Skocz do zawartości

Ostatnia zawartość

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Archez

  TitanCraft

  a to przepraszam
 3. Wczoraj
 4. Ostatni tydzień
 5. Debest244

  TitanCraft

  Tylko na tym forum tak wyglądają ;> Po kliknięciu w nie wyświetlają się w FHD
 6. Archez

  TitanCraft

  Te źle wyskalowane zdjęcia....
 7. Wszystkiego najlepszego craftsite.pl z okazji pierwszej rocznicy forum.

 8. IP: TitanCraft.PL Strona: https://www.titancraft.pl Discord: https://www.titancraft.pl/d Wersja: 1.14.4 Sloty: 100 Non-Premium / Premium (auto-logowanie dla graczy premium, po wpisaniu /autologin) Tryby: Survival + Frakcje 1.14.4 SkyBlock (w budowie) 1.14.4 O serwerze: Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, planującym stworzyć sieć serwerów minecraft. Aktualnie na naszym trybie Survival + Frakcje z ciekawszych rzeczy mogę wymienić: - Występowanie niestandardowego generatora mapy, - PVP z wersji 1.8 urozmaicone o możliwość walki dwoma mieczami jednocześnie, - Możliwość ulepszenia swojej frakcji, wykopanych spawnerów oraz wytworzonych piecy, - Możliwość tworzenia enchantów typu: Ostrość VI itp. - Tradycyjny drop z rud, Aktualnie forum oraz teamspeak serwera są w trakcie tworzenia.
 9. Wcześniejsza
 10. Ciągła przebudowa i zmiana oprogramowania doprowadziły do kilku istotnych rozwiązań. Są nimi między innymi pojazdy, które zostały zaimplementowane na uciechę graczom.
 11. A ja słucham Pacific Ocean- Coliseum ;) Fajne rozluźniające nagranie. Przypomina mi plażę na Curacao :D
 12. jesteś useless Janek xd

 13. IP: mysquareworld.pl Discord: mysquareworld.pl/discord
 14. Cześć. Dzisiaj był release nowych funkcjonalności. Możliwe jest: * dodawanie komentarzy na temat serwera dla zalogowanych użytkowników * dodanie strony internetowej serwera/sieci Zachęcam do dodania swojej strony internetowej (w edycji danych o serwerze) ponieważ zamierzam wprowadzić funkcjonalność dla osób, które uzupełnią profil
 15. Witaj Szanowny Graczu! Chcę Tobie zaprezentować mój projekt. Jest to serwer z trybem Political RP. Oznacza to, że na serwerze będzie dyplomacja pomiędzy państwami graczy. Czym jest serwer? Serwer jest symulatorem politycznym, w którym możesz zostać biznesmenem posiadającym fabrykę samochodów, wytrawnym politykiem, czy prezydentem państwa. Przywódcy państw sami sobie ustalają zasady prowadzenia państwa tzn. - mogą zarządzać nim tak jak sami chcą. Jednak muszą oni być ostrożni, gdyż co jakiś czas państwa będą nawiedzać katastrofy takie jak tsunami, kryzys finansowy. Jak zostać prezydentem, bądź przedsiębiorcą? Będąc biznesmenem musisz zarejestrować firmę na naszym Discordzie .i to w zasadzie tyle z formalności. Jeżeli nie masz gdzie wybudować swoją fabrykę, możesz wykupić działkę na spawnie i tam kontynuuować rozwój firmy. Możesz zadbać o reklamę swojego przedsiębiorstwa poprzez kupowanie ogłoszeń na billboardach lub reklam na Discordzie. Jak zostać prezydentem? To już nieco skomplikowane. Wpierw musisz przesłać uzupełniony formularz administracji (jest na discordzie). Gdy administracja zaakceptuje Twój wniosek, przeleje Tobie na konto wymaganą ilość pieniędzy do założenia państwa. Uwaga W trakcie ubiegania się o założenie państwa musisz mieć w portfelu pewną ilość $ (jako wpłata własna do założenia państwa) ☆Zainteresowany projektem?☆ Nasz discord ---> https://disboard.org/pl/server/541260195754410004
 16. Czy Państwo płacicie za godzinę pracy, czy za konkretne zlecenia?
 17. Poszukujemy kompetentnego głównego administratora do serwera CRAFTER 1.14.4 Stałe stanowisko! Dane kontaktowe: https://crafter.ovh/ Discord: https://discord.gg/tnZdm7q Nasz serwer jest świeżym projektem. Konfiguracja silnika (Spigot 1.14.4), pluginów niezbędnych i dodatkowych została stworzona. Crafter jest obecnie serwerem z trybem Survival lecz zamierzamy rozszerzyć go o dodatkowy tryb Skyblock. Kogo, czego potrzebujemy i co zamierzamy Administratora na stałe stanowisko z doświadczeniem przy pracy z serwerami Minecraft (Spigot + pluginy) Poważne podejście do pracy przy rozwoju serwera Uczciwość wobec ekipy serwera i graczy Następnym krokiem będzie udoskonalenie projektu o dodatkowy tryb gry Skyblock. Do testów mamy przeznaczoną dodatkową maszynę na której będziesz mógł testować różne konfiguracje. Wymagany komunikator Discord Mile widziana wiedza o systemach unixowych w tym umiejętność pracy z bashem przez SSH Co oferujemy Masz wolną rękę przy pracach administratora a serwerem zarządzasz jak własnym Wdrażanie własnych pomysłów wedle uznania Wprowadzanie nowych graczy na wybrane stanowiska w ekipie serwera Zarządzanie grupą Miłą atmosferę TYLKO POWAŻNE PROPOZYCJE!
 18. MCKChat Link do pobrania: https://github.com/P3ridot/MCKChat/releases Opis: Plugin dodaje komende /chat który daje możliwość włączenia/wyłączenia/wyczyszczenia chatu. Posiada również kilku linijkowe automatycznie wiadomości na czacie. Zawarty jest w nim slowmode żeby gracze nie spamili na czacie. Wersja Minecrafta: 1.8-1.14.4 Komendy: /chat - [aliases: c] - zarządzanie serwerowym chatem Uprawnienia: • chat.admin - daje dostęp do głównej komendy /chat • chat.bypass - daje możliwość pisania nawet jak chat jest wyłączony • chat.noslowmode - daje możliwość "spamienia" Prezentacja pluginu na youtubie:
 19. JanekJaran

  Lista zmian

  20.11.2019 r. Wcześniej: Trochę nie listowanych tutaj zmian Utworzono jesienne tło i je ustawiono dzięki @Peridot
 20. Ze stylem lepiej późno niż wcale 

 21. MCKDisco Link do pobrania: https://github.com/P3ridot/MCKDisco/releases Opis: Plugin dodaje na nasz serwer disco zbroje czyli skórzaną zbroję zmieniającą swoje kolory. Plugin posiada 3 tryby świetlenia, smooth (płynne przechodzenie pomiędzy kolorami), random (bardzo szybka zmiana koloru każdej części discozbroi na losowy kolor) oraz gray (płynne przechodzenie pomiędzy odcieniami szarości). Disco zbroja nie wpływa również na założoną przez nas zbroje. Discozbroje widzą tylko osoby wokół nas ale my sami jej nie widzimy. Wersja Minecrafta: 1.8-1.12.2 Komendy: /disco, /discozbroja oraz /discoarmor (wszystkie otwierają menu z wyborem trybu disco zbroi) Uprawnienia: • mckdisco.cmd - uprawnienie od używania komendy • mckdisco.smooth/random/gray - uprawnienie od danego efektu Prezentacja pluginu na youtubie:
 22. MCKParticle Link do pobrania: https://github.com/P3ridot/MCKParticle/releases Opis: Plugin dodaje 3 ciekawe efekty z cząsteczek, ringo (kółko na ziemi wokół nas), spirale (spirala kręcąca się wokół nas) oraz skrzydła (pojawiają się za graczem). Można również zmieniać kolor cząsteczek z 4 predefiniowanych w konfiguracji pluginu lub wybrać ten kolor z poziomu gry w specjalnym menu. Wersja Minecrafta: 1.8-1.12.2 Komendy: /particle, /particles oraz /czasteczki (wszystkie otwierają menu z wyborem efektu) Uprawnienia: • mckparticle.cmd - uprawnienie od używania komendy • mckparticle.effect.ringo/spiral/wings - uprawnienie od danego efektu • mckparticle.color.1-4 - uprawnienie od danego koloru • mckparticle.color.custom - uprawnienie od ustawienia własnego koloru Prezentacja pluginu na youtubie:
 23. Warto wspomnieć, że ta wada konstrukcyjna została zatajona przez radzieckie służby.
 24. Ostatniej nocy mocno mi się nudziło więc postanowiłem zrobić schemat katastrofy w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej o której chyba każdy słyszał. Link do schematu: https://mlgroup.pl/czarnobyl/czarnobyl.html Jest to co prawda zrobione na podstawie serialu Czarnobyl lecz z fizycznego punktu widzenia wszystko jest logiczne i mogłoby się wydarzyć. Może kiedyś zweryfikuje wszystkie fakty i poprawie schemat
 25. INFORMACJE TeamSpeak 3: ts.katujemy.eu Strona serwera: Katujemy.eu Fanpage: Facebook.com/katujemy.eu IP SERWERA: mc.katujemy.eu Ilość slotów: 60 Wersja serwera: 1.8.8 Autoryzacja serwera: NON PREMIUM + PREMIUM Survival + Gildie Co znajdziesz na serwerze? - Vouchery na SVIPy do wydropienia ze stone - Waluta na serwerze - 5 skrzynek mega case co 90minut - Randomowy teleport - Gildie - Rzucane TNT - W celu ułatwienia wejścia na serwer gracze PREMIUM wchodzą bez logowania - Różne dodatki umilające grę - Wiecej informacji znajdziesz pod komenda /pomoc Start już w tą niedziele! 17.11.2019 IP SERWERA: MC.KATUJEMY.EU ♥ Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry! ♥
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...