Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Libter w dniu 5 Styczeń

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

Reputacja

89 redstone

2 obserwujących

Kontakt

 • Discord
  Libter#8888

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Libter

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

  @HelloDoggo społeczność chciała - społeczność dostała, ale może społeczność zmieni zdanie ;] BTW Osobiście nie realizowałem, mam ludzi od tego.
 2. Libter

  Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

  No tak średnio bym powiedział. Wnioski rozpatruję od góry strony - do realizacji, od dołu - do odrzucenia. A ten jest na środku pomimo dużej ilości głosów czyli jest kontrowersyjny
 3. Libter

  Strona główna (newsy)

  Tam jest dodatek kosztujący nieproporcjonalnie dużo do efektów - został, bo był już jak przejmowałem A tutaj go nie ma.
 4. Libter

  Zmiany w motywie strony.

  Pojawiło się tu trochę pomysłów zasługujących na osobne wnioski, ale odniosę się do tego co zaproponował @Hevbis i co było w tym przypadku przedmiotem głosowania. Tytułów zakładek czyli tam gdzie obecnie jest śnieg czy w jeszcze innych miejscach? Jakieś pomysły?
 5. Libter

  Lista zmian

  13.01.2019: Dodanie półprzezroczystego tła pod belką menu.
 6. Libter

  Lista zmian

  11.01.2019: Dodanie tła reputacji użytkownika zależnego od liczby punktów. Realizacja wniosków: CraftChat. Usunięcie web beaconów (przycisków social media) ze strony. Dział do przywitań. Dodanie zakładki w dziale minecraft pt. twórczość.
 7. Libter

  Tło pod menu - oficjalna ankieta

  Oddano 15 głosów, które można podzielić wstępnie na trzy grupy: #1 niezwiązane z MC - 3 głosy #2 dirt - 5 głosów #3, #4. #5 zima - 7 głosów Także do stylu zimowego wdrażam tło zimowe, a na wiosnę może być dirt
 8. Libter

  Pisanie poradników w kilku postach

  Opinia administracji jest taka, że obie formy są dozwolone - możecie stosować je wedle swojego uznania jaka sprawdzi się lepiej w danym przypadku
 9. Libter

  Hej!

  Pluginy do majnkrafta! A tak na serio to zastosowań jest sporo - głównie apki na androida i backendy. Oczywiście java jest zbyt topornym językiem na te wszystkie zastosowania, więc warto użyć jakiegoś innego języka bazującego na JVM np. Kotlina (gorąco polecam do nauki: https://play.kotlinlang.org/koans/overview). Nie dziwię się ;] Ale jakbyś kiedyś chciał robić strony to poszukaj zamienników, które są "kompilowane" do tych trzech crapowatych języków. Przy okazji gratuluję takich umiejętności w tak młodym wieku, będą z Ciebie ludzie Jakieś słabe te stereotypy, powiedziałbym że zazwyczaj jest na odwrót Szanuję.
 10. Libter

  Spolszczenie reputacji użytkownika

 11. Libter

  Poziomy reputacji

  W zależności od reputacji użytkownika w tle wyświetlana jest teraz grafika odpowiedniego bloku z Minecrafta: Domyślnie bruk Od 8 punktów: kamień Od 16 punktów: ruda węgla Od 32 punktów: ruda żelaza Od 64 punktów: ruda redstone'a Od 128 punktów: ruda lapis lazuli Od 256 punktów: ruda szmaragdu Od 512 punktów: ruda złota Od 1024 punktów: ruda diamentu
 12. Libter

  Błąd w statusach na forum

  No tak średnio bym powiedział - status to zawartość jak każda inna i edytor także ten sam. W sumie ciekawe czemu wyświetlanie embedów jest skopane... do sprawdzenia czy w kodzie strony w ogóle coś siedzi czy silnik usuwa.
 13. Libter

  Błąd w statusach na forum

  No niestety Chociaż z drugiej strony na starej wersji w statusach był tylko tekst, a tutaj dali cały edytor.
 14. Libter

  Błąd w statusach na forum

 15. Libter

  Usprawnienie statusów

  https://invisioncommunity.com/files/file/7681-enhanced-status-updates-widget/ Trochę drogo i jeszcze to przedłużanie co roku, ale poważnie się zastanowię - może statusy są tego warte No i zobaczymy jak się rozwinie forum.
×