran Nawet jak cię wywalili, to dalej trzymasz stronę Libtera? xDDD Jeszcze nie widziałem byś kiedykolwiek skrytykował cokolwiek z jego pomysłów. Zawsze trzymasz jego stronę, a jego pomysły są dla Ciebie jak wyrocznia. Unikasz jak ognia krytyki jego pomysłów, z czego te obawy? Nie wszystko co zrobi Libter jest idealne i potrzebne. Serio, ale wazelina weszła u ciebie trochę za mocno System wniosków nie ma sensu i to moje zdanie. O wiele lepiej od botów na stronach funkcjonują specjalne działy, ale komu to muszę tłumaczyć. Widać to od dawna, że ten system nie ma sensu. Jakieś akcje polubień na botach, robicie z tego forum cyrk dla 10 letnich dzieci. Jak nie będzie bota, to świat się nie zawali, a życie będzie lepsze niż ten rozpierdziel w dziale wnioski nad którym nikt nie panuje. Gdyby ten system chociaż wykrywał czy podobny wniosek był i sugerował to podczas wpisywania treści wniosku, ale ten system nie wykrywa czegoś takiego jak duplikacja w efekcie czasem są 2-3 wnioski dotyczące tego samego. Jak to wydłuża proces? Jeśli nie jesteś zalogowany na wnioskach to musisz się zalogować, potem kontynuować logowanie przez aplikację, następnie kliknąć dodaj wniosek, teraz musisz dać tytuł wniosku, opisać go, wybrać kategorię zgłoszenia i dopiero teraz dodajesz go. A jak by to było na forum? Loguję się ---> Wchodzę do działu wnioski daję tytuł, opisuję wniosek, dodaję i tyle. Po co komplikować sobie życie? Po co coś co jest tylko zbędnym bajerem? To jest głównie po to by być, ale cały proces wydłuża, ba nawet w niektórych przypadkach utrudnia, przecież do dzisiaj nie istnieje coś takiego jak załącznik do wniosku, a w temacie wyjaśnisz wszystko nawet obrazkowo. Jedynie to @Ewald z tych wywalonych ma jaja by mówić co myśli bez względu na konsekwencje i za to go szanuję.
 10. XNT

  Usunięcie systemu wniosków

  Trzeba mieć nadzieję
 11. To jest ta cała anonimowość? Normalnie mnie wykrywa. Banujesz po prostu tego co wbije na Discord tym sposobem i nie może pisać już ...
 12. @Vylence Słabo zapoznałeś się z TitanEmbed .... gości można całkowicie wyłączyć
 13. Od początku w tej sprawie proponowało się rozwiązanie z Discordem jako czatem, ale Libter był przeciwny bo brak integracji. Musimy sobie zadać pytanie czy brak integracji z forum, to aż taki duży problem, skoro w opisanym przeze mnie rozwiązaniu wystarczy zalogowanie się Discordem i możesz pisać ile chcesz i wszystko idzie na discord.
 14. Otóż to. Ten system w ogóle nie ma sensu skoro bierze się pod uwagę tylko głosy z jakiejś strony a nie tematu.
 15. @Ersanek No wreszcie ktoś mądry. O to w tym właśnie chodzi, w tym jest clou problemu! Mój wniosek aby dodać wyraźne napisane "Otwórz wniosek i zagłosuj na niego" także przepadł, a jak widać potrzebne są zmiany w systemie bota. @Hevbis O to się pruję, że obecny system nie spełnia zakładanych w nim celów, zamiast głosów we wniosku otrzymywane one są w temacie wniosku, przez co wniosek na swojej dedykowanej stronie ma 2 głosy, gdy w temacie ma ich nawet 5. Takie coś pokazuje, że bot się nie sprawdził.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...