Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Libter

 1. Libter

  Strona główna (newsy)

  Tam jest dodatek kosztujący nieproporcjonalnie dużo do efektów - został, bo był już jak przejmowałem A tutaj go nie ma.
 2. Koncepcja #1: Koncepcja #2: Koncepcja #3: Koncepcja #4: Koncepcja #5:
 3. Libter

  Zmiany w motywie strony.

  Pojawiło się tu trochę pomysłów zasługujących na osobne wnioski, ale odniosę się do tego co zaproponował @Hevbis i co było w tym przypadku przedmiotem głosowania. Tytułów zakładek czyli tam gdzie obecnie jest śnieg czy w jeszcze innych miejscach? Jakieś pomysły?
 4. Libter

  Lista zmian

  Bo każde porządne forum musi mieć swoją listę zmian!
 5. Libter

  Lista zmian

  13.01.2019: Dodanie półprzezroczystego tła pod belką menu.
 6. Libter

  Lista zmian

  11.01.2019: Dodanie tła reputacji użytkownika zależnego od liczby punktów. Realizacja wniosków: CraftChat. Usunięcie web beaconów (przycisków social media) ze strony. Dział do przywitań. Dodanie zakładki w dziale minecraft pt. twórczość.
 7. Libter

  Tło pod menu - oficjalna ankieta

  Oddano 15 głosów, które można podzielić wstępnie na trzy grupy: #1 niezwiązane z MC - 3 głosy #2 dirt - 5 głosów #3, #4. #5 zima - 7 głosów Także do stylu zimowego wdrażam tło zimowe, a na wiosnę może być dirt
 8. Libter

  Pisanie poradników w kilku postach

  Opinia administracji jest taka, że obie formy są dozwolone - możecie stosować je wedle swojego uznania jaka sprawdzi się lepiej w danym przypadku
 9. Libter

  Manifest rewolucyjny

  Manifest rewolucyjny CraftSite.pl My, użytkownicy dawnego forum craftsite.pl i innych społeczności z zaniepokojeniem obserwujemy powolny upadek polskiego Minecrafta. Upadek ten można tłumaczyć na wiele sposobów, jednak ciężko zaprzeczyć iż jedną z jego głównych przyczyn jest powolny rozkład niegdyś najaktywniejszych społeczności jak minecraft.pl, craftportal.pl czy bukkit.pl. Kipiące życiem serwisy przez brak zainteresowania ich właścicieli stały się mało aktywne, wymarłe lub trwale zniknęły ze sceny polskiego Minecrafta. W szczególności kieruję te słowa w kierunku craftportalu, który pomimo rozbudowanej społeczności i wielu inicjatyw z jej strony był przez lata i nadal jest powoli duszony przez agresywne i niezrozumiałe działania administracyjne lub ich całkowity brak. Dlatego kilka lat temu zakupiłem opcję na domenę craftsite.pl, wiedząc że prędzej czy później nie zostanie ona przedłużona i gdy tylko tak się stało uruchomiłem pod nią "Discord Miłośników Marki CraftSite" co przypłaciłem utratą konta na craftportalu. Dokładnie tak - konto, z którego przez lata odbywała się zarówno pomoc użytkownikom jak i wsparcie moderacyjne zostało zablokowane i wyczyszczone bez ostrzeżenia za sam fakt utworzenia Discorda znanej i lubianej marki... Był to ostateczny sygnał, że jako resztki społeczności nie możemy dalej pozwolić na takie traktowanie i rewolucja błyskawicznie rozpoczęła się! W ciągu doby pod domeną craftsite.pl zostało otwarte nowe forum, oparte na czterech filarach: Rozwój - nie stoimy w miejscu i cały czas wdrażamy nowe pomysły od społeczności. Inicjatywa - doceniamy każdą inicjatywę i współpracujemy z osobami, które ją wykazują. Dialog - wolimy rozmawiać niż banować za każdy cień sprzeciwu i doceniamy konstruktywną krytykę. Łagodność - staramy się prowadzić łagodne działania moderacyjne i edukować zamiast karać. Z pewnością będą pojawiać się pytania - co dalej? Czy rewolucja upadnie jak wszystkie poprzednie? Nie wiadomo. Na razie bądźmy jednak dobrej myśli. Jeśli się uda mamy szansę uratować społeczność Minecrafta w Polsce, a jeśli nie... no cóż - przyspieszy to tylko nieuniknione. Podpisano: @Libter, @Somka, @Ewald, @Spitfire, @Archez, @stefanik11, @Chińska Cebulka (McKoxu), @xVendrome, @JanekJaran, @LloydPL, @Evoken, @HelloDoggo, @XNT, @Wayneern, @Haskell, @Hevbis, @Cubixor, @Grzesiek11, @Reedzev_, @Ksenik, @BrixNW, @zrdzn, @Michuuu, @sopher, @Egzequtor, @fullfun, @Nelson, <miejsce na Twój podpis - napisz posta pod tematem jeśli popierasz>
 10. Libter

  Hej!

  Pluginy do majnkrafta! A tak na serio to zastosowań jest sporo - głównie apki na androida i backendy. Oczywiście java jest zbyt topornym językiem na te wszystkie zastosowania, więc warto użyć jakiegoś innego języka bazującego na JVM np. Kotlina (gorąco polecam do nauki: https://play.kotlinlang.org/koans/overview). Nie dziwię się ;] Ale jakbyś kiedyś chciał robić strony to poszukaj zamienników, które są "kompilowane" do tych trzech crapowatych języków. Przy okazji gratuluję takich umiejętności w tak młodym wieku, będą z Ciebie ludzie Jakieś słabe te stereotypy, powiedziałbym że zazwyczaj jest na odwrót Szanuję.
 11. Libter

  Poziomy reputacji

  W zależności od reputacji użytkownika w tle wyświetlana jest teraz grafika odpowiedniego bloku z Minecrafta: Domyślnie bruk Od 8 punktów: kamień Od 16 punktów: ruda węgla Od 32 punktów: ruda żelaza Od 64 punktów: ruda redstone'a Od 128 punktów: ruda lapis lazuli Od 256 punktów: ruda szmaragdu Od 512 punktów: ruda złota Od 1024 punktów: ruda diamentu
 12. Libter

  Spolszczenie reputacji użytkownika

 13. Libter

  Błąd w statusach na forum

  No tak średnio bym powiedział - status to zawartość jak każda inna i edytor także ten sam. W sumie ciekawe czemu wyświetlanie embedów jest skopane... do sprawdzenia czy w kodzie strony w ogóle coś siedzi czy silnik usuwa.
 14. Libter

  Błąd w statusach na forum

  No niestety Chociaż z drugiej strony na starej wersji w statusach był tylko tekst, a tutaj dali cały edytor.
 15. Libter

  Błąd w statusach na forum

 16. Libter

  Usprawnienie statusów

  https://invisioncommunity.com/files/file/7681-enhanced-status-updates-widget/ Trochę drogo i jeszcze to przedłużanie co roku, ale poważnie się zastanowię - może statusy są tego warte No i zobaczymy jak się rozwinie forum.
 17. Libter

  Zmiana struktury strony głównej.

  Discord zostaje na górze, reszta zrobiona wg propozycji - jeśli komuś mimo wszystko zależy na przesunięciu discorda na dół proszę o zgłoszenie dedykowanego wniosku jako "drobna poprawka".
 18. Libter

  Spolszczenie reputacji użytkownika

  Tytuły zostaną rozpisane od nowa - po polsku i nawiązując do Minecrafta.
 19. Libter

  Tła pasków

  Próbowałem dirt ze śniegiem na samym początku i okropnie to wyglądało :V Na wiosnę można dać samego dirta.
 20. Libter

  Zmiany w motywie strony.

  Tak, tło jest to samo. Jest bardzo ładne i automatycznie się zmienia w zależności od pór roku, więc w czym problem? Graficznie panuje minimalizm. Osobiście bardzo mi się taki styl podoba i prawdopodobnie wielu użytkowników też, bo póki co propozycje zmian w motywie nie cieszą się dużym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać że każda zmiana wymaga utrzymania zarówno przy aktualizacji silnika jak i dodawaniu nowych wtyczek, dlatego im ich mniej tym lepiej - domyślny styl który tylko lekko przerobiłem jest bardzo zadbany, pozbawiony błędów i zawsze aktualny. Więcek argumentów za minimalizmem znajdziesz na https://motherfuckingwebsite.com Nie psujmy tego co działa dobrze. Jest to jedna z propozycji, ale niestety nie ma za dużo konkretów i prezentacji jakby to wyglądało. Powiedzieliście, zgadza się ale dopóki będzie to głos dwóch czy trzech osób a nie kilkunastu to ciężko żebym myślał o realizacji Czy macie wykonać styl za mnie? Już jest wykonany, aczkolwiek grafikiem nie jestem i dlatego czekam na konkrety. Możecie. Albo napisać CSSa w Stylishu bez męczenia się z narzędziami chrome.
 21. Libter

  Lista zmian

  09.01.2019: Reorganizacja menu.
 22. Libter

  Zmiany w motywie strony.

  Nie ma nic do wgrania - trzeba stworzyć swój plugin. Ok - będzie więcej zakładek w menu w tym "Serwery". Jak ktoś ma pomysły gdzie konkretnie można dodać akcenty to chętnie rozpatrzę. Odczepicie się wreszcie od skripta? Ile można w kółko wypisywać te same bzdury? Nic nie było kopiowane - tak wygląda menu i cała reszta na tym silniku i można albo się z tym pogodzić, albo zaproponować swoje zmiany (chociaż z ich realizacją może być ciężko - całego silnika się nie przeora), ale na pewno nie czynić ciągłe zarzuty. W spoilerze parę linków do stron z "szablonem skopiowanym ze skripta":
 23. Libter

  Usunięcie web beaconów (przycisków social media) ze strony

  No to akurat by można usunąć, bo fanpage nie jest jakoś szczególnie ważną częścią forum ;] Co do tematu - skoro już obustronnie potwierdzone że nie szpiegują to można przynajmniej je wyczyścić i zostawić te bardziej sensowne czyli facebook, twitter, google, email - a nóż ktoś użyje...
 24. Libter

  Craftsite Wiki

  Wzór podania jasno wskazuje na podanie swoich umiejętności i "doświadczenie z silnikiem IPS" jest tylko przykładem - ani to wymagane ani nawet niepotrzebne na wszystkich stanowiskach (jak chociażby community manager czy redaktor). Faktycznie zabrakło "np.", ale drugą pozycją jest programowanie a chyba nie podejrzewałbyś żebym bezwzględnie tego wymagał na wszystkie stanowiska... Moje przypuszczenia są takie, że po prostu póki trwała wyborcza drama to każdy się pchał, a do konkretnej roboty chętnych jest już znacznie mniej Chętnie, tylko że moderacja przy aktualnej liczbie treści tworzonych przez użytkowników byłaby kulą u nogi :v Wystarczy, że prawie każdy admin chce moderować. Jak na razie to jakiś ułamek społeczności, bo we wniosku dalej jest ponad 75% (10/13) głosów za. Co nie zmienia faktu, że temat jest już odpuszczony - pisałem o tym na Discordzie. Szkoda tylko, że kiedy propozycja wisi przez miesiąc z dużą ilością pozytywnych głosów nikt się nie interesuje ani nawet nie piśnie słowa sprzeciwu, a kiedy ma się rozpocząć realizacja parę osób zaczyna dramę z zamiarem nagłego ubicia pomysłu.
 25. Libter

  Usunięcie web beaconów (przycisków social media) ze strony

  A te całe straszne przyciski to nie są zwykłe odnośniki przypadkiem - czyli dopóki w nie nie klikniesz do żadnego "szpiegostwa" nie dojdzie?
×