Skocz do zawartości

Ostatnia zawartość

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. JanekJaran

  EzHC VIPGenerator

  ;v
 3. Grzesiek11

  EzHC VIPGenerator

  Dziękujemy wszystkim za pozytywne opinie! Gratulujemy też użytkownikowi @JanekJaran za odkrycie EasterEgga! TODO: Zmienić na unsigned long long int
 4. Dzisiaj
 5. Aktualizacja 20 Stycznia 2019: Z racji powstawania serwera s2 na wersje od 1.9 do 1.12.2 poszukujemy dwóch Supporterów na serwer s1.classicsurv.eu (Wersja 1.13.2) , dwóch supporterów na serwer s2.classicsurv.eu (Wersja 1.9 - 1.12.2), jednego Youtubera/Streamera nagrywajacego s1 i jednego Youtubera/Streamera nagrywającego s2!
 6. Wczoraj
 7. AzethMeron

  Reinstall BIOSu na laptopie?

  Jeszcze nie. instalując system na pendrive, wyczyści mi go?
 8. Somka

  EzHC VIPGenerator

  Jestem pod wrażeniem włożonego wysiłku w stworzenie generatora, w nim jest wszystko co można by tylko wymyślić, od rang do cross-platform. Planuję stworzyć swój serwer easyhc i chętnie skorzystam z twojego programu. Uważam również, że generator jest wstanie zrewolucjonizować proces powstawania serwerów easyhc, przez co będzie powstawać i upadać ich jeszcze więcej i jeszcze szybciej. Mam nadzieję że program będzie aktualizowany na bieżąco.
 9. Ersanek

  EzHC VIPGenerator

  Dzięki temu generatorowi moje życie zmieniło się do niepoznania! Nigdy nie posiadałem żadnych umiejętności, ale gdy pojawił się ten potężny generator nowe bajeranckie rangi zrobiły się praktycznie same! Serdecznie polecam, Ersanek - miłościwy władca kotkowej krainy E-pola.
 10. Bot Wnioskowy

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 11. XNT

  Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

  Bo ktoś teraz zagłosował przeciw a było jak pisałem więcej głosów na tak
 12. HelloDoggo

  EzHC VIPGenerator

  Tego zawansowanego i profesjonalnego programu właśnie potrzebowaliśmy! Pozdrawiam, CześćPieseł - właściciel chrześcijańskiego serwera Minecraft.
 13. HelloDoggo

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

 14. Grzesiek11

  #3 Tygodnik CraftSite - Farmerskie życie w Minecraft

  No cusz, dzisiaj miernie. Mało treści, jak już zauważono. Spodobał mi się felieton o "non-premium", nie widziałem o tym że pochodzi to z alphy. Osobiście piraciłem do ok. połowy 2018, czyli dość długo, skoro zaczynałem w 2012/13. Ale w końcu pomyślałem - pozbędę się tej jedynej piraconej gry, poszedłem do Żabki kupić PSC za 1/5 moich oszczędności.
 15. Chińska Cebulka (McKoxu)

  EzHC VIPGenerator

  Wreszcie ciekawy program :V
 16. Grzesiek11

  Serwer elektroniczny/elektryczny discord

  Jak na razie jest soo martwy.
 17. Grzesiek11

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

 18. EzHC VIPGenerator to zaawansowana technologia pozwalająca oszczędzić mnóstwo czasu na tworzeniu rang na izihace! Dzięki niemu wystarczy wpisać liczbę oraz superanckość VIPów, a zostaną one automatycznie wygenerowane! Linkacze: Kod (under GNUv3 license!) Binarka Window$owa Binarka Linuxowa Ficzery: - Generowanie mnóstwa VIPów do użytku w twoim EzHC! - Możliwość ustawienia ilości VIPów! - Możliwość ustawienia supranckości VIPów (czyli maksymalnej ilości okrśleń)! - Każdy VIP jest jedyny w swoim rodzaju (w danym uruchomieniu)! - CrossPlatform! - EasterEggi! Jeden był zbyt łatwy do znalezienia, więc go naprawiłem wykasowałem. Na jego miejscu pojawił się niestety na szczęście stworzyłem nowy! - It's FOSS! Zrzuty e-kranu: Demonstracja działania. Wysoki poziom superanckości! Opinie użyszkodników: Jeśli chcesz napisać opinię, proszę bardzo! U nas opinie są mile widziane, nawet jeśli osoba je pisząca nie istnieje. Bugi EasterEggi: To oprogramowanie ma bugi których nie chce mi się naprawiać nie ma bugów! Istnieje za to kilka EasterEggów! Mimo, że można zajrzeć do kodu, niełatwo je odkryć! Nie pisz tu o EasterEggu bo wszyscy stracą frajdę I tak się nie posłuchasz, więc róbta co chceta. Pamiętaj tylko: Changelog: v1.0: - Pierwsza wersja! - Naprawiono Skasowano jednego buga EasterEgga! - Powstał nowy bug EasterEgg! - Wykryto kolejnego EasterEgga (bo to wcale nie tak że mi się buga nie chce naprawiać)! v1.1: - Naprawiono Usunięto pewnego zbyt łatwego EasterEgga na Window$ie! - Stworzono działającą binarkę Window$ową! EDITy: EDIT1: Dodano sekcję EDITy! Naprawiono link do kodu! EDIT2: Dodano opinię @HelloDoggo! EDIT3: Dodano opinie @Somka i @Ersanek!
 19. Chińska Cebulka (McKoxu)

  Serwer elektroniczny/elektryczny discord

  Czy pomożecie mi się dowiedzieć jak zamontować gniazdko w domu żebym nie został porażony przez prąd, bo w tytule widzę że discord dla elektryków
 20. Chińska Cebulka (McKoxu)

  #3 Tygodnik CraftSite - Farmerskie życie w Minecraft

  Co do tego minecraft premium to moja historia jest dość dziwna, ponieważ kupując minecraft premium (właściwie rodzice mi kupili) w wieku 8 lat nawet nie wiedziałem o takim podziale :V Myślałem że minecraft to minecraft :V Później jak grałem na jakimś serwerze ktoś mi powiedział że istnieje takie coś jak minecraft premium, a w wieku 8 lat pomyślałem sobie, to ja mam pewnie wersje zwykłą, a premium pewnie trzeba dodatkowo kupić :V Oczywiście później uświadomiono mnie że posiadam minecraft premium :V A chciałem kupić tego minecrafta żeby mieć dostęp do innych wersji, bo oczywiście wcześniej miałem minecrafta ale launcher w którym była tylko 1 wersja 1.5.2 :V
 21. Libter

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

  @HelloDoggo społeczność chciała - społeczność dostała, ale może społeczność zmieni zdanie ;] BTW Osobiście nie realizowałem, mam ludzi od tego.
 22. Libter

  Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

  No tak średnio bym powiedział. Wnioski rozpatruję od góry strony - do realizacji, od dołu - do odrzucenia. A ten jest na środku pomimo dużej ilości głosów czyli jest kontrowersyjny
 23. Ten Google, to się zna na żartach!

  Screenshot_2019-01-19-15-00-22-833_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

 24. XNT

  Zablokowanie reputacji Botowi Wnioskowemu

  @Libter Wygląda na to, że przegłosowane
 25. Somka

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

  xd
 26. HelloDoggo

  Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie

  Sam zrealizowałeś wniosek o dodanie kanału #wnioski, a teraz napisałeś wniosek o jego usunięcie. @Libter, co z tobą? xD
 27. Użytkownik @Libter dodał nowy wniosek: Usunięcie kanału #wnioski na Discordzie Proponuję usunąć kanał #wnioski - to całkowicie niepotrzebny element forumowego Discorda na którym pojawi się maksymalnie parę wiadomości dziennie, a średnio pewnie mniej niż jedna. Powiadomienia o nowych wnioskach mogą pojawiać się równie dobrze na kanale #craftsite, a jeśli ktoś potrzebuje pełnej listy wniosków powinien wejść na stronę a nie scrollować kanał. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 28. Grzesiek11

  Reinstall BIOSu na laptopie?

  Próbowałeś pendrive zamiast płytki? Może schrzanili CDROM, chociaż wątpię.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×