Skocz do zawartości

Ostatnia zawartość

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Poszukujemy jednej osoby na Support i jednej osoby na Youtubera/Streamera. Warunki zostania YouTuberem/Streamera podawałem w poprzednim wpisie: Podam więc kolejne warunki tym razem na rangę Support: Minimalny staż gry na serwerze: 7 dni Poprawna ortografia Kultura wypowiedzi Dużo wolnego czasu Oto podanie na rangę Support, zamieszczasz je w odpowiedzi na ten wpis, rekrutacja przeprowadzana jest tylko i wyłącznie w tym temacie: Twój nick: <podaj swój nick> Wiek (Do celów statystycznych, nie zwracamy szczególnej uwagi na to jeśli osoba zachowuje się nad wyraz dobrze i dojrzale jak na swój wiek): <podaj swój wiek> Dlaczego mamy ciebie wybrać? <opisz jakoś swoją kandydaturę i dlaczego to Ciebie mamy wybrać> Ile grasz na ClassicSurv.eu? <podaj swój staż na serwerze, im dłuższy tym lepiej> Co robi ranga Support? Zgłasza administracji wszelkich cheaterów Pomaga graczom w rozwiązywaniu problemów Dba o kulturę wypowiedzi na serwerze i nie daje przyzwolenia na obrażanie Czym się rożni Support od Moderatora? Nie podejmuje samodzielnie decyzji o zbanowaniu gracza i przekazuje te informacje administratorowi lub moderatorowi serwera i to on podejmuje decyzję co do bana Rangę dajemy na okres próbny 14 dni jako [RS] czyli Rekrutacja Support, jeśli gracze nie zgłoszą zastrzeżeń ranga zmienia się z [RS] na czyli na pełnoprawny support i dopiero pełnoprawny support jest dodawany do wszelkich prezentacji serwerowych Rekrutacja trwa do 20 Stycznia 2019. Podanie na Youtubera: Nick w MC: <Tutaj wpisz swój nick jaki masz w Minecraft> Twój kanał Youtube lub Twitch: <Tutaj podaj swój kanał w Youtube lub w Twitch w zależności od tego gdzie jesteś aktywny i gdzie masz widzów > Liczba Subskrypcji: <Tutaj podaj liczbę subskrypcji> Liczba wyświetleń na filmie po 24h od wgrania/Liczba oglądających transmisję na żywo [Wybierz odpowiedni punkt]: <Wpisz tutaj ile masz wyświetleń po 24h od wrzucenia filmiku lub jaką masz liczbę oglądających na transmisji na żywo!> Twoje oczekiwania względem nas: <Opisz tutaj czego od Nas oczekujesz za promocję serwera> Podania na YouTubera/Streamera możemy dodawać także w tym temacie.
 3. MrKisiel

  Co myślisz o osobie nad tobą?

  Fajniutki ciasny pies
 4. KaiserrPL

  PREZENTACJA SERWERA

  Jedno wielkie WoW!
 5. Przywróciliśmy silnik Spigot z powodu lepszej optymalizacji. Prosimy o opinie jak serwer się zachowuje czy ma lagi, czy już koniec lagów.
 6. Bleezforme

  Zapisy na whitelistę

  Tia, mam premke {BleezForMe} Yyy, na script.pl miałem jakieś konto, które zakładałem dłuższy czas temu Dołączyłem do discord BleezForMe#5850
 7. Wygenerowano ostatnią mapę, zrezygnowano w świecie Endu z bordera na 10 000 kratek, zamiast tego Świat Endu ma 8000 kratek w każdą stronę! Oficjalne granice wszystkich map: Mapa Główna: 30 000 Kratek w każdą stronę Mapa Nether: 5000 Kratek w każdą stronę Mapa Endu: 8000 Kratek w każdą stronę Wprowadzono poprawki optymalizacyjne w plikach bukkit.yml, spigot.yml i paper.yml. Podmieniliśmy także silnik serwera na nowszy, jeśli serwer zachowa się na nim gorzej musimy dalej czekać na aktualizację! Nie aktualizowaliśmy EssentialsX, gdyż nie mamy jeszcze pewności co do stabilności tej wersji mimo iż jest wydana jako stabilna. Plugin zostanie przetestowany na serwerze testowym i dopiero wtedy podmieniony.
 8. Wczoraj
 9. Rozpoczynamy przedostatnią lub ostatnią przerwę naprawczą związaną z ostatnią mapą. Serwer będzie nieczynny do 12-14 . Jeśli w dalszym ciągu serwer będzie wykazywał niestabilne działanie zmienimy silnik serwera. Problemy jakie nas dotykają mają związek z tą i tylko z tą wersją serwera .
 10. 15.01.2019 Serwer wystartował! Naprawiono błąd ze skrzynkami Naprawiono błąd związany z brakiem JEI na serwerze
 11. Dragon-survival - jeden z najgorszych serwerów (zwany też najlepszym serwerem minecraft) został spacyfikowany przez mojang, od teraz możemy obserwować jego upadek, gz

  1. Evoken

   Evoken

   dlaczego został "spacyfikowany" przez mojang? Ah już wiem ^^

  2. XNT

   XNT

   Tylko czasami walka z PayToWin przybiera znamiona debilizmu uznawając za PayToWin wszystko co tylko możliwe, a bagatelizowanie sprawy istnienia serwerów szybkiego banana i przykładu wyżej. Niektórzy robią z tego biznes polegający na wycinaniu konkurencji za najmniejsze oznaki czegoś co może być P2W. Nie tak powinna wyglądać walka z tym. Szczególnie powinna to wiedzieć społeczność discorda CraftServe, na której takowe akcje trwają i czepiają się nawet małych serwerów o najmniejsze pierdoły. Nie sprzedaję turbo dropu, koxa i wielu innych rzeczy a za sprawą kilku dodatków jestem stawiany na równi z serwerami EasyHC i SzybkiegoBanana. Czy tak to powinno wyglądać?

 12. Cubixor

  Ostatnio aktywne tematy

  To są ostatnie tematy i posty. Ostatnio aktywne tematy masz np. na skript.pl
 13. Tosteł

  Ostatnio aktywne tematy

  O to ci chodzi?
 14. Libter

  Strona główna (newsy)

  Tam jest dodatek kosztujący nieproporcjonalnie dużo do efektów - został, bo był już jak przejmowałem A tutaj go nie ma.
 15. Cubixor

  Strona główna (newsy)

  @Libter To może rzeczywiście ta zakładka zrobiona podobnke jak tu? https://skript.pl/blog/
 16. Bot Wnioskowy

  Ostatnio aktywne tematy

  Użytkownik @Cubixor dodał nowy wniosek: Ostatnio aktywne tematy Proponuję dodać na głównej rubrykę ostarnio aktywne tematy. Inaczej odświeżanje tematów jest trochę bezsensowne bo powoduje tylko że są przenoszone na samą górę działu, a przydałoby się aby pojawiły się też na głównej bo takie tematy są po prosty częściej klikane. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 17. MrKisiel

  przemoc

  Mainujesz yasuo?
 18. Serwer dostępny już dla graczy! System prac wgrany i skonfigurowany!
 19. Mapa Endu wygenerowana zostanie dzisiaj do 40% Kolejna przerwa techniczna, tym razem ostatnia będzie włączona w zależności od liczby graczy! Na ten czas nie zalecamy gry w świecie Endu.
 20. xYundy

  Muzyka w Hytale oraz aktualizacja FAQ!

  Trzeba przyznać ekipa się stara Osobiście podoba mi się muzyka i to mocno!
 21. Ostatni tydzień
 22. Kończymy ostatnie generowanie mapy i wracamy do stabilności mam nadzieję! Serwer powinien być w pełni gotowy na przyjęcie graczy po godzinie 12 lub 14 Z racji częstych awarii musieliśmy zrobić coś raz a dobrze! Mam nadzieję, że nie przestaniecie u nas grać mimo tych awarii i ponownie nasz serwer zagości na waszej liście na dłużej! Wszystkim osobom, które zakupiły rangi VIP dziękuje! Po wprowadzonych poprawkach powinniście być zadowoleni! W międzyczasie @Chińska Cebulka (McKoxu) wraz @LloydPL stworzyli całkowicie nowy system prac dla serwera ClassicSurv.eu za co im bardzo dziękuję! Bo zrobiono kawał dobrej roboty! Nowości w nowym systemie prac: Jawny system EXP do zdobycia LVL - Wkrótce zrobię edycję odnośnie tego w poradniku Dokładne statystyki twojej pracy w /praca info lub /job info TOP 5 najlepszych graczy z wyróżnieniem twojej pracy i LVL, statystyki można rozbudować do nawet TOP100, ale póki co jest to zbyteczne. Uwaga: Moduł statystyk nie jest jeszcze w pełni sprawny i może się nie aktualizować poprawnie, ale ekipa od tego pluginu będzie nad tym pracować. Możliwość rozbudowy systemu o nowe prace (Na razie są Drwal, Rybak, Górnik, Zabójca) Możliwość rozbudowy systemu o nowe LVL (Na razie są trzy) Pełna konfiguracja systemu pomijając propozycję niektórych z graczy by dodać dodatkowy drop innych sztabek. Walutą na serwerze są sztabki złota i taki system pozostanie u nas na każdej edycji. Nowy system przyznawania sztabek złota: Już nie wypadają podczas czynności, a są dodawane do ekwipunku Nowy system bazy danych oparty na osobnych plikach dla każdego z graczy z autozapisem. Poprzedni system wasze dane dawał do pliku config.yml . Obecne rozwiązanie jest dużo lepsze I wiele wiele więcej System Prac po wstępnej konfiguracji wejdzie w trybie BETA na serwer po zakończonej przerwie technicznej. Jeśli miałeś pracę nic nie powinno się dla Ciebie zmienić, bo McKoxu zimportował wasze dane i przekonwertował do nowej bazy danych... przekładając na język nie informatyczny - Wasze prace, wbite LVL pozostają bez zmian, wszystko zostało przeniesione na nowy system! Początkowo system mieliśmy testować na osobnym serwerze, ale nie znaleziono beta testerów co wymaga testowania pluginu na żywym organizmie, bo tylko tak można wyeliminować błędy! Jeśli ktoś zamierza kiedykolwiek kupować pluginy, to tylko u tej ekipy! McKoxu i LloydPL to najlepsze osoby do tej roboty!
 23. HelloDoggo

  Co myślisz o osobie nad tobą?

  Lubi ciasteczka.
 24. Nie było graczy, więc zaczęto prace wcześniej by wygenerować całkowicie świat Endu.
 25. Cubixor

  Co myślisz o osobie nad tobą?

  Fajne avatary sobie robi.
 26. Grzesiek11

  Muzyka w Hytale oraz aktualizacja FAQ!

  Kurde. Mam nadzieję że pójdzie pod Wine Ogółem rzecz biorąc, nie jest źle.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×