Skocz do zawartości

O tym Klubie

Klub dla graczy serwera minebottle.pl

 1. Co nowego w tym klubie
 2. KaiserrPL

  Zapisy na whitelistę

  KaiserrPL KaiserrPL#1867 Spełniam wszystie wymagania : )
 3. MikiCreator

  Zapisy na whitelistę

  MIKISGREATWORLD MLFCreator#9543
 4. Bleezforme

  Zapisy na whitelistę

  Tia, mam premke {BleezForMe} Yyy, na script.pl miałem jakieś konto, które zakładałem dłuższy czas temu Dołączyłem do discord BleezForMe#5850
 5. 15.01.2019 Serwer wystartował! Naprawiono błąd ze skrzynkami Naprawiono błąd związany z brakiem JEI na serwerze
 6. Chińska Cebulka (McKoxu)

  Ender IO

  Wiem że modów w paczce jest od cholery no ale cóż...I tak mniej niż w większości paczkach (zwłaszcza FTB) Mod dodaje dużo nowych maszyn, które prawdopodobnie wyłączę jako osoba odpowiadająca za paczkę gdyż to one lagują i stworzę ich odpowiedniki w innych maszynach, kable które można układać po kilka w 1 bloku, np. 1 blok idzie kabel i od prądu i od itemów i od cieczy lub multibloki banków energii, które też wyłączę przez to one najbardziej lagują :V Mod zostanie dodany wtedy kiedy będzie z 5-7 głosów na tak :v Można go też dodać w trakcie działania serwera ponieważ nie dodaje nic co się generuje, oprócz rzeczy generowanych w dungeonowych skrzynkach no ale to już da się przeżyć bo wszystkie generowane rzeczy da się normalnie scraftować :V Zdjęcia:
 7. JanekJaran

  Chisel

  Proponować można nadal, ale nie koniecznie zostaną zaakceptowane, nie powinniśmy się zamykać na propozycje. Jako, że mod został dodany do paczki, zamykam.
 8. Chińska Cebulka (McKoxu)

  Extra Utilities 2

  Dodano @JanekJaran
 9. Chińska Cebulka (McKoxu)

  Chisel

  Dodano, proszę już nie proponować nowych modów @JanekJaran
 10. Chińska Cebulka (McKoxu)

  Chisel

  Mod chisel jest to mod który pozwala "chislować". Chodzi w tym o to że duża część bloków ma swoje nowe warianty tekstur. Mod bardzo przydatny dla budowniczych Trudno jest pokazać wszystkie możliwe bloki ale to kilka z nich:
 11. Mod dodaje pełno dodatkowych rzeczy które mniej lub bardziej mogą urozmaicić rozgrywkę. Mod współgra z wieloma innymi w paczce. Dodaje: Nowy wymiar stworzony głównie dla zapalonych kopaczy Przedmioty o bardzo ciekawych efektach Bloki z jednolitym kolorem Pełna lista: http://www.9minecraft.net/extra-utilities-mod/ Przedstawienie całego moda:
 12. JanekJaran

  Age of Weapons Mod

  Mi się osobiście nawet spodobał, nie dodaje nowych surowców więc zawsze potem można jeszcze go dodać. - Na razie zamykam.
 13. JanekJaran

  IC2

  Modyfikacja dodana, więc zamykam.
 14. JanekJaran

  Better HUD

  Więc zamykam.
 15. Chińska Cebulka (McKoxu)

  IC2

  Dodano jako alternatywę Mekanism'a Tym samym to ostatni "duży" mod dodany do paczki @JanekJaran
 16. HakiSume

  Age of Weapons Mod

  Zamykam, mod nie pasuje do typu paczki @JanekJaran
 17. Chińska Cebulka (McKoxu)

  Better HUD

  @JanekJaran do zamknięcia Mod nie zostanie dodany sam w sobie do paczki lecz zostanie napisany poradnik jak to zrobić, mod będzie dozwolony do użytku
 18. JanekJaran

  Refined Storage, Storage Drawers

  W takim razie zamykam.
 19. Chińska Cebulka (McKoxu)

  Refined Storage, Storage Drawers

  Mody zostały dodane Proszę o nie pisanie już nic pod tym tematem
 20. Industrial Craft 2 Mod, który każdy powinien znać. Jest to dobry zamiennik moda Mekanism, ponad to troszkę jest trudniejszy. Z zamiaru mod ma stanowić alternatywną ścieżkę możliwą do rozwoju na start. Widziałem na dużych serwerach oba te mody w akcji i spisywały się dobrze. Posiada on podstawowe maszyny do zamiany metali, surowców itp jak i również dużo narzędzi ułatwiających prace. Jest ponadto nadal wspierany i aktualizowany. Od strony serwera konfiguracja jego jest dziecinnie prosta. Łatwo jest wyłączyć np. wybuchy maszyn zmienić craftingi itp.
 21. Better HUD Better HUD dodaje mnóstwo nowych elementów, które możesz wyświetlić na ekranie w grze. Każda z nich może być włączana lub wyłączana, dostosowana i poruszana po ekranie za pomocą elastycznego systemu pozycjonowania. Możesz stworzyć swój idealny HUD! Pokazuje:
 22. Lista zmienionych receptur: Zmiana działania: Usunięte receptury: Post będzie edytowany w miarę czasu
 23. PanKlipcio

  Zapisy na whitelistę

  Nicki (MC i Discord) PanKlipcio PanKlipcio#4158 Spełniam: Posiadanie oryginalnej kopii gry. Posiadanie konta na skript.pl zarejestrowanego przed 1 pażdziernika 2018. Dołączenie do serwerowego discorda.
 24. Reedzev_

  Zapisy na whitelistę

  Reedzev_ Reedzev_#7245
 25. LloydPL

  Zapisy na whitelistę

  MochaTBE LloydPL#2478
 26. fullfun

  Zapisy na whitelistę

  fullfun fullfun#2136
 27.  
×